Home » З’явилася телефонна стрілка на iPhone. Інженери з великим досвідом

З’явилася телефонна стрілка на iPhone. Інженери з великим досвідом

Що робить телефон зі стрілкою на iPhone. Трубка зі стрілкою на iPhone: Що це означає, і як видалити

Значок стрілки трубки вказує на переадресацію викликів. Він розповідає про активний процес експедиції.

Переадресація. Це перенаправлення вхідних дзвінків на інший номер телефону або на Skype, Google Voice. Ця послуга діє, навіть якщо телефон відключений. Використовуються при захисті від небажаних дзвінків, а також у випадку повного розряду смартфона.

Що робити, якщо флот не працює?

Ви завжди можете перевірити наявність або відсутність екранного посилання, переходячи до програми “калькулятор” та поверніть iPhone, чекаючи, коли перегляд меню приймає тип ландшафтного аркуша. Якщо це станеться, то ваш дисплей заблокований або, можливо, програма пристрою не підтримує функцію автоматичного дисплея.

Якщо ваш iPhone не працює на вашому iPhone, спробуйте перезапустити смартфон, натиснувши кнопку перезавантаження на зовнішній стороні корпусу. Функція Autofurning повинна з’явитися при завантаженні iPhone.

Якщо піктограма автотрофопу на iPhone заблокована, і ви не можете розблокувати цей знак вказаним способом, то спробуйте перезапустити свій смартфон. Після завантаження функцію автоматичного обертання необхідно увімкнути. Якщо цього не сталося, вам допоможе в підтримці Apple.

Режим обертання автоматичного відображення допоможе вам розгорнути широке фото або відео, хоча інші програми, такі як або Skype, не розгорнуться в альбомі, але залишиться лише в книжковій формі.

Особливість полягає в тому, що можна заблокувати екран лише з скасуванням книги, а по горизонталі, у ландшафтному проекції не можна заблокувати. Тому, з усім бажанням використовувати iPhone у горизонтальному положенні, переглядати пошту або сторінки в Інтернеті, це не буде працювати.

Якщо відображення після всіх маніпуляцій не перевертається, то остання річ залишається завершена. Копіюйте всі дані з iPhone через резервну копію та повторно відновіть пристрій. Після перевстановлення даних дисплей на iPhone перетвориться, коли він переводиться у горизонтальне положення.

У iPad, блокування цієї поворотної функції відрізняється від описаного порядку включення в смартфонах. Щоб увімкнути відображення дисплея в iPad, достатньо, щоб перейти до меню “Налаштування”, перейдіть до розділу “Основний” та в розділі “Бічна панель”, щоб активувати параметр “Блокування”. На відміну від iPhone у планшетному пристрої, ви можете відкривати програми та соціальні мережі у горизонтальному положенні.

See also  Як увімкнути дзвінок на iPhone se

Iphone часто порадує нас різними сюрпризами. Кожен раз, коли ви можете з’ясувати, що новий і цікавий, незалежно від того, скільки ви використовуєте цей пристрій.

На цей раз ми розглядаємо ситуацію, коли значок у формі телефону з’явився на вашому “iPhone“. Це зазвичай у правій або лівій верхніх кутах.

Давайте зрозуміємо, що це чужих значків означає і як вона може бути вимкнена.

Як вимкнути блокування

Як правило, вбудований акселерометр використовується лише для зміни орієнтації екрана вашого мобільного пристрою. Однак це лише частина використовуваних можливостей.

Тим не менш, розробка додатків для різної орієнтації вимагає вдумливого дизайну. Ця функція повинна бути актуальною та найбільш зрозумілою для користувача.

Більшість додатків використовуються або використовують різні орієнтації. Ця стаття покриє основні поняття, необхідні для роботи з різною орієнтацією.

