Home » Xiaomi Dreame V9 і V9P відмінності

Xiaomi Dreame V9 і V9P відмінності

Dreame V9P (Pro) за 219,99

Всім привіт! Купон для пилососу від мрій. Зверніть увагу на ціну версії циклонів). Під характеристиками і фотографіями. Присутність дуже швидко закінчується. Бренд: Dreame Model: V9P Аксесуари Тип: Інші аксесуари, фільтр, прокат, бічна щітка, Dourbacker, HEPA Матеріал: Пластик, ABS, метал, алюмінієвий сплав Чисті типи: робот Пилосос Тип: Вертикальна функція: сухий, вакуумний, функції всмоктування : Auto Cleaning Square (KV. М.): 380㎡ Типи підлоги: килимове покриття, дерев’яна підлога, мармурова підлога, кахельна підлога, килимова, керамічна плитка Видобуток для видалення пилу: 0.5L шум (дБ): ≤78db Power (W): 400 Вт напруги (б): постійна струма 4.5-18 V частота (Гц): в AC, 50-60 Гц ємності: 2500 MA-H напруга акумулятора: 25, 2 V Вага продукту: 1,9000 кг Пакет Вага: 4 8400 кг Розмір продукту (DXW X B): 60.00×22,00×23.00 CM / 23,62×8,66×9.06 Дюйський пакет (DXW X B): 83,20×18. 50×32.00 см / 32.76×7.28×12.6 дюйма (и)

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишити коментарі.

Сайт mysku.RU Кодекс для оглядів товарів, замовлених у іноземних інтернет-магазинах AliExpress, Amazon, eBay та інші.

Сайт допомагає знайти щось цікаве у величезному асортименті магазинів і зробити хорошу покупку.

Якщо ви купили щось корисне, будь ласка, обмінюйтеся інформацією з іншими.

У нас також є спільнота DIY, де вітаються відгуки про речі, зроблені власними руками.

Dreame V9P Портативний бездротовий пилосос

Мріяти на Пласткість Dreame V9P Пилосос плюс окремий гарантія на сам пилосос та аксесуари для малих та неймовірних обіцянок призів для покупців ціну зі знижкою 198.37 При покупці зі складу, крім того, є купон дає знижку ще на 14 кінцевої ціни буде 184.37 При покупці з 26 по 30 серпня 2019 року магазин обіцяє знижку на 31% та додатково: 1. Гарантія на пилосос 2 роки, гарантія на аксесуари 3 місяці та гарантійне обслуговування 10 років. 2. Кожну годину три випадкові покупці як подарунок до пилососу дадуть Xiaomi Miband4 3. Перші 100 покупців отримають купон покупки в магазині 20, якщо ви пишете коментар з фотографії після отримання посилки 4. Після закінчення з усіх покупців ви виберете один щасливий спосіб, до якого телефон Xiaomi Mi9t та п’ять, хто буде повернуто до платних грошей і надсилають пилосос безкоштовно.

Магазин Dyson є як нові, так і відремонтовані продукти. Ціни хороші, але це трапляється краще. Нещодавно V6 тригер склав 109 доларів на іншому місці, але це було важко купити.

Для того, щоб не заблукати в пакетах Dyson я рекомендую дивитися тут. Наприклад, на тригерну трубу V6 просто не встановлюється. І навіть різні пензлі для різних поколінь і відрізняються док-форм. Окремо щітки дорогі, а в ціні для щітки можна легко бути наполовину пилососу. Тому, змістовно купуючи абсолютну.

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишити коментарі.

Сайт mysku.RU Кодекс для оглядів товарів, замовлених у іноземних інтернет-магазинах AliExpress, Amazon, eBay та інші.

Сайт допомагає знайти щось цікаве у величезному асортименті магазинів і зробити хорошу покупку.

Якщо ви купили щось корисне, будь ласка, обмінюйтеся інформацією з іншими.

У нас також є спільнота DIY, де вітаються відгуки про речі, зроблені власними руками.

