Home » Xiaomi Redmi 5 скидання до заводських налаштувань

Xiaomi Redmi 5 скидання до заводських налаштувань

Увага! Ми не несемо відповідальності за всі ваші маніпуляції з телефоном, виконаним нашими інструкціями. Виконайте ремонт має кваліфікований фахівець. Зв’язатися з нами Ремонтне обслуговування.

Коли визначається якість пікселів, і серед них вдалося виявити “спалене”, ви можете почати пошук додатків, які виправляють ситуацію:

  • JSCreenFix простий у використанні, щоб розпочати роботу, потрібно використовувати кнопку Fix STUCK Pixels. Розробник обіцяє 30 хвилин для виконання цієї операції, але сервісні центри рекомендуються залишити пристрої. Не менше 10-12 годин для більш повної перевірки;
  • Pixel Fixer: Інша програма, подібна до JSCreenfix. Щоб відновити пікселі, ви також повинні натиснути на зелену кнопку;
  • “Лікування розбитих пікселів”: платформа не тільки перевіряє мобільний телефон на розбитих пікселях. А потім “зцілює”, але в той же час розкриває інші дефекти на дисплеї.

При використанні додатків рекомендується на час “лікування”, пристрій не відключає його від зарядного пристрою. Під час обробки пікселів смартфон постійно увімкнено, тому заряджання може бути недостатньо.

Екранні мікротріщі загрожують розрив електричної ланцюга. Якщо це сталося, вам доведеться змінити екран. На щастя, у Китаї вони швидко дешевше.

Це відбувається, а несправності полягає в неправильному встановленні SIM-картки або флеш-накопичувачів. Намагайтеся вивести їх і перевірити, що буде.

Картка з проблемами може бути виправлена, відновлюючи розбиті кластери, використовуючи ПК.

При струшуванні, погано виставлена ​​вилка з дисплея може падати. Що передбачає вимкнення модуля передачі зображення або часткового вимикання.

xiaomi, redmi, скидання, заводських

Видаліть кришку пристрою та приклейте петлю в гніздо. Якщо він вставлений, вийміть його та вставити. Не забудьте вимкнути живлення та акумулятор.

Як зробити жорсткий скидання через відновлення сторонніх сторін

На додаток до вирішення вищезазначених проблем, цей параметр повертає оригінальну конфігурацію, якщо в пристрої встановлено неофіційну прошивку.

У такій ситуації Inteeis може відрізнятися від стандартного варіанту, і буде важко використовувати попередню схему.

Що потрібно зробити для здійснення на Xiaomi Redmi Note 5 скидання налаштувань.

Почнемо, вийміть картки SIM та SD, вимкніть смартфон, також натискаючи кнопки живлення та гучності, відкрийте меню відновлення.

За замовчуванням англійська повинна бути виконана, ми використовуємо елемент “Протріть всі дані користувача” та підтверджуйте операцію.

Ми очікуємо завершення процедури, а потім використовуйте два елементи з назвою Wipe Word: “Cash”, “Dalvic”. Один з них може бути відсутній, але це не є критичним.

See also  Як встановити фотографію контакту в Samsung

Натисніть “Перезавантажте систему зараз” та перезапустіть пристрій.

[Оскільки після проведення таких маніпуляцій вся історія змін на пристрої безповоротно стирається. Попередньо скопіюйте потрібні файли до зовнішнього середовища (ПК, USBA та T.D.).

Ми сподіваємось, що стаття вирішила питання про те, як повернутися до заводських параметрів на вашому телефоні.

Ремонт телефону

Скидання до заводських налаштувань Xiaomi Mi і Redmi

Скидання до заводських налаштувань Xiaomi зазвичай використовується після того, як смартфон почав хути, і очистіть пам’ять, не допомогло. Також жорсткий скидання Smat Xiaomi буде корисним, якщо ви хочете підготувати смартфон для продажу.

