Home » Забули обліковий запис Google, що робити Samsung. Опція обходу Google Account після скидання

Забули обліковий запис Google, що робити Samsung. Опція обходу Google Account після скидання

Налаштування рельєфу на Android. Вимагає підтвердження облікового запису Google я не пам’ятаю, що робити?

Як ви знаєте, з Android OS версії 5.1 (LOLLIPOP) “Google” Додана додаткова функція безпеки в ОС Android. Останнє після скидання смартфона до заводських налаштувань вимагає введення електронної пошти та пароля колишнього облікового запису користувача в Google. Якщо власник телефону з якоїсь причини не знає їх (наприклад, телефон був куплений з рук), то такий пристрій перетворюється на новий власник у марній цеглі. У такій ситуації новий власник телефону починає шукати ефективні способи отримання доступу до конфігурацій пристрою та усунути дратуючий замок. У нашому матеріалі ми проаналізуємо, що робити, якщо ви випустили налаштування вашого Android, і система вимагає підтвердження минулого рахунку Google, ми детально описуємо методи, які дозволяємо вам вирішити проблему.

Як ми вже згадували, з версією OS Android 5.1 (Lollipop), побачив світло наприкінці 2014 року, Google представив функціональність ОС Android так звана “FRP” (захист заводських скидання. Захист заводських скидання). Тепер, після скидання телефону на заводські налаштування, система вимагатиме електронної пошти та пароля до колишнього облікового запису Google, який був на пристрої перед скиданням його.

Таким чином, Google намагалася захистити телефон від злодіїв, що масово крастите телефони, виконуйте їх скидання до заводських налаштувань, щоб видалити всі попередні дані користувача. Тоді такий “чистий” пристрій продається новому, нічого підозрюваного, власника.

У деяких випадках власник телефону сам падає телефон на заводські налаштування, але не пам’ятає дані, щоб ввести свій обліковий запис Google, оскільки він зареєстрував його протягом тривалого часу. У цьому випадку питання виникає перед ним, як обійти захист FRP від ​​Google після скидання налаштувань.

Існує кілька різних способів обходу FRP від ​​Google. Всі вони безпосередньо залежать від бренду та моделі вашого телефону, версії OS Android та інших факторів. Спосіб, який підходить для телефонів Samsung, може бути неефективним на Xiaomi, і навпаки. Всі ці методи якось опубліковані в мережі, де вони вивчаються експертами Google, а наступні оновлення закривають існуючі отвори, що дозволяють обійти FRP. Тим не менш, в даний час існує кілька ефективних способів, і ми детально описаємо їх нижче.

See also  Як видалити Apple ID на iPhone. Як видалити обліковий запис Apple в Інтернеті

Забутий код блокування або графічний ключ

Можливо, найпоширеніша ситуація. Ви використовуєте собі пристрій, розблокуйте його за допомогою датчика відбитків пальців, а потім умовна галактика S9 взяла і перезавантажилася самостійно. І це необхідно, вимагає певного PIN-коду!

І ви познайомилися з рис, коли і більше не пам’ятає! Що робити? Є два варіанта:

 • Скористайтеся скорботою Samsung. Ми дійсно сподіваємося, що ви не забули його. Перейдіть на спеціальну сторінку на офіційному веб-сайті Samsung (ось посилання), введіть адресу електронної пошти та пароль. Тепер ви можете спокійно розблокувати свою галактику. Ми видаляємо пароль або PIN-код в одній пресі!
 • Нічого не пам’ятаю? Тоді найбільш радикальні засоби залишаються. Повне видалення налаштувань та вмісту. Ось інструкції для найпопулярніших моделей. Galaxy S7, Galaxy S8 та Galaxy S9 (ви підходять через меню відновлення). Увага! Всі дані будуть видалені з пристрою.

Навіть при розблокування через повний скидання, можуть виникнути проблеми. І назва цієї проблеми. Обліковий запис Google.

Справа в тому, що якщо Google була введена на Galaxy, то після скидання налаштувань ви можете побачити це повідомлення:

Було зроблено несанкціоновану спробу скинути пристрій до заводських налаштувань. Щоб підтвердити особу, підключення до Wi-Fi або мобільної мережі.

Отже, ви не можете використовувати пристрій. Щоб розблокувати, потрібно ввести ім’я користувача та пароль з облікового запису Google.

І дуже добре, якщо ви її пам’ятаєте (ви знаєте). І якщо ні, і ці дані забуті? Потім перейдіть до наступного субтитри.

Якщо підтвердження отримано

Якщо ви підтвердили обліковий запис з одним із запропонованих шляхів, виконайте такі дії:

Введіть новий пароль у полі, який з’явиться. Після цього введіть підтвердження пароля.

Зверніть увагу! Використовуйте втрачений пароль буде заборