Home » Забули графічний ключ android, що робити. Що таке графічний ключ

Забули графічний ключ android, що робити. Що таке графічний ключ

Як скинути, обійти або видалити графічний ключ з Android Phone: розблокувати та зламати

Попередження! Усі наступні інструкції створені для розблокування лише вашого особистого телефону. Якщо ви хочете розблокувати графічний ключ від чужого смартфона, щоб заволодіти конфіденційною інформацією, то ми настійно рекомендуємо закрити цю статтю, оскільки це вважатиметься злому. Стаття була написана для ознайомлення.

Всім привіт! Листи постійно надходять на пошту з тим же питанням: “Як розблокувати телефон, якщо ви забули графічний пароль і що робити?”” “. Негайно я попереду вам, що способи дуже і дуже багато, і я намагався розібратися. Слід розуміти, що системи смартфонів різними, і один шлях може допомогти, а інший не є. Тому я настійно рекомендую уважно читати інструкції та зробіть все строго за кроками. Може знадобитися набагато більше часу, ніж 5 або 10 хвилин, тому будьте терплячими. Якщо у вас виникли питання, пишіть у коментарях.

Примітка! Найкращий варіант, який заощадить багато часу і нервів. Спробувати його запам’ятати його. Я не рекомендую вибрати параметри, якщо ви взагалі не пам’ятаєте, оскільки в цьому випадку пристрій буде заблоковано. Ми не будемо зламати нічого, і намагаємося використовувати обхідні методи для перенесення, викидання або аутентифікацію обходу.

Забули графічну клавішу, як розблокувати Android

Забули графічну клавішу, як розблокувати Android:

Коли телефон або планшет підключено до мобільної мережі або Wi-Fi, щоб видалити замок, просто вкажіть електронну пошту та пароль. Для цього, 5 разів неправильно введіть графічну клавішу, доки вікно не відображається за допомогою попередження блокування пристрою протягом 30 секунд.

Кнопка “Забули графічну клавішу з’явиться на екрані?”Застереження, для якого ви можете ввести свої дані та розблокувати пристрій. Починаючи з Android 5.0 у більшості прошивків, ця можливість була видалена!

Якщо ви забули пароль з облікового запису, вам доведеться відновити його. Перейдіть на цю сторінку від робочого гаджета або ПК.

Зверніть увагу, що цей метод вимагає обов’язкового доступу до Інтернету. Тому відкрийте “завісу”, зробивши проведіть пальцем і увімкніть мобільні дані або Wi-Fi. Пристрій підключиться до точки доступу, якщо він працював у цій мережі раніше.

Використовуйте службу Google

Можливо, це було б найкращим способом розблокування з екрану Android-пристрою, якщо не було парних нюансів.

Сама послуга називається “Знайти мій телефон” і допомагає знайти втрачений пристрій, а також запобігти доступу до доступу або даних. Отже, якщо ви можете підключитися до мережі (ви можете включити мобільні дані та Wi-Fi навіть у заблокованому стані), ми повторюємо наступні дії:

Перейдіть на цю сторінку та введіть дані з облікового запису Google.

Виберіть потрібний пристрій у списку (якщо є кілька з них) і натисніть на розділ пристрою Erase.

Невелике меню буде розгортатися з попередженнями, що всі дані будуть видалені і так далі. Ми вже знаємо про це і просто натисніть на зелену кнопку “Erase Device”.

Далі знову підтвердьте дію і очікуйте закінчення процесу. На цьому етапі Google може запитати знову, щоб перейти до облікового запису, щоб підтвердити свою ідентичність.

Ввод данных от своего аккаунта

Цей метод не працює на всіх версіях Android. Він буде зшитий тільки в деяких фірмових оболонках. Метод снятия графического ключа заключается в пяти-шести попытках неправильного его ввода. Після цього вам буде запропоновано зачекати 30 секунд.