Досить рідко пишуть про використання скидання до заводських налаштувань після того, як система не вдається. Ця ситуація відбулася, у тому числі не тільки на смартфонах Сяомі. Ймовірно, зіткнулися з ситуацією, коли телефон просто відмовляється включити. У цьому випадку існує висока ймовірність того, що скидання може допомогти.

Заломлення

Миготіння допоможе, якщо проблема нескінченного перемикання лежить у пошкодженому навантажувачі або за відсутності деяких операційних системних файлів.

Якщо після блимання телефону постійно перезавантажено, інакше ви не замінюєте його. Ви можете встановити запас прошивки або звичаю.

Встановлення офіційної прошивки

Це вимагає поточної прошивки для конкретного смартфона (необхідна глобальна версія), програма для встановлення мікропрограми MIFLASH PRO останньої версії, а також відповідні драйвери ADB для пристрою.

Прошивка здійснюється в режимі FastBoot. посиланням моєї докладної інструкції, як це зробити.

Цей параметр дозволяє зберігати користувацькі файли. Достатньо на певному етапі виберіть замість очищення всіх і блокування елемента Зберегти дані користувача. Інструкції для посилання сказали це.

Xiaomi Redmi 5 Повний скидання | Xiaomi Redmi 5 жорсткий скидання

Встановлення спеціальної прошивки

У цьому випадку для лікування циклічного перезавантаження Xiaomi використовується відновлення TWRP. Прошивка потрібна у форматі ZIP, Google Apps (якщо не в прошивці), Magisk Package (для встановлення кореня), а також необхідні виправлення та виправлення. Все це повинно бути позбутися кореня карти пам’яті.

Я вже докладно розповідав про процес встановлення кастома за допомогою TWRP. Перше навантаження після встановлення може зайняти до 15 хвилин, залежно від типу прошивки та його основних функцій.

Увага! Щоб встановити Castoma, вам буде потрібно розблоковано завантажувач та відновлення TWRP. Якщо це не так, то без робочого телефону, розблокуйте завантажувач і рухати відновлення не буде працювати. Тому краще обмежити себе, щоб встановити офіційну прошивку MIUI.

Як скинути налаштування на Xiaomi (Redmi)

У рідкісних випадках, коли смартфон Xiaomi (Redmi) не працює передбачувано, рекомендується скинути його до стану заводу.

See also  Що таке роз'єм у Xiaomi Redmi 7

Ця процедура передбачає повне видалення даних користувачів та перевстановіть операційну систему від спеціального розділу резервного копіювання.

Існує форматування пам’яті та перевстановлення до нього Android з прошивкою MIUI. В результаті ми отримуємо телефон у державі, в якому він був, коли ми вийшли з упаковки і вперше включали.

Чи можна скинути налаштування xiaomi без видалення додатків. ні, це неможливо зробити з причин, чому я написав вище. Однак, на смартфоні, у розділі “MI-рахунку” можна зробити резервну копію, яка включатиме встановлені програми та їх конфігурацію.

Після скидання, перейдіть до цього розділу та запустіть відновлення з останнього резервного копіювання, після завершення процедури, всі програми повернуться до своїх місць, і їх налаштування також зберігаються.

Щоб запустити процедуру скидання, введіть загальні установки, знайдіть меню “Додаткові налаштування”. Тепер знайдіть рядок “Бронювання та скидання”. У нижній частині списку увійдіть до меню “Видалити всі дані”. У нижній частині екрана натисніть кнопку “Скинути” та дотримуйтесь інструкцій на екрані. Існує другий варіант, який я маю на увазі скидання налаштувань через відновлення, це корисно, якщо у вас немає можливості запускати Android, або ви забули захисний пароль.