“До побачення, минулого століття! Довго жива нова бездротова технологія!”. Я думав, розпакуючи коробку. Всередині покладіть це “Чудо технології”, пилосос Xiaomi V9, блимаючи з матовою точками. Я хотів спробувати це відразу, і, на щастя, він був стягнутий. Злийте довгу сопло не ускладнювали. і вуаля. Він заробив. Перше розчарування: з ручкою у центрі міста, виявилося набагато важче, ніж зазначено 1.5 кг (потім зважується, виявилося 2.5 кг). Друге розчарування: кишка в соплі зупинилася. Але це було лише в перший день. Очевидно, під час експлуатації вони мимоволі навчить його тримати його так, щоб кисть не зупинилася.

Колиска повинна прикріпити болти до стіни (болти в наборі). В іншому випадку буде побоюватися, що один день пилосос буде падати двигуном на підлозі та перерву. У деяких відгуках люди сказали, що під колискою необхідно щось покласти щось, що кисть не повертається до боку. У моїх підвидах немає такої проблеми.

xiaomi, dreame

У моїй версії, обертаюча щітка в довгому каучуку. Вважається, що це необхідно для очищення килима. У нас є ламінат у будинку, я хотів її зняти. Його можна видалити, але краще не робити це, інакше пилосос не витягне нічого з слова. Мій попередній класичний Electrolux також мав таку щітку, але після того, як я взяв це, потужність всмоктування лише збільшилася.

Площа всмоктувальної поверхні менше, ніж звичайні пилососи, тому є відчуття, що він є деякою іграшкою. Тобто, необхідно зробити більше рухів у порівнянні з звичайним пилососом, щоб очистити ту ж саму площу. Крім того, це слабкіше. Де класичний пилосос може впоратися в одному пропуску, з цим часто ви повинні зробити два. І рухаючись краще повільніше, інакше сміття залишиться, де це було. Часто, після вимкнення, частина сміття виливається з ручки назад. У великому будинку, щоб очистити їх цілком стомлюючи, рука втомлюється. Але плата достатньо, анотація говорить до 60 хвилин, але я не тест так багато.

See also  Як вставити SIM картку Xiaomi 8

У нас є ламінат у нашому домі, ділянки з коротким лижним килимом та двома вовняними котячими породами Ragdoll. Якість очищення, з правилами, допущеними вище, в принципі, порівнянні з класичним дротовим пилососом. Не абсолютно досконалий, але не повністю ганебний. Але потрібно більше часу.

Пиловий колекціонер неминується, але його обсяг досить малий. Мені потрібно трястися після кожного повного очищення.

У відгуках, сказано, що сила Xiaomi V9 не гірше, ніж Dyson, а ціна набагато менше. Я не відчував dyson, тому я просто вірю. Також говориться, що моделі V9 та V10 майже не відрізняються, тому, якщо ви берете V9, ви не втратите занадто багато.

xiaomi, dreame

Я намагався провести зброю в машині з короткою насадкою, якість вийшло так.

Загалом, мій висновок: у невеликому житлі це буде добре в експлуатації, а у великих будинках гірше.

Особливості пилососу Xiaomi Dream V9 Pro

Для запуску Xiaomi Mijia Dreame V9 PRO Пилосос включає велику червону кнопку на ручці. Вона повинна бути проведена під час очищення. Рука не втомлюється через те, що кнопка легка. Пилосос оснащений чотирма щітками. Є насадка для чищення у вузьких отворах. Він може бути використаний у двох версіях, переміщення фіксатора: видалити пил з крихких предметів з м’якими щетинами або видалити м’яку частину ближче до основи, щоб видалити пластиковий наконечник.

Є ще одна маленька щітка, не настільки вузька. Вона також очищає пил марним. Вони можуть бути використані без подовжувальної труби, особливо під час прибирання в кабіні автомобіля або в часі очищення меблів, побутової техніки.

Пил з м’якими меблями, подушками, матрацами, у автомобілі можна видалити з невеликою електричною потужністю. Вона тягне пил і навіть пил. Насадка обладнана щіткою з твердими гумовими щетинами. Його можна видалити для миття та очищення. Може бути використаний без розширення труби.

Найпотужнішим є турбо-лист, оснащений власним електричним двигуном. Він використовується для очищення твердих підлог, м’яких меблів, штор, килимів. Висока якість очищення може бути забезпечена завдяки спеціальному дизайну. Її щетина об’єднана, м’яка сіра очищає пил, а жорсткий червоний. волосся та тваринна вовна.

Через те, що щітка може бути нахилена під різними кутами до підлоги, вона легко проходить під будь-якою меблями, де висота сопла. Встановіть сопла комфортні і легко. Щоб видалити їх, натисніть білу кнопку на корпус та зніміть кисть вниз. Сама щітка може бути розібрана для очищення, промивання або заміни ролика.

Турбо двигун обертає ролик, тому він швидко і легко рухається на будь-якій поверхні. Довжина трубки не регулюється.

Пилосос Dreame V9P очищає підлоги з різним покриттям:

При мінімальній потужності, ламінату, плитка чиста. У середині зніміть ділянки з важким забрудненням. При переході до килима вам потрібно перейти до максимального режиму. Ролик витягує пил, бруд, волосся та шерсть тварин. Очистити його легко.

Більш легше випустити пиловлас. У пилососі це не мішок, а пластиковий контейнер з силіконовим ущільненням. Щоб очистити його достатньо, щоб натиснути кнопку на ньому, і вміст потрапляє в смітник. Проблеми можуть виникати з очищенням довгих волосся та домашньої шерсті. Вони постукали в COM, і витягують їх вручну або з одним з невеликих форсунок. Він має спеціальні канавки, які вставляються у фільтрувальний елемент. Після цього вийміть його з танка разом з насадкою.

Особливості пилососу Xiaomi Dreame V9

Бездротовий вакуумний футляр Dreame V9 нагадує дистанційно нагадує пістолет на його ручці. Щоб привести пристрій до дії, натисніть цю кнопку і утримуйте його до кінця очищення. Це неможливо виправити. Принаймні, щоб утримувати Coppe легко, але це не дуже зручно.

Dreame V9. ручний пилосос, в якому повітря з пилом проходить через сопло і потрапляє в п’ятиступінчасту фільтрувальну систему:

 • Циклон для тримання великих частинок
 • Металева сітка затримує тварину вовни і довге волосся
 • Пилові залишки потрапляють у стільниковий фільтр
 • Піна Вставка зберігає частинки менше
 • Частки пилу з розміром 0,3 мкм потрапляють у фільтр Nera

Очистіть пилосос пилосос простий. Для цього натисніть кнопку на корпусі контейнера, а кришка відкривається. Сміття падає у відро або пакет. Залишилися тільки волосся і вовна, збиваються в м’яч. Щоб видалити фільтр, використовуйте одну з невеликих форсунок. Вставте його так, щоб пази потрапляють у відповідні частини фільтра. Обережно видалити, чистити та встановіть назад.

Зворотній зв’язок: Пилосос бездротовий Xiaomi Dreame V9. Xiaomi Dreame V9 купив за подарунок

Я довго думав, щоб купити головну людину і подумав, що спростити чищення найкращим рішенням. І знайомі сім’ям. 14 з 2 запасних форсунок. Доставка привела кур’єра. Безумовно, пилосос коштує своїх грошей. Все зрозуміло. Багато форсунок. Зручно.

Що було здивоване обертовим роликом. Це електричний. Буквально їде на килим. Не потрібно штовхати.

І перше, що я мав на увазі. це відмінний пилосос для автомобіля. Заміна сопла, вона легко засмоктує автомобіль через коротку ручку. Хто мав пилосос для автомобіля, який розуміє, що потрібна потужність, і найкоротший спосіб. Як правило, немає головного в авто. Потужність.

Це нормально, якщо ваш будинок. Знайдено кабель розширення підключений простий пилосос. І в місті? Тільки на раковині або маєте свій власний авто. Загалом, добре, що ви можете використовувати не тільки вдома. І вам не потрібно купувати кілька пилососів.

Що не дуже сподобалася ця ручка, яка не може бути налаштована на висоті. І це єдине, що відразу не сподобалося. Вам потрібно звикати.