See also  Трансфер з Android на iPhone 11

забули, граф, ключ, android

Після подальших безплідних спроб зробити правильні рухи пальцем, вікно з’явиться з кнопкою “Забули графічний ключ”?”” “. Натисніть його, після чого ви будете залишатися введення даних з вашого облікового запису Google (увійти та пароль). Якщо в той момент ваш смартфон не підключений до Інтернету, то ви можете зробити це відразу після перезавантаження. Крім того, ви також можете натиснути кнопку “Екстренний виклик” та введіть наступний код: ###

забули, граф, ключ, android
забули, граф, ключ, android

Використовуйте обліковий запис Google

Цей метод підходить для розблокування старого смартфона, випущеного до 2014 року включно. Якщо так, то, швидше за все, встановила версію Android нижче 5.0. У цьому випадку ви можете обійти захист за допомогою облікового запису Google. Інший стан. Телефон повинен бути в змозі підключитися до Інтернету (наприклад, він автоматично підключається до Wi-Fi Wi-Fi).

 • Переконайтеся, що смартфон підключений до Інтернету.
 • На екрані введення пароля або графічної клавіші введіть будь-яку комбінацію символів / жестів.
 • Після п’ятої спроби ввести неправильний пароль на екрані смартфона, напис “Забули пароль”?- Або щось подібне.
 • Натисніть на цю напис, а в вікні відображається, введіть логін та пароль з облікового запису Google, до якого додається ваш смартфон. Android розблокувати через обліковий запис Google
 • Якщо ви не пам’ятаєте пароль з облікового запису Google, перейдіть з іншого пристрою (наприклад, з комп’ютера) до відновлення облікового запису Google.
 • Спробуйте відновити пароль з облікового запису з одним із п’яти способів (за винятком телефону). Якщо ви керували, введіть логін та новий пароль на смартфоні.
 • Android буде розблоковано. Після цього ви можете встановити новий пароль, щоб заблокувати екран Android або виберіть інший метод захисту екрана.

Якщо у вас є новий пристрій,

Як скинути пароль або блокування в Android

(“!) Стаття містить основні способи скидання пароля / графічного ключа, починаючи від найпростіших (коли ви пам’ятаєте ім’я користувача та пароль облікового запису Google) та закінчуючи більш складним: жорстким скиданням, видалення файлів “Жест.Ключ “і” пароль.Ключ “. Уважно прочитайте всі пункти, перейдіть за цими посиланнями на детальні інструкції, і все вийде!

Введіть дані облікового запису Google

Метод роботи для пристроїв на Android 4.4 і внизу. Починаючи з Android 5.0, ця опція була вилучена з багатьох прошивок. Але не всі виробники зробили це, тому перевірте, чи працює це для вас чи ні.

Коли телефон або планшет підключені до мобільної мережі або Wi-Fi, щоб видалити замок, просто вкажіть електронну пошту та пароль. Для цього введіть графічний ключ 5-10 разів, після чого попередження про блокування пристрою з’явиться протягом 30 секунд.

Кнопка «Забули графічну клавішу з’явиться на екрані?”, Натиснувши на те, що ви можете ввести свої дані та розблокувати пристрій.

Якщо ви забули пароль з облікового запису, вам доведеться відновити його. Перейдіть на цю сторінку з робочого гаджета або ПК.

Зверніть увагу, що цей метод вимагає обов’язкового доступу до Інтернету. Тому відкрийте панель швидких налаштувань, зробивши проведіть пальцем вниз (“Блок” можна відкрити безпосередньо з екрана блокування на Android 5.0 LOLLIPOP та новіша) і увімкніть мобільні дані або Wi-Fi. Пристрій підключиться до точки доступу, якщо він працював у цій мережі раніше.

Скидання графічного пароля за допомогою adb

Графічний ключ можна видалити за допомогою ADB. Вам потрібно підключити пристрій через USB до комп’ютера та ввести необхідні команди. Всі деталі в інструкціях →

Метод буде працювати лише під час налагодження на USB.

Скинути до заводських налаштувань

Наступний спосіб простіше, ніж попередній, але використовуючи його, всі дані з внутрішньої пам’яті будуть видалені, такі як встановлені програми, пов’язані з рахунками, SMS та T.D. Фотографії, аудіо та інші файли на SD залишаться недоторканими. Повний інструкції ви знайдете у статті: як скинути налаштування Android (жорсткий скидання).

See also  Як налаштувати паличку селфі на Android. Помилка: Пін-код або пароль неправильно введені при підключенні монопода

Во время следующей активации аппарата, восстановите данные из резервной копии – работает при условии, если ранее была проведена синхронизация.

