Home » Xiaomi Mi Band 4 Як розблокувати

Xiaomi Mi Band 4 Як розблокувати

Mi Band 4 Замість пароля, щоб увійти Windows 10: Як налаштувати

Що ви маєте на увазі, щоб ввести операційну систему Windows просто з Mi Band 4, без необхідності вводити пароль облікового запису кожного разу.

Як перейти до Windows за допомогою Mi Band 4 (розблокування ноутбука Windows)

Отже, окрім самого браслету, смартфон також буде потрібний (до якого він вже підключений), а ноутбук Xiaomi (до якого ми будемо підключити). Далі в порядку:

Як скинути налаштування на заводу на Mi Band 4

 • По-перше, ми відкриваємо смартфон і оновлюємо додаток MI Fit до версії 4.0.15 (або будь-яка з наступних версій);
 • Після завершення процедури оновлення ми переходимо до програми MI Fit, стрічки лабораторії фітнесу Mi Bracelet Mi Band 4 (у нижній частині екрана налаштувань браслету) та активуйте параметр розблокування Mibook;
 • На комп’ютері завантажте та встановіть додаток інструменту Unlock MI з офіційного магазину Windows, але працює тільки з Windows 10 OS);
 • Вимкніть Mi Band 4 від смартфона (або в налаштуваннях Bluetooth, або ви можете просто вимкнути Bluetooth-модуль смартфона);
 • Ми запускаємо інструмент розблокування MI, в головному меню перейдіть на вкладку Scan-Band (Меню Simple та вкладки Існує лише два: смугова група для пошуку та підключення нових браслетів, а вже підключені пристрої відображаються в Зв’язаній смузі) У той же час, програма працює лише з одним підключеним браслетом діапазону,
 • Процес пошуку (сканування) браслету не є миттєвим і може зайняти 1-2 хвилини;
 • Коли браслет виявляється, клацніть кнопку Bind в інструменті «Розблокувати інструмент» у ноутбуці, а потім натисніть кнопку «Дотик» на браслеті та завершіть процедуру для з’єднання (чи ні) mi band 4 з mibook або redmibook;
 • Після цього програма запитає логін та пароль облікового запису Windows, ми вводимо та натисніть кнопку ОК.

Насправді, все. Тепер Mi Unlock Інструмент на ноутбуці на факту системного блокування буде автоматично запустити пошук браслетів. І коли ви придумаєте ПК з Mi Band 4 на руці, Windows відкриється. Звичайно, за умови, що комп’ютер увімкнено, а пари Bluetooth з браслетом активним.

Wearfaq: Як перезапустити Xiaomi Mi Band 4. Навчитися перезавантажити або відкинути фітнес-трекера

Були проблеми з фітнес-трекером Mi Band 4? Настав час перезапустити розумний браслет Xiaomi! Скажіть, як це зробити правильно, то.

Хоча Xiaomi Mi Band 4. Це є надійним фітнес-трекером, однак, це не відрізняється від невдач у роботі, іноді це може бути перезавантаження.

На щастя, на відміну від деяких своїх конкурентів, смарт-браслет Xiaomi дозволяє зробити або перезавантажте (скидання програмного забезпечення), або повернутися до заводських налаштувань (апаратне скидання).Далі давайте повідомимо, як скинути або перезапустити смугу MI з самого трекера або через додаток MI.

See also  Як вставити SIM картку Xiaomi 8

Як скинути Xiaomi Mi Band 4

Якщо з якоїсь причини Mi Band 4 не відповідає, не відстежує кроки або страждає від іншої проблеми, вам, можливо, доведеться повністю скинути його і почати з самого початку. Це можна зробити як від трекера, так і з вашого телефону.

Скинути Xiaomi Mi Band 4 з трекером 1. З групи Xiaomi MI, проведіть пальцем до додатково;

У меню додатково прокрутіть вниз та знайдіть налаштування;

У налаштуваннях прокрутіть вниз та знайдіть заводські налаштування;

Підтвердьте, що ви хочете заповнити повний скидання, натиснувши значок перевірки;

Трекер почне вібрувати, і запропонує знову зробити пару.

Скинути Xiaomi Mi Band 4 з Додатку 1. Перейти до програми MI Fit;

Натисніть на профіль, потім на кон’югований Xiaomi Mi Band 4;

Прокрутіть вниз і натисніть розв’язати, а потім знову підтвердьте його;

Трекер почне вібрувати, і запропонує знову з’єднати його.

Скидання програмного забезпечення Xiaomi Mi Band 4

Якщо MI-група має аварію програми, спочатку потрібно перезапустити фітнес-трекер. Якщо це не допоможе, це має сенс відновити заводські налаштування.