Іконка очей на екрані телефону

Користувачі можуть боятися, коли на екрані телефону з’являється піктограма очей. Його активація означає, що варіант розумного перебування в даний час активується на гаджеті. Цей параметр означає інтелектуальний екран, наприклад, при читанні книги, екран телефону не вимикається.

Давайте подивимося, як покласти піктограму на екрані або як вимкнути його:

Ви активуєте або деактивуєте параметр за допомогою перемикача.

Які значки стану на iPhone

Цей значок показує, що користувач знаходиться в зоні покриття його клітинної мережі, що дає йому можливість отримувати дзвінки та їх здійснювати. Якщо немає сигналу, статус “Без мережі” буде показано.

Цей значок можна побачити на iPhone з двома SIM-картками. Він показує пристрій, що знаходять пристрій у мережевій зоні, що дозволяє виконувати дзвінки та приймати їх. За відсутності сигналу, статус “Без мережі” буде показано.

Смартфон має доступ до LT-мережі оператора, що дає змогу ввести Інтернет через нього. Ця функція присутня з iPhone 5 та пізніших моделей, але не у всіх регіонах.

Ваш оператор дозволяє працювати через мережу 5G E і зосередитись через це до Інтернету. Ця функція сумісна з iPhone 8 та пізнішими моделями, але не працює у всіх регіонах.

Цей значок вказує на наявність мережі 3G UMTS (для GSM) або EV-DO (для CDMA) оператора, за допомогою якого ви можете підключитися до Інтернету.

Цей значок вказує на наявність мережі 4G UMTS (для GSM) або EV-Do для CDMA вашого оператора, за допомогою якого ви можете підключитися до Інтернету. Але такий варіант недоступний у всіх регіонах.

Ваш оператор дозволяє працювати в мережі GPRS (для GSM) або 1xrtt (для CDMA) та підключення через них до Інтернету.

стрілка, iphone, інженери, досвідом

Можна підключитися до краю мережі в GSM вашого оператора та працювати через нього в Інтернеті.

See also  Як заблокувати анонімні дзвінки на iPhone

Можна використовувати функцію “Wi-Fi Call”. Поруч із цією значком також покаже назву оператора телекомунікацій.

Ваш iPhone підключено до Інтернету через мережу Wi-Fi.

Ви підключені до мережі через протокол VPN.

Значок означає підключення iPhone до віртуальної приватної мережі (віртуальної приватної мережі). Завдяки цьому каналі смартфон рятує конфіденційну інформацію. Передача зашифрованих даних може здійснюватися як через Wi-Fi, так і через мережу стільникових даних. Ви можете налаштувати VPN, пропускаючи параметри → Basic → VPN.

В даний час немає підключення до мережі через протокол VPN.

Деяка програма або сайт використовує у своєму роботі Geolocation послуги. Якщо піктограма порожня, це припускає, що програма може отримувати інформацію про вашу геокульцію лише за певних обставин.

стрілка, iphone, інженери, досвідом

Iphone активується дзвінки для дзвінків.

Активовано режим літака. Реалізація стільникових дзвінків неможлива.

Telety є таким спеціальним пристроєм, який використовується людьми з обмеженими можливостями, а також бути більш точною. Частковою або навіть повною втратою слуху.

Ця функція дає можливість надсилати тексти за допомогою звичайної телефонної лінії. Зрештою, будь-який введений текст буде автоматично перетворений у аудіо. Точно так само, отриманий звук у тексті декодується. Ось як у режимі телебачення TECA, для тих, хто має будь-які погіршення слуху, ви можете взяти дзвінки та відповісти на них за допомогою екрана та клавіатури.

стрілка, iphone, інженери, досвідом

Активоване блокування орієнтації пристрою. У цьому режимі орієнтація екрана буде змінюватися при поверненні телефону.

Значок означає, що функція орієнтації iPhone або iPad або iPad активуються. Дуже комфортно, коли, наприклад, ви лежите в ліжку на вашій стороні і читаєте книгу або SEITE в мережі, щоб пристрій не розгорнув фотографію у режимі ландшафту.