Flash-смартфон або планшет

Маючи зшитий Android, телефон або планшет, ви видалите замок або пароль. На нашому сайті є докладні інструкції щодо прошивки пристроїв Android різних виробників, окремо Samsung, використовуючи Odin та LG через оновлення KDZ.

Видалення жестів.Ключ (розблокування графічного малюнка) та пароля.Ключ (скидання пароля)

Метод призначений для власників телефонів та таблеток з кореневими законами та відновленням CWM. Його дія полягає в тому, що файли системи жестів видаляються.Ключ “і” пароль.Ключ “Відповідальний за випуск графічного блокування та пароля, відповідно.

Це вимагає Aroma File Manager. Завантажте архіву за посиланням і кинути його на свій телефон або планшет без розпакування. Потім вимкніть пристрій і перейдіть до меню відновлення. Щоб зробити це, замість кнопки живлення, затискання та утримуйте одну з можливих комбінацій (або прочитайте FAQ для конкретних моделей):

Використовуючи кнопки масштабування, зменшується гучність, що рухається вгору та вниз, відповідно, і підтвердження вибору. Кнопка ON / LOCK. У нових смартфонах відновлення можуть бути сенсорними.

У меню відновлення CWM виберіть пункт “Встановити zip”.

Потім натисніть “Оберіть” zip from / sdcard “та перейдіть до папки, де aroma викиньте або використовуйте” вибрати zip з останньої папки встановлення “. У другому випадку ви побачите всі останні завантажені архіви, серед яких ви знайдете.

Відкриється подальший менеджер файлів. Перейдіть / Дані / Система / та видалення файлів:

 • – Жест.Ключ “(” “воротар.Візерунок.Ключ “у новій прошивці)
 • “Пароль.Ключ »(або” воротар.Пароль.Ключ “замість нього)
 • “Блокування.Бд “
 • “Блокування.Db-Wal »
 • “Блокування.Db-shm “

Виділіть їх і в додатковому меню натисніть “Видалити”.

В кінці перезавантажте пристрій. Ви можете ввести будь-який пароль, і телефон розблоковано. Далі сміливо перейдіть до налаштувань і демонструє новий замок.

Як видалити графічний замок через відновлення TWRP

Twrp Recovery має файловий менеджер. Менеджер файлів видаляється через нього, який відображатиме пароль або графічну клавішу, не встановлюючи менеджер файлів AROMA. Для цього перемістіть мобільний гаджет до режиму відновлення (див. Попередній метод) і відкрити “просунуті”.

Перейдіть до / Дані / Система / Папка та видалити наступні файли:

 • “Воротар.Пароль.Ключ “(у старих версіях файлу Android під назвою” Пароль.Ключ “)
 • “Воротар.Візерунок.Ключ “(у старій прошивці.” жест.Ключ “)
 • “Блокування.Db “
 • “LockSettings.Db-Wal »
 • “Блокування.Db-shm »

Забули графічний ключ Android 2021 / Забули графічну клавішу Як розблокувати Android

Натисніть одну з файлів та у списку, який з’явиться, виберіть “Видалити”.

Щоб підтвердити, зробіть проведіть пальцем.

Далі натисніть “Назад” та виконайте подібні кроки з залишковими файлами.

Щоб перезапустити Android, поверніться до головного меню та виберіть “Перезавантаження” → “Система”.

Очистіть внутрішню пам’ять за допомогою Fastboot

На всіх телефонах та планшетах, що працюють на Android (крім Samsung) Існує режим прошивки. Fastboot. Перезапуск мобільного пристрою в ньому пристрій можна керувати з комп’ютера, використовуючи однойменну утиліту. Про встановлення драйверів Fastboot та USB, написаних в окремій інструкції. Вам ще потрібно розблокувати навантажувач на смартфони Sony, Huawei, LG, HTC, Pixel, Nexus, Motorola та деякі інші моделі.

(!) Розблокування завантажувача також здійснюється через Fastboot, а внутрішня пам’ять стерта в процесі. В майбутньому цього буде достатньо, щоб виконати дії, описані нижче, для очищення смартфона.