З групи Xiaomi MI, проведіть пальцем до додатково;

У меню додатково прокрутіть вниз та знайдіть налаштування;

Прокрутіть вниз і знайдіть перезавантаження;

Іноді неможливо вирішити проблему, тому потрібно скинути до заводських параметрів у Mi Band 4. Ось основні причини для цього:

 • Пристрій перестав відповідати на команду;
 • Неможливо підключитися до смартфона;
 • Деякі функції працюють неправильно (спочатку рекомендується оновити програмне забезпечення, оскільки часто виправляються помилки);
 • наявність різних помилок у роботі головної станції;
 • Прошивка неправильно встановлена, внаслідок чого неможливо використовувати певні функції або включити гаджети 4.

Це найчастіші причини перезавантаження та виконання даних відкату до “нуля”. З їх допомогою можна позбутися помилки, яка призвела до відмови гаджета. Але у випадках неможливості вирішувати проблеми з MI 4 таким чином рекомендується звернутися до сервісного центру.

Вершина з браслету рахунку буде потрібно, якщо користувач:

 • продає / надає фітнес-трекера;
 • придбав інший фітнес-браслет;
 • хоче зв’язати гаджет на інший телефон;
 • Втратив смартфон, до якого прив’язаний пристрій.

Mi Band безпосередньо прив’язана до рахунків у MI Fit, а не певний телефон / планшет.

За допомогою програми MI Fit

Варіант підходить для розв’язування телефону Mi Band 2, 3, 4, 5, 6. Що потрібно зробити:

xiaomi, band, розблокувати

 • Запустіть програму MI Fit. Повна авторизація під особистим рахунком.
 • Візьміть розділ “Профіль”, виконаний на нижній панелі.
 • У підрозділі “Пристрої” натисніть назву браслету.
 • Відкриється нове вікно. Прокрутіть його вниз і натисніть кнопку “Розв’язання”.
 • Підтвердьте операцію у спливаючому вікні.

Цей метод вважається найбільш правильним, оскільки він не призводить до порушення роботи групи МІ.

Без доступу до облікового запису

Користувачі, які забули логін / пароль для введення MI Fit, розв’язання Mi Band 3 з телефону зможуть використовувати сторонні програми з китайських розробників. Перед використанням цього методу пам’ятайте:

 • Всі налаштування та інформація про браслет будуть видалені;
 • дозволяючи встановлювати програми з невідомих джерел, є шанс керувати вірусом на смартфоні;
 • Перед використанням програмного забезпечення рекомендується вимкнути доступ до Інтернету, щоб уникнути витоку персональних даних для віддалених серверів;
 • Після вимкнення браслету з пристрою запустіть перевірку антивірусу, попередньо встановлену або завантажену з Google Play;
 • Відмовитися від використання програми, коли він вимагає доступу до функцій, які він не потребує: Телефон, переглянути SMS, перегляньте вміст екрана, забезпечуючи спеціальні функції.
See also  Налаштування Xiaomi Redmi Примітка 8 Телефон

Після прочитання попереджень, перейдіть до процесу:

 • Знайти та завантажте додаток під назвою “Діагностика”. У офіційному магазині це не так, тому вам доведеться використовувати пошукову систему та запит до розв’язки Mi Band 4 з телефону без доступу до профілю.
 • Після встановлення запустіть програму та увімкніть Bluetooth, щоб виявити трекер. Натисніть за своїм ім’ям у розгорнутому списку після виявлення.
 • У новому вікні виберіть “Відновити заводські налаштування“.
 • На екрані групи сповіщення з’явиться, щоб повернути параметри до початкового стану. Підтвердьте цю дію.

Програма “Діагностика” запускає повернення до заводських налаштувань з зміною MAC-адреси. В результаті, після перезавантаження трекер стане “новим” пристроєм, раніше не додається до будь-якого облікового запису.

Згідно з фоном з Інтернету, ця утиліта була надана продавцем фітнес-браслетів Сяомі, коли один з покупців звернувся до нього з проблемою.

 • Перш за все, розблокуйте телефон і введіть налаштування.
 • Після цього відкрийте вкладку “Паролі та безпека”.
 • На третьому етапі перейдіть до розділу “Пароль”.
 • Потім виберіть параметр Увімкнути блокування та виберіть бажаний тип блокування.

Щоб підключити годинник на телефон, перейдіть до профілю програми та виберіть “Додати пристрій” (додати пристрій), натисніть кнопку “Браслет” (BAND) та “Погодьтеся” (згодні). Після цього натисніть кнопку Mi Smart Band 4 та підтвердьте сполучення на годинник, натиснувши кнопку Touch на екрані.

Пароль у Mi Band 4

Новий браслет Mi Gang 4 з Сяомі був здивований шанувальниками не тільки здатністю встановлювати циферблат або аналіз тренувань у басейні, а також круті ознаки, які не були спочатку заявлені виробником. У “чотири”, компанія з Середнього Королівства додала захист від несанкціонованого доступу. Користувач може поставити пароль на свій пристрій, а несанкціоновані особи не зможуть розблокувати його, якщо вони не знають комбінації.