Однією кнопкою скидання сміття. Якщо ми витратимо вперед, і я не схожий на скидання, то ви можете піти вперше і неодноразово. Кнопка tc один раз і відкривається, і все падає: D

See also  Як скинути браслет Xiaomi Mi Band 4

Загалом, пилосос сподобався. Звичайно, це незручно за наявності акумулятора, але ви можете де-порожні, коли ви виходите з дому.

Решта дуже хороший пилосос. Чудовий дизайн. Багато форсунок. Так, ви можете купити з дротом, але тут це просто зручно. Зручно, тому що це займає менше місця. Частіше я просто взяв вакуум і витрачений час. Постав на місце. Не потрібно витирати дріт.

Звичайно, якщо немає палацу, це, як правило, дешевше і більш логічно купити мітлу з скребком або mqvabra. Але якщо є палаци, і є кілька кімнат, то цей пилосос буде швидко і без шнурів. І мені потрібно сказати дітей. Це іде майже сам. Простіше вакуумні, ніж з звичайним пилососом.

Я сподіваюся, що пилосос буде покластися довгий час, щоб насолоджуватися вашою ювілейною роботою.

Xami виробляє дуже хороші речі за досить адекватною ціною. Зрештою, є варіанти бездротового пилососу та дешевше від Xavi Derma. Вони близько 10. Є в цьому районі 7. І цей пилосос можна придбати без сопла за 11 з продажу. Так трохи заглушає звичайний пилосос і відсутність річного досвіду домогосподарств, але я думаю, що це питання часу. Технологія не стоїть, може бути, це буде дешевше, а досвід буде більше.

Фото Xiaomi Dreame V9 Box, розсіювання напису на ньому, можна побачити, як ролик. Спробував більше фотографій, щоб зробити взагалі.

Зворотній зв’язок: Пилосос бездротовий Xiaomi Dreame V9. Супер зручний бездротовий пилосос

Інший прострочений огляд, я лежав без фотографії протягом декількох місяців, тепер з картинами модератори погрожують видалити, вибачте.

Я не дружив з технологією в житті і описую це проблема для мене, але це боляче хороший гаджет, я хотів розповісти мені про нього. Тому я спробую.

Отже, пилосос бездротовий Xiaomi Dreame V9.

Я потребував мені для швидкого очищення. Оскільки будинки та кішка, вовна та інша сміттєва грашках, незважаючи на всі існуючі календуси, фурнітори, рукавиці. Так, і котячий наповнювач не. ні Так, виходить з лотка.

Взагалі, застряг її чоловіка, як стара жінка з казки про золоту рибу, купуйте і все тут. Він відбувся спокійно, незважаючи на те, що доступний звичайний дротовий пилосос.

Ми поїхали до магазину, запитав, подивився на принцип “ми не настільки багатими, щоб купити дешеві речі”.Спочатку вони були спрямовані на Dyson, чесно, спін-коси, але не люблять. Пластикові Хліпкі, і хтось сам не надійний за такі гроші (я відчував кросівки дизонопотоклонів у мене =)))).

Взагалі, ми звернулися до китайців, до бренду Xiaomi.

xiaomi, dreame

У виборі моделі я не брав участь, просто отримав коробку з пилососом. Коробка була відразу викинута, щоб ви не побачите це, і там нічого не було, щоб подивитися, звичайний білий.

На відміну від Dyson No Snotty Plastic, пилосос навіть у першому вільному обстеженні мені дуже сподобався. Компактний, компактний, білий, не важкий, бездротовий.

Деякі важливі технічні характеристики:

Пилосос обладнаний безщіточним двигуном 3.0, що має майже миттєвий запуск 0,3 секунди. Швидкість двигуна сто тисяч оборотів за хвилину, всмоктувальна потужність 120 AUTH або 20 тис. Па.П’ятиступінчаста система очищення, практично, чисте повітря. Завдяки такої багатоступеневої системи очищення, фільтр HEPA не забивається, і це не потрібно часто чистити, я ніколи не очистив це за чотири місяці, це як новий.

Система повітряного охолодження надсилає повітряний струм до акумулятора, щоб уникнути перегріву, тим самим збільшуючи термін служби.

