Home » Xiaomi Mi Band 4 Як налаштувати час

Xiaomi Mi Band 4 Як налаштувати час

Як виправити MI Fit

Операційні системи, як правило, збільшують енергозбереження, особливо для мікропрограми MIUI. Це обмежує застосування заявок у фоновому режимі для економічного заряду акумулятора. Однак фоновий режим необхідний для правильної роботи MI Fit та відображення сповіщень щодо підключених фітнес-браслетів та годинників.

AutoRun додатка може бути налаштована через меню:

 • Ви повинні відкрити “Налаштування” смартфона, щоб знайти пункт “Налаштування програми”.
 • Далі відкрийте пункт “Дозволи”, де в розділі “Автоматичний сайт” виберіть програми, які будуть працювати у фоновому режимі.

Ви можете активувати фонове режим роботи та за допомогою самої програми. У налаштуваннях потрібно знайти елемент “Запуск у фоновому режимі”. Він пропонує докладні інструкції з посиланням, щоб перейти до меню налаштувань автономних та акумуляторів.

Як налаштувати час і дату на фітнес-браслет?

Будь ласка, зверніть увагу, що вся інформація, розміщена на веб-сайті Prowellness, надається виключно для інформаційних цілей, а не є особистою програмою, прямим рекомендацією щодо дій або медичної консультації. Не використовуйте ці матеріали для діагностики, лікування або проведення будь-яких медичних маніпуляцій. Перед застосуванням будь-якої техніки або використання будь-якого продукту, зверніться до свого лікаря. Цей сайт не є спеціалізованим медичним порталом і не замінює професійну консультацію фахівця. Власник сайту не несе ніякої відповідальності в будь-якому напрямку, який зазнав непрямого або прямого пошкодження внаслідок неналежного використання матеріалів, розміщених на цьому ресурсі.

Ви можете налаштувати час на фітнес-браслет або за допомогою спеціального застосування та смартфона або у налаштуваннях пристрою. Більшість трекерів автоматично розпізнає час, встановлений у телефоні, під час початкового підключення гаджетів. Ви можете змінити його вручну.

Як налаштувати час на смартфоні Xiaomi і на фітнес-браслет Mi Band

Час все ще залишається найважливішим параметром, який показує телефон Xiaomi на екрані, але не багато хто знає, як це налаштувати.

See also  Xiaomi Redmi 8 є nfc

Для полегшення життєвих початківців користувачів, які купили перший смартфон Xiaomi у своєму житті, налаштування часу зроблені таким чином, щоб вони автоматично встановлені відповідно до інструкцій стільникового оператора. Так, оператор мобільного зв’язку не тільки дозволяє здійснювати дзвінки та передавати Інтернет, це також точно час, а дата розподіляє.

Xiaomi Mi Band 4. Огляд і перша установка

Однак, не скрізь стільникові вежі передає вірні дані, наприклад, у моєму випадку, якщо ви використовуєте свої показники, вони змінюють одну годину тому. Тому я повинен налаштувати час самостійно, і тепер я покажу вам, як це зробити.

Перейдіть до Загальних налаштувань, а потім натисніть “Додаткові налаштування”. Ви побачите потрібне меню “Дата та час”. Перший варіант “Дата та час мережі”, якщо ви його включите, буде приймати дані з найближчої стільникової вежі. Якщо ви залишите далеко від дому, що навіть часовий пояс змінюється, я рекомендую залишити його включеним, інакше ви ризикуєте забути перекласти годинник. Але для ручного налаштування його потрібно вимкнути. Як тільки ми відключили цей товар, стало можливим вказати показники самостійно, просто натисніть на відповідне значення. Навіть нижче, ви можете вказати використання часового поясу в автоматичному режимі, я раджу вам ретельно використовувати цю функцію, іноді це призводить до спотворення часу. Повертатися

M3 браслет популярний. Його основні переваги є відмінним дизайном і недорогим). Незважаючи на низьку ціну, вона має всі функції, необхідні для спорту.

А також для того, щоб використовувати фітнес-пристрій як повний годинник зап’ястя. Корпус має класичну форму з однією кнопкою Touch у нижній частині екрана. Вона виконана у вигляді невеликого поглиблення, в якому пальцем користувача затишний.

Встановити час на цей фітнес-браслет:

 • Натисніть кнопку CASE, щоб відобразити головне меню;
 • Перейдіть до розділу з інформацією про пристрій. Це майже в кінці списку меню;

Час, встановлений за умовчанням 12:30. Це час, коли потрібно налаштувати трекер, щоб встановити його без допомоги. Інші способи вручну встановити дату та час. Щоб встановити точну дату та час до M3, потрібно підключити пристрій до мобільного телефону через Bluetooth.