Майже всі смартфони зараз захищені графічним ключем, відбитком пальців або стандартним паролем. У випадку розблокування яблук здійснюється через сканування обличчя. Користувачі Купуйте фітнес-браслет для тренувань та зручні сповіщення читання. Без захисту будь-якого члена сім’ї або сторонніх людей може бачити вміст 10 повідомлень, що зберігаються в пам’яті пристрою. Цей дефіцит легко виправляти, використовуючи експериментальну функцію, яка налаштована за 2 хвилини.

Як зробити скидання Mi Band 4, якщо він висів

Якщо фітнес-браслет висів або заблокований, а введений пароль не працює, очевидно, він не буде працювати з дисплеєм, а більшість вищезазначених методів відкидаються в печі.

Ми виключаємо незалежну прошивку пристрою: можливо, це непридатна спеціальна версія, яка викликала неправильну роботу Mi Band 4.

Що варто намагатися, щоб розв’язати гаджет з телефону, натиснувши кнопку “Вимкнути” у налаштуваннях MI Fit, після чого повторно синхронізація буде потрібна, якщо ви плануєте носити смарт-годинник.

Може допомогти глибокому розряду акумулятора, розібраний вище. Якщо повісити викликаний механічним пошкодженням, наприклад, ви пам’ятаєте, як нещодавно фітнес-трекер вилетів з висоти, вимушена жорстка перезавантаження не допоможе. Варто звернутися до сервісного центру.

See also  Android 12. Що Google додав до нової версії Android

Параметри скидання браслетів

Повернення до заводського штату тепер може бути зроблено без замерзання, розрядження та контактування контактів. Ці давні шляхи, які були використані з другого покоління трекерів, вийшли в минуле.

Anchka у заявці

Mi Band 4 розробники змінили операцію пристрою. Без підключення до пристрою MI Fit повністю марним. На початковому екрані з’являться значок з проханням підключити гаджет із смартфоном. Логіка Xiaomi у цьому питанні викликає лише порушення. Вони мають право закрити авторизацію для сторонніх програм, але чому це робити, якщо функціональність сторонніх утиліт є більш вражаючим. Не потрібно використовувати спеціальне програмне забезпечення, якщо PHIET закриває всі потреби власників носіїв. Але навряд чи коли-небудь станеться.

 • Відкрийте вкладку профілю.
 • Виберіть трекер.
 • Перейдіть до нижньої частини та натисніть “Вимкнути”.
 • Погодьтеся з виконанням і чекайте висновку.
 • Підключіть гаджет знову.

Під час переосного процесу налаштування будуть відновлені. Якщо встановлений користувацький набір, вам доведеться повторно завантажити його з особистої бібліотеки. У разі виконання жорсткого скидання, краще зробити резервну копію голосування.

Перезавантажувати

Якщо завдання полягає в тому, щоб скинути кроки та інші статистичні дані на день, допоможе варіант перезавантаження. Це не вирішить проблему з заморожуванням або встановлення несумісного прошивки, але невеликі помилки править часом.

 • Відкрийте додаткове меню на трекер.
 • Налаштуйте до “Налаштування”.
 • Натисніть Перезавантажити.
 • Натисніть галочку зверху, щоб виконати перезавантаження.

Через кілька секунд починається браслет, і всі цифри будуть на нуль. Особисто я використовував функцію нечасто, тому що немає потреби в ньому. Коли висять, гаджет не відповідає на дотик, і вам потрібно використовувати інші варіанти.

Жорсткий скидання в меню

Скидання параметрів Band 4 можна виконати через вбудовані віджети. Сторонні програми не потрібні, все доступно “поза коробки”.

 • Відкрийте додаткове меню.
 • Перейдіть до конфігурації.
 • Виберіть відповідну статтю.
 • Натисніть на галочку.
 • Чекайте перезавантаження.
 • Підключіть пристрій до офіційної програми.

Браслет відкат до стандартних параметрів. простий спосіб боротьби з помилками програмного забезпечення, але це не допоможе, якщо користувач встановив несумісний прошивку. В цьому випадку необхідно перезалити.FW I.RES-файли вручну і прив’язати пристрій до MI Fit.

 • Поки браслет з рук, дисплей активний. Як тільки ви знімаєте його, екран вимикається.
 • BDD не виходить, якщо поблизу смартфон з активованим Bluetooth. Для цього, в розділі “Налаштування” носити пристрій повинен бути прив’язаний до телефону.

Вам потрібна встановлена ​​програма MI Fit.

 • Ми йдемо в програмне забезпечення та вибираємо елемент “Профіль” у нижньому правому куті, потім ми шукаємо підключений трекер.
 • Після відкриття розширених налаштувань натисніть на вкладку Лабораторія та блокування екрана.
 • Встановіть комбінацію чотирьох цифр.
 • Повторіть клавішу знову і збережіть зміни.

Тепер після видалення пристрою від зап’ястя буде потрібен код коду. Ця функція не завжди працює ідеально, а дисплей періодично деактивується навіть під рукою.