Червона клавіша Це кнопка, що обертається на пилосос. Пальцем на нього потрібно постійно тримати, інакше пилосос вимкнеться.

Фільтр знаходиться у верхній частині, видаляє легко очистити.

Ключ керування швидкістю не під рукою, на задній панелі випадку, але для мене це не мінус. Здебільшого, я пилу на другій швидкості, це найбільш оптимальне. На третьому вимиканні, коли це м’який вакуум.

Пилосос заряджається так само, як будь-який інший гаджет акумулятора. Головне. знайти місце в будинку, а точніше, на тому, де ви можете закріпити основу для зарядки пилососу, а друга вимога. Наявність розетки, все.Один збір у другій швидкості я пропускаю апартаменти з двома спальнями та судячи за показником, достатньо для того ж району. Дуже місткий акумулятор. Я ніколи не вдалося повністю звільнити.

Це те, що базу виглядає вже загвинчується до стіни. Центральна частина для самого пилососу, сопла зберігаються в бічних канавках, дуже зручно.

Коли пилосос сидить у покладеному місці, це стосується виступаючих трусів, через які виникають. У моєму випадку пилосос у режимі цілодобового режиму відповідає, він не відбудеться.

Ось що китайці все одно, я не перестаю захоплюватися ними (шкода, що вони вже хворіють, відновлюють китайців! ))))). Так що все продумано в цій техніці, зручна, надійно, прохолодно, красива. Щітки вставляються в їх звичайні місця з легким рухом. Я натиснув на кнопку і все, вам не потрібно тягнути, застосовувати силу, живильні світильники працюють як годинник.

Пилосос зручно лежати в руці, я з середнім зростанням, щоб працювати з ними одне задоволення, але і чоловіком, який набагато вище, ніж мені також скаржиться.

Майте пилосос, чотири насадки, здебільшого я використовую головну турбою щіткою. Вона сильно збирає пил і сміття з усіх поверхонь.У нашому квартирі ламінату та плитку, у великій кімнаті пухнастим мовво-улюбленим місцем для гри Васи та Джессі, тому вовна на ньому є зловживання, і наше людське волосся також має місце.

Turbo щітка оснащена власним двигуном, тому він сильно збирає пил і сміття, а твіст волосся на барабані.Щітка дуже маневрена акуратно під будь-яким кутом.

See also  Як побачити, який процесор на комп’ютері. Визначення процесора за допомогою екрана системи

Коли мова йде про проведення чищення роботи, натисніть механізм загону та зніміть щітку. Подивіться, до речі, він не дуже схожий на стандартну турбою щіткою. Він покритий приємною тканиною з легким світлом міліметра в трьох. Тут на цій фурховушку і весь бруд з підлоги.

Фото “до” і “після”, який кожен любить. Ліворуч від кисті після роботи до обгортків, перш ніж цей стан ми “принесли його” місяць з половиною. Праворуч, але після процедур ванни. Помітна різниця, хоча?Після промивання, звичайно, всі вузли та агрегати повинні бути обрізані добре.

Наступна щітка я також люблю, хоча я використовую її рідше, ніж попередній.

Що вона робить. Він призначений для очищення м’яких поверхонь ліжок, диванів, матраців, плед. Він покласти на себе саму корпус і потрапляє в руку в такому компактному, а не важким пристроєм. Ця щітка схожа на невелику турбо-кисть, але пластиковий бар, коли пилосос під повітрям щільно дотримується поверхні поверхні, створюючи майже вакуум всередині щітки, який з божевільною потужністю тягне в себе навіть найменший пил, що.

Ця щітка я витрачаю на наш матрац і диван. На фото нижче в утробі пилососу, що він зібрав, здавалося б чистих речей (наш матрац) фото в коментарях, я думаю, не потрібно.

Це найменша купа з тканини матраца, листи, наволочки, подуверусу, яку ми всі дихаємо мрією, в цьому просто сортах різних алергенів і мікробів. Я знову витрачаю перший раз.

Сама сопло також легко розбирається, кисть, на якій рани для волосся легко видаляють і миють.