Активовано режим “Не турбувати”. У ньому звукові сигнали дзвінків, сповіщень та сповіщень не відтворюються. Але ви все ще можете чути сигнали тривоги.

Дізнайтеся більше про те, як налаштувати функцію, ви можете прочитати тут, а також про роботу механізмів режиму “Не турбувати”, а що відбувається з дзвінками та SMS, коли пристрій знаходиться в цьому режимі.

Синхронізація iPhone з комп’ютером (iTunes, Finder або Music Application).

Ваш iPhone заблокований. Ви можете видалити захист за допомогою Touch ID, FaceID або ввівши пароль.

Ваш iPhone працює в тандемі з бездротовими наборами, навушниками або простими навушниками.

Використовуючи цю значок, ви можете дізнатися рівень заряду акумулятора. Якщо значок жовтий, то це вказує на активацію режиму енергозбереження. Червоний колір значка говорить про те, що рівень заряду смартфона менше 20%.

Ви можете побачити рівень заряду акумулятора пристрою, підключеного до iPhone через Bluetooth.

Ваш iPhone підключений до Інтернету, завдяки функції “режим модему”, активовану на іншому пристрої з iOS.

See also  Як заблокувати iPhone з крадіжкою. Блокування викраденого iPhone

Наразі акумулятор вашого iPhone заряджається.

Як використовувати компактний дзвінок в iOS 14 на iPhone.

Зовнішній вигляд екрана, кнопки, навігація iPhone 4 (2/30)

У цьому відеоурок.Підручнику буде розглянуто інтеграцію, кнопки не є навігацією в iPhone 4. Наш канал.

Так. Ios багатий значками, що щось позначають. У той же час існує як інтуїтивно зрозуміла, принаймні, людина, тому не зовсім екзотична, характерна для мобільної операційної системи Apple.

Оновлений! Як я був справедливо виправлений у коментарях, я замовив про значок, що зображує годинник. Отже, це годинники (розташовані поруч із індикатором акумулятора), моляться за єдиний елементарний факт. Для вас незабаром пробудити. І продавати наш клієнт залишається вірним. Це очолювальний будильник на вашому iPhone.

Якщо трубка розташована горизонтально, і над ним є стрілка

Якщо ви бачите горизонтальну трубку у верхній частині екрана з викривленою стрілкою вгору над ним, у вас є відсутній виклик на смартфон. Стандартна ікона для всіх моделей смартфонів.

Телефон не може стояти, але брехня: якщо це також стрілка зверху, то ви пропустили дзвінок від когось

Щоб видалити піктограму та подивитися, хто вас подзвонив, перейдіть до програми телефону (іконка у вигляді одного телефону на робочому столі).

Керівництво-яблуко

Найцікавіші новини про техніку Apple і не тільки.

Iphone часто порадує нас різними сюрпризами. Кожен раз, коли ви можете з’ясувати, що новий і цікавий, незалежно від того, скільки ви використовуєте цей пристрій.

На цей раз ми розглядаємо ситуацію, коли значок у формі телефону з’явився на вашому “iPhone“. Це зазвичай у правій або лівій верхніх кутах.

Давайте зрозуміємо, що це чужих значків означає і як вона може бути вимкнена.

Що означає LTE на iPhone?

Lte або 4G: включає в себе передачу даних клітин через мережу LTE або 4G, коли вона доступна. 3g: включає в себе передачу даних клітин на мережу 3G, коли вона доступна. 2g: включає в себе передачу даних клітин через мережу 2G, коли вона доступна.

Це означає значок позначки замка / оклику на дисплеї мобільного телефону, написаний у “Посібнику користувача” для кожного конкретного телефону. Так що немає нічого таємного. Це дійсно відключено шифрування. В Інтернеті багато було написано про це.

Всі чіпи клавіатури на iPhone 2021!