Щоб перезапустити пристрій у режим Fastboot, утримуйте кнопку гучності під час включення.

Крім того, ви можете перекласти Android у режим прошивки, який ви можете ADB Command, якщо USB Debug активується. Дослідіть FAQ на сайті, щоб працювати з FastBoot та ADB, запустіть командний рядок (або PowerShell у Windows 10) від імені адміністратора з папки-інструментів платформи, введіть команду та натисніть “Enter”:

See also  Перо в Photoshop - це графічний планшет.

Ефективні методи розблокування

Всього стаття розгляне 7 найефективніших способів боротьби з забутим або пошкодженим графічним ключем:

Видалення блокування за допомогою облікового запису;

Скинути через видалення системного файлу;

Скинути графічний код за допомогою додаткового видалення користувача;

Видаліть пароль за допомогою скидання всіх налаштувань даних у пристрої.

Крім того, методи полегшення пароля для окремих телефонів також будуть розглядатися окремо. Варто розглянути, що багато сучасних смартфонів, хоча OS Android.

Однак на кожному такому пристрої від заводу виробника над базовою системою встановлюється оболонка виробника.

Крім того, гаджети наділені додатковими функціями програмного забезпечення. Тому шляхи їх розблокування помітно відрізняються.

Також стосується як старших телефонних моделей. Як показує практика, розблокувати графічні клавіші на застарілі гаджети, які більше не підтримують останні оновлення ОС Android набагато простіше.

Врешті-решт, методи розблокування графічних клавіш також будуть розглянуті на таблетках. Все також неоднозначне.

Шляхи розблокування будуть залежати від того, що марка таблетка та яка версія програмного забезпечення встановлена ​​на ньому. Також можуть бути відмінності та пов’язані з наявністю слотів для картки пам’яті SIM-картки.

Як розблокувати забутий графічний ключ Android у кожному з представлених шляхів, буде розглянуто достатньо детальний.

До читача, здатного розуміти проблему і застосувати отримані знання.

Використовуючи обхід SMS

Зніміть графічну клавішу з Android кількома способами. Не всі вони спрацьовують у абсолютній більшості випадків. Але є один надійний шлях. Він лежить в установці SMS-обхід. Ця маленька і досить недорога програма дозволить вам видалити графічну клавішу, надсилаючи спеціальне повідомлення SMS на смартфон, що містить текст “1234 RESET”. Звичайно, цей код може бути змінений у налаштуваннях утиліти.

Слід зазначити, що встановлення SMS-байпасом може навіть бути навіть на заблокованому пристрої, якщо тільки це був обліковий запис Google. Щоб встановити, потрібно перейти від комп’ютера в Google Play під одним обліковим записом. Перейдіть до сторінки програми та натисніть кнопку «Купити». Тоді ви дасте вибір, до якого гаджет встановити програму. Якщо смартфон підключений до Інтернету, установка буде зроблена в найближчій хвилині.

Як розблокувати iPhone

Всі вищевказані методи стосуються смартфонів Android. Але що, якщо у вас є iPhone? У цьому випадку у вашому арсеналі є лише один шлях. Скидання смартфона до заводських налаштувань. Правда, якщо у вас є резервна копія в обліковому записі iCloud, то проблеми з відновленням даних не виникне.

Для цієї процедури вам знадобиться комп’ютер для Windows або MacOS з встановленими iTunes або Finder, відповідно. Якщо у вас є свіжа модель iPhone, починаючи з iPhone 8 та iPhone SE 2, вимкніть смартфон, а потім натисніть кнопку «Бік», підключіть його до USB-кабельного комп’ютера та не відпустіть кнопку, доки не з’явиться екран відновлення.

Якщо у вас є iPhone 7 та iPhone 7 Plus, скористайтеся такою ж процедурою, але замість однієї кнопки, затискайте ключ зменшення гучності, і якщо у вас є перша. Версія iPhone, iPhone 6S або навіть старший пристрій використовує будинок кнопок.

Після того, як вікно відновлення з’явиться на ПК, натисніть “Відновити” та дотримуйтесь простих та зрозумілих інструкцій iTunes або Finder. Настройки смартфона будуть скинуті на завод, а потім програма запропонує відновити дані з резервної копії до iCloud.