Третя насадка (у верхній частині фото колажу) комбінована. для делікатного очищення, мені потрібна вакуумна вакууму ноутбука, динаміки динаміків, лампи, загалом, такі місця, з яких потрібно пил, але дуже акуратно. Отже, і ця сопло не дурна.

Ну, четверте сопло. За те, що він має намір подумати. Ви можете просто використовувати його з трубкою або натисніть на шпильку, щоб натиснути кисть з купою.

Загалом, це такий пилосос бездротовий Xiaomi Dreame V9 з’явився більше чотирьох місяців тому у моєму використанні. Я повністю задоволений ними. Він завжди готовий до роботи, не шумно (моя кішка просто ігнорує його). Для очищення руки швидкої допомоги.(Якщо я не помиляюся), куплений в одному з павільйонів на Мітке.

Тепер я пройду про плюси і мінуси:

Плюси:. Потужний компактний. красивий. злегка шумний. хороша фільтрація. довго зберігає зарядки, достатньо для великої площі очищення. функціональні форсунки. фіксація на настінній ціні

Це, мабуть, все. Ні, добре, ви все ще можете написати багато води, наповнювача напоткат і дріт у різних кутах, SFotkat повністю інструкції, але я вирішив дати стиснуту інформацію звичайного середнього користувача, який не дуже дружній з технікою. Якщо є питання, він готовий відповісти.

І пилосос бездротовий Xiaomi Dreame V9 я не буду рекомендувати. Я оцінюю п’ять перших, поки немає проблем та претензій до технології.

Огляд: ручний пилосос Xiaomi Dreame V9P. Паличка

Знову думав про новий пилосос, щоб влада була більш.Думка купити dyson v7, t. До. Моя сестра, але ціна на 20 000 зупинена. І в результаті натрапили на новинку 2019 року Xiaomi dream V9/P за 12500

Комплект включає в себе пилосос, 4 форсунки, монтаж на стіні (він стягується з нього), гвинти до вкладення та адаптера.

Відмінності між Dyson V7 і Xiaomi V9, і це на користь Xiaomi

-Порожній пиловласник легше, з одним натисканням кнопки.-Дизайн підійде будь-який інтер’єр.

І я швидко візьму мій помічник і за хвилину, килим чистою

Пил часто накопичується у відкритті дивана, пилосос ідеально справляється з його завданням.

Мені дуже подобається, що у головній форці не є щіткою, але ролик.

Ви можете розмовляти автомобіль, т. До. Пилосос легко стати мобільним

Порівняння найпопулярніших моделей пилососів від Xiaomi. Dreame V9, Dreame V9P, Dreame V10, Dreame XR

Тому за гроші це найкраща альтернатива Дісону.Якщо ви думаєте про ручний пилосос, візьміть Сяомі Сон V9 / P, ви не пошкодуєте.

Dreame V9 і V9P

Майже ідентичний лідера рейтингу всмоктувальної потужності 120. Крім того, існує підвищена автономія. до 60 хвилин, як зазвичай. У той же час, більш скромний набір форсунок. без щітки для матраців. Але причину лише 4 місця в рейтингу лежить не в цьому. Пилосос втрачає конкурентів з позиції ергономіки:

 • Щітка не обладнана системою проти обмотки волосся.
 • Для того, щоб це працювати, потрібно постійно тримати кнопку.
 • Змініть акумулятор на запасний, незалежно, не буде працювати через зношений дизайн.

Хоча варто відзначити зручний відкриття колектора пилу, натиснувши кнопку. Моделі V9 і V9P трохи відрізняються за дизайном.

 • Ергономіка.
 • Немає вертикальної стоянки.
 • Час роботи в турбоящів.
 • Під час руху назад він не збирає сміття.
 • Волосся прокидається на кисті.
 • Китайська вилка.
 • Дійсний акумулятор.

Високоякісні і в той же час популярна модель в тому, як і Jimmy JV51 ідеально справляється з очищенням твердих поверхонь і має деякі проблеми з очищенням килимів. Беручи до уваги ціну, вибираючи між двома з цих моделей, я б вважав за краще Джиммі JV51. Це якщо ми говоримо про заощадження. В ідеалі, це все ще варто звернути увагу на лідерів рейтингу.