Щоб увійти в режим відновлення, вимкніть смартфон, зачекайте одну хвилину, після чого ви одночасно натискайте кнопку “живлення” та “гучність” та тримайте їх протягом 10 секунд. Режим відновлення запускається, в якому ви побачите 3 рядки:

Як зробити налаштування скидання на заводі на смартфоні Xiaomi

Хтось читає вашу особисту кореспонденцію, вважає фотографії, які ви не вирішили викласти в соціальній мережі, сидячи з ваших облікових записів так що такий сценарій, здається, вийшов з фільму жахів у житті, коли ви продаєте або дали Старий телефон Xiaomi або Redmi, безумовно, вам потрібно видалити всі файли та вийти з усіх облікових записів. Але замість того, щоб зіткнутися з цим вручну, боїться пропустити щось, ви можете просто повернути прошивку смартфона на фабрику. Ми підготували інструкції щодо того, як це зробити.

Візьміть ваш Xiaomi з рахунків

Перед тим, як ми почнемо, ви повинні переконатися, що точно знаєте паролі від своїх облікових записів Google і Mi account, якщо до них прив’язаний ваш смартфон. Якщо ви сумніваєтеся, що знаєте ці дані, краще від’яжіть від облікових записів свій телефон. Щоб відхилити обліковий запис MI, виберіть розділ однієї назви:

Правда, ви все ще повинні ввести пароль з облікового запису, щоб відхилити його.

Щоб розв’язати обліковий запис Google, перейдіть до розділу облікових записів та синхронізації.

Натисніть кнопку, а також натисніть на лінію «Видалити обліковий запис».

Вам також потрібно буде ввести пароль від розблокування робочого столу, або скористайтеся сканером відбитків пальців, якщо налаштований екран.

See also  Грати на ринку не працює на Huawei

Чому все це? Після скидання даних система може запитувати паролі з цих облікових записів, і якщо ви не знаєте пароль, ви просто не можете використовувати ваш Xiaomi.

І не забудьте зробити резервні дані, тому що всі вони будуть видалені під час скидання, а також заряджати смартфон, принаймні, до 50% заряду акумулятора або більше.

Перейдіть на налаштування шляху додатково відновлення та скидання налаштувань скидання

У меню, що відкриється, ви можете очистити всі дані з SD-карти та облікового запису MI. Ми зацікавлені в кнопці, щоб скинути налаштування, натисніть на нього.

Якщо встановлено смартфон, графічна клавіша повинна її ввести. Після цього заводські налаштування будуть відновлені.

Для miui 12

У Miui 12 скинути налаштування переміщені в інше місце.

Перейдіть до налаштувань про телефон і прокрутіть екран вниз.

xiaomi, redmi, скидання, заводських

Знайдіть точку скидання, перейдіть до нього та натисніть, щоб стерти всі дані.

Налаштування скидання або повернення до заводського штату, в Miui 11 на Xiaomi (Redmi)

Miui 11 оболонки, що працює на операційній системі Android на телефонах Xiaomi (Redmi) під час його існування показало себе як надійне та стабільне рішення. У дуже рідкісних випадках користувач повинен вдаватися до повного скидання та видалення даних.

Ця процедура називається поверненням до заводського стану, т.Е. Після натискання заповітної кнопки, телефон буде видаляти всі дані з пам’яті, і буде точно так само, як у момент, коли ви вперше витягли його з коробки після покупки.

Ця процедура гарантовано зберегти MIUI 11 з будь-яких програмних помилок, що призвело до нестійкої роботи або інших невдач у існуванні смартфона.

Пам’ятайте: Перш ніж повернутися до заводських налаштувань, ви повинні зробити резервні дані, щоб мати можливість відновити їх з хмари.

Щоб витратити цю операцію Введіть налаштування, а потім натисніть кнопку “Про телефон”. Тепер знайдіть рядок “Бронювання та скидання”. На самому кінці списку ви побачите “Видалити всі дані”. це те, що ми шукаємо. У нижній частині, заповітна кнопка “Налаштування скидання”, вирішується, натисніть його. Вам буде запропоновано ввести пароль з облікового запису MI, за яким ви авторизовані в телефоні, після чого телефон перезавантажиться і побачить вас Miui знову у своїй дев’яти чистої форми.