See also  Як встановити оновлення на Samsung. Чому оновлення Samsung поставляються так повільно

Для цього завантажте програму для здоров’я Lefun в Google Play та підключіть смарт-браслет до смартфона з ним. Час налаштувати окремо. З часом синхронізується.

Встановлення змінного блокування Xiaomi Mi Band 4

Блокування екрана в діапазоні MI виконує важливу функцію. вона вимикає сенсорний екран у заданий час. Таким чином, це економить важливий ресурс фітнес-трекера, його заряд акумулятора. Але часто кілька секунд недостатньо, щоб повністю використовувати браслет. Він часто вимикається, не дозволяючи нам вибирати той чи інший елемент меню на годиннику.

Давайте це виправити і налаштувати трохи більше часу перед автоматичним блокуванням:

  Доторкніться до сенсорного екрану Xiaomi знову, щоб знайти меню “Додатково”;

Максимальний час до замикання на Xiaomi Mi Band 4. 10 секунд. Це повинно бути достатньо, щоб вирішити вибір налаштувань або розділів.

Ще одна важлива установка. це додатковий замок екрану. Ця функція в пристрої виконує роль блокування і не дозволяє відкривати елементи меню, коли ми випадково торкніться дисплея. Або з випадковою взаємодією з температурою, на якій вона реагує, наприклад, з теплою водою в душі.

Щоб активувати цей замок на фітнес-браслет Xiaomi, поверніться до розділу “Додатково”, “Налаштування”. І до того, що ми вибрали попередню інструкцію, натисніть кнопку “Блокування екрана“. Поставте прапорець на Chekbox, щоб активувати його. Щоб перевірити функцію, зачекайте, коли екран автоматично вийде через 10 секунд. Потім доторкніться до цього, як це зробили раніше. На екрані з’явиться невеликий натяк, що треба тримати пальцем зверху до нього.

Як підключити фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 до телефону

Починаючи з першої версії, Xiaomi Mi Band Smart Bracelet отримали популярність від більшості користувачів за наявність великої кількості функцій, стильного зовнішнього вигляду та простоти використання. Але сам по собі пристрій дефіцит без спарювання зі смартфоном, оскільки ви будете позбавлені сповіщень про дзвінки та повідомлення, синхронізація дат-часу та крокомір та інших приналежності.

Тепер ми скажемо, як підключити Mi Band 4 до телефону всього за кілька хвилин.

Встановлення Xiaomi Mi Band 3 та 4 Налаштування часу та сповіщення

У цій статті ми скажемо вам, як налаштувати Xiaomi Mi Band 3 або 4, підключіть його до свого смартфона, встановити час, сповіщення, будильник та інші корисні функції.

See also  Як зробити Chrome за замовчуванням Android. Методи налаштування браузера

Для зручності, у тексті ми згадуємо модель Mi Band 3, але для 4-го версії браслета, процедура встановлення буде подібною.

Перевагою Mi Band 4 перед більш ранньою частиною виробника лежить у параметрах захисту гаджетів з PIN-кодом. Блокування годинника виконується за допомогою MI Fit. Встановлення PIN-коду відбувається наступним чином:

 • Користувач входить до облікового запису MI Fit та вибирає використаний браслет;
 • йде до “лабораторії”;
 • Вибирає “блокування браслетів”;
 • Розділ “Пароль” створює код з чотирьох символів;
 • повторює введений код і зберігає його.

Пристрій автоматично заблоковано після того, як власник видаляє його з його зап’ястя. Якщо людина хоче змінити пароль, він може це зробити в розділі “Блокування пристрою”, який складається з двох елементів:

Режим навчання

Після того, як ми змогли налаштувати сповіщення на Mi Band 4 на Сяомі, ви можете перейти до спорту. Зрештою, до основної частини користувачів трекерів серії MI-групи включаються не тільки зайняті та подорожуючі люди, а й спортсмени, чітко закріплюючи свої успіхи та стан здоров’я у вантажах. Для цього виробники розробили цілу мікропріну всередині фітнес-браслет. тренувальний режим.

Є шість тренувальних режимів з їхніми показниками підрахунку формул:

Під час режиму фітнес-браслету розраховуються спалені калорії, визначає навантаження на організм, вимірює імпульс, кроки та проходження, відхиляється, відображає середню швидкість руху.

Важливий! Варто розглянути, що Xiaomi Mi Band 4 розташований як водонепроникний пристрій без обмежень для плавання з ним. Але ми не рекомендуємо використовувати його в солоній морській воді або на великих глибинах (більше двох метрів).

Режим тренування включений без участі смартфона:

 • Ми вводимо меню браслету та виберіть “Навчання” меню;
 • Ми вибираємо один з вищезазначених режимів і чекаємо обробки даних;
 • Натисніть на стрілку початкового та початку навчання;
 • Щоб припинити підрахунок клацання на квадратній значці.