Home » Xiaomi Redmi Примітка 8 PRO розблокування

Xiaomi Redmi Примітка 8 PRO розблокування

Причини блокування облікового запису MI

Для того, щоб зрозуміти, яку стратегію застосовувати для видалення блокування, потрібно знати причину блокування рахунку.

 • Неправильний запис пароля. У записі MI є система безпеки, яка повністю блокує телефон, якщо пароль з облікового запису був неправильно введений 5 разів.
 • Ви купили використаний смартфон. При придбанні використовувалися смартфони, ви повинні бути обережними. Старий власник може просто не вийти з облікового запису. На першому початку телефон запитає пароль з облікового запису, який ви не знаєте.
 • Помилка під час скидання до заводських налаштувань. Часто, після запуску жорсткого скидання, пристрій просить ввести пароль з облікового запису MI. І добре, якщо ви це пам’ятаєте. І якщо ні, то у ваших руках буде часткова “цегла”.
 • Зміна SIM-картки. Якщо ви змінили номер телефону разом із SIM-карткою, як тільки нова картка знаходиться на смартфоні, система попросить вас ввести пароль з запису MI (який ви успішно забули).
 • Банальна помилка ОС. В результаті несправності системи налаштування облікового запису MI. І тепер вам потрібен пароль, щоб розблокувати телефон. Ви можете відновити таку цеглу. Для цього є певні методи.

Майже всі системи пов’язані з функціями програмного забезпечення MIUI. Тепер, якщо телефон взагалі не реагує на що-небудь, і навіть не починається. тоді пряма дорога до сервісного центру.

Цей пристрій заблоковано Xiaomi Що робити, і як позбутися

Перш за все необхідно зупинити паніку. Якщо смартфон був придбаний від офіційного постачальника, процес відновлення доступу не буде багато часу, хоча це вимагатиме певної підготовки. Якщо телефон був придбаний “з рук” (на ринку або на оголошення), ситуація для власника суттєво ускладнить. З належною ознакою, розблокуйте смартфони Xiaomi Mi та Redmi, але у другому випадку буде потрібно додаткові фінансові витрати.

Зверніть увагу на важливий нюанс. В Інтернеті є інформація про десятки методів розблокування, але майже всі описані методи більше не актуальні. Серед них офіційний шлях написання електронної пошти до Сяомі. У 2019 році був розроблений варіант, але тепер ця можливість була “покрита”. насамперед завдяки великій кількості запитів з запитами розблокування телефонів, втрачаючи втрачені та викрадені. Тому, всупереч загальній інформації, зараз існує лише два ефективні рішення, які дозволяють розблокувати телефон із статусом цього пристрою, заблоковано. Ці способи ми наступні і розглядаємо.

xiaomi, redmi, розблокування

Як розблокувати Xiaomi Redmi 8 Pro

Спосіб відновлення пароля через обліковий запис Google на екрані блокування, потрібно ввести неправильний пароль 5 разів поспіль, напис Forgot Password? 2 Після натискання напису, який з’явиться у наступному вікні, ми бачимо введення входу користувача та пароль з облікового запису Google, звичайно, пристрій повинен бути прив’язаний до облікового запису Google.3 Система запропонує змінити пароль смартфона.4 Введіть новий пароль, повторіть його та напишіть його або зберігайте його в пам’яті, щоб не повторити процедуру відновлення.

See also  Xiaomi Redmi 5 скидання до заводських налаштувань

Відновлення доступу за допомогою власного програмного забезпечення компанії Xiaomi1, щоб перейти на ПК на офіційний веб-сайт компанії. 2 Завантажте та встановіть програму розблокування MI на своєму комп’ютері. 3 Підключіть смартфон за допомогою кабелю USB. 4 Перейдіть до облікового запису MI. 5 Вимкніть пристрій, закриваючи кнопку живлення одночасно за допомогою клавіші гучності, щоб перейти в режим FastBoot. 6 Знову підключіть машину до комп’ютера та натисніть «Розблокувати».

Метод 3 скидання системи (жорсткий скидання) Це буде приймати повне скидання всіх налаштувань телефону, видалення всіх сторонніх додатків та файлів, всі ваші контакти зникнуть. Тримайте кнопку живлення одночасно з ключем гучності. Утримуйте більше 10 секунд до певної вібрації смартфона, відпустіть клавіші. Телефон завантажить меню налаштувань, де потрібно вибрати елемент відновлення, а потім витерти дані. Смартфон перезавантажиться та очищатиме всі дані на пристрої, видалити всі попередньо встановлені паролі та графічні ключі.

Метод 4 Видалення захисних файлів 1 Ви повинні перейти до меню відновлення та виберіть Додатковий та наступний менеджер файлів. 2 Ви пішли в систему файлової системи телефону, де ви хочете вибрати елемент даних та видалити 5 файлів, які несуть відповідальність за паролі самого жесту.key, password.Ключ, блокування.DB, блокування.DB-Wal і LockSettings.Db-shm. 3 Перезапустіть пристрій, і справа виконується, всі паролі знімаються з смартфона, він починається в звичайному режимі. І екран блокування більше не спотворює вас.

Через функцію пошуку смартфонів 1 через ПК, перейдіть до офіційного пошуку на сайті від Google. 2 Виконайте авторизацію, зачекайте, поки сайт визначив розташування телефону. 3 Після визначення місцезнаходження смартфона, натисніть на дані ERASE.

Як розблокувати Looter Xiaomi Redmi Примітка 8 2021

Дотримуйтесь цього посібника, щоб дізнатись, як розблокувати завантажувач на ваш Xiaomi Redmi Note 8 2021. Більшість сучасних телефонів Android поставляються за допомогою замкнутих навантажувачів, що ускладнює встановлення влади ROM, моди, ядер або навіть корінь включення з Magisk. На щастя, Xiaomi Redmi Note 8 2021 навантажувач може бути розблоковано, запустивши кілька простих кроків.

Xiaomi Redmi Примітка 8 2021 Один з кращих телефонів, які компанія коли-небудь виробляла. Він має хороші технічні характеристики та прийнятну ціну. Однією з головних переваг Xiaomi Redmi Note 8 2021 є його спільнота розробників. Телефони Xiaomi зручні для розробки, а Redmi Note 8 2021 немає винятку.

Xiaomi Redmi Примітка 8 Pro жорсткий скидання пароля

Заблокований завантажувач. це бар’єр, який забороняє користувачам змінювати програмне забезпечення своїх пристроїв. На щастя, навантажувач на Xiaomi Redmi Note 8 2021 може бути легко розблоковано. Як тільки це буде зроблено, користувачі можуть продовжувати і поспішати за телефоном, встановити Magisk та встановити власний ROM.

Прошивка Xiaomi без розблокування завантажувача

Якщо завантажувач заблоковано, тобто лише один спосіб Flash Xiaomi з заблокованим навантажувачем. встановлений запас MIUI, використовуючи офіційну програму MI Flash Pro. Встановити спеціальну систему не буде працювати.

Крок за кроком Інструкції з прошивки без розблокування завантажувача:

  Розпакуйте будь-де на ПК.

 • Запустіть Mi Flash Pro, перейдіть на вкладку MI Flash.
 • Коли ви вперше почнете програму, запропонує встановити необхідні драйвери. Натисніть кнопку Встановити.
 • Після встановлення драйверів натисніть кнопку SELECT та в вікні Explorer виберіть папку з розпакованим прошивкою.
 • Вимкніть смартфон, а потім одночасно натисніть кнопку живлення та зменшити гучність, щоб ввести режим FastBoot.
 • Підключіть свій смартфон до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
 • У вікні програми натисніть Оновити.
 • У нижній частині вікна виберіть пункт Очистити все та заблокувати та натисніть кнопку Flash.
See also  Як підключити Samsung до телевізора.

Почнеться прошивка, яка займає 5-10 хвилин. Після його завершення завантажувальник залишатиметься заблокованим. Ви зможете використовувати оновлення OTA, не буде проблем з безконтактними платежами та іншими службами Google.

Прошивка Xiaomi через FastBoot з заблокованим завантажувачем можливе лише таким способом. Всі дані користувача будуть видалені.

Розблокування завантажувача Xiaomi через FastBoot

Зовсім недавно, коли миготіння смартфонів було багато рідкісних ентузіастів, довелося зробити багато різних маніпуляцій, щоб досягти видалення блокування від завантажувача. На щастя, тепер це в минулому. Компанія Xiaomi прислухалася до думки користувачів та випустила офіційну утиліту Mi Flash Unlock (вона ж Mi Unlock), яка розблоковує завантажувач. Також існує неофіційний додаток Mi Unlock Tool, який працює для Linux/Mac. (Однак є один “але”, про який ми розповімо трохи нижче).

Отже, ви чекали цього. розблокування кроків:

Найголовніше. те, що багато хто забув: зробити резервну копію всіх важливих даних! У процесі розблокування вони будуть стерті. 2. Після цього потрібно зв’язати обліковий запис на пристрій у телефоні. Вам потрібно ввести свій обліковий запис MI або створити новий (бажано вибрати спосіб за номером телефону). Важливий! Потрібно прийти саме на рахунок, “прив’язаний” до смартфона, який ви хочете розблокувати. 3. Отримати правильний розробник. Для цього потрібно перейти до параметрів “Телефон” та швидко натисніть на “версію MIUI”. Після цього ви з’явиться пункт меню “Для розробників”. 4. Перейдіть до “Налаштування. розширені налаштування. для розробників. статус навантажувача”. Там натисніть “Зв’язати пристрій з обліковим записом”. Після цього смартфон офіційно “зв’язків” до вашого облікового запису. На жаль, Сяомі вирішив, що треба було почекати певного часу між запитом та отримання дозволу на розблокування. Зазвичай цей період становить 360 годин (15 днів). У рідкісних випадках це може бути нульовим або досягти двох місяців.

Дії, які потрібно зробити на смартфоні, щоб розблокувати завантажувач.

Завантажте свій комп’ютер MI Flash Unlock (It’s Unlock), якщо у вас є Windows, або неофіційна версія Mi Unlock Інструмент для Linux / Mac. 6. Розпакуйте програму (бажано в корені диска C: якщо Windows). 7. На телефоні потрібно увійти до режиму FastBoot. Для цього спочатку вимкніть, а потім увімкніть смартфон, після натискання кнопки живлення та зменшення гучності, доки вікна не з’явиться з написом FastBoot та зображення заєць, який ремонтує робот. вісім. Підключіть свій смартфон до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. 9. Запустіть Mi Flash Unlock (Mi Unlock Інструмент) на вашому комп’ютері. З’явиться екран входу. введіть дані облікового запису з облікового запису. Якщо телефон не допомагає, спробуйте ввести номер рахунку.

Вікно входу.

Програма перевірить обліковий запис, і, якщо вона буде успішною, дасть вікно з однією однією кнопкою розблокування. одинадцять. Коли ви натиснете розблокування, буде кілька попереджень, які потрібно приймати, натиснувши кнопку “Розблокувати”.

Безстрашніше, натисніть Unlock anyway. інакше “фокус не буде успішним”.

Програма спробує розблокувати завантажувач. Якщо вона досягає успіху, то напис успішно розблоковано. Вітаємо, ви розблокуєте завантажувач! У разі невдачі, слід з’ясувати повідомлення, що пристрій не може бути розблоковано, і треба чекати певної кількості годин (найчастіше 360, тобто 15 днів).

See also  Як по телефону Redmi увімкніть ліхтар

Ось як виглядає успішне розблокування завантажувача.

Як розблокувати та заблокувати навантажувач Xiaomi: розширені посібники користувача

Періодично, власники смартфонів Xiaomi стикаються з визначенням “завантажувача” (“завантажувач” і починають зацікавитись метою функції. Тому сьогодні ми поглиблене теоретично і скажіть, що таке навантажувач Xiaomi, чому це необхідно, і в яких випадках потрібно розблокувати. Ми також надаємо інформацію про те, як з’ясувати, якщо завантажувач Xiaomi заблоковано та опублікувати крок за кроком інструкції, як розблокувати навантажувач Xiaomi. Окремо подумайте, як заблокувати завантажувач Xiaomi, щоб забезпечити частковий захист телефону від зовнішнього втручання та повернення кількості доступних налаштувань до початкового стану.

Як розблокувати смартфон Xiaomi?

Гаджети виробника Xiaomi виготовляються таким чином, що використання максимально зручно та безпечно. Тому на останніх версіях девайсів MIUI йде у заблокованому стані. Курс не дозволяє суттєві зміни пристрою або замінити систему.

Інший тип захисту XIAOMI та даних, що зберігаються в ньому, блокує триденний неправильний введення кількості чисел. Тоді смартфон виходить у режим Recovery і «витягти» його звідти підвладно не всім. Більшість користувачів просто не знають, як розблокувати телефон Xiaomi.

Насправді, погляд на чорний екран, хоч і лякає, але легко очищається. Є кілька різних способів.

Підготовка до розблокування завантажувача

Для того, щоб процедура розблокування завантажувача, щоб піти без невдач і не приносив жодних проблем для організації, необхідні наступні умови. Їх положення можна розділити на три основні кроки, які потрібно буде виконувати заздалегідь, перш ніж ініціювати розблокування навантажувача будь-яким способом та на будь-якому моделі смартфона Xiaomi.

Mi обліковий запис

Xiaomi Smartphone Loader Unlocking здійснюється за допомогою екосистеми, створеного та підтриманого виробником, і тому без дозволу пристрою в останній процедурі практично неможливо реалізувати. Таким чином, підготовка MI, Redmi або POCO до зсуву завантажувача, його власник спочатку повинен зареєструвати обліковий запис MI та посилання (увійшов до облікового запису) до мобільного пристрою.

Резервне копіювання інформації

Не абсолютно у всіх (залежить від моделі пристрою і версії керуючої ним ОС), але в більшості випадків процедура розблокування завантажувача супроводжується скиданням налаштувань апарата, що піддається їй, а також знищенню всіх що містяться в пам’яті телефону користувацьких файлів та іншої інформації.

Отже, другий етап підготовки до запланованого втручання у роботу системного смартфона Xiaomi повинен бути резервним копіюванням всіх, що представляють значення даних, і, бажано вивчити можливість та планування їх відновлення згодом.

Налаштування смартфона

Наступна процедура є найважливішою з точки зору отримання здатності перекладати андроїд-пристрій Xiaomi навантажувача в статус розблокованого, а без попереднього виконання, розблокування сьогодні не буде повністю реалізовуватися:

  Ми надаємо можливість підключення смартфона до мобільного Інтернету, лише за допомогою з’єднання, наданого клітинною мережею, можна виконати процедуру, яка до кінця та ефективно, Wi-Fi в цьому випадку не буде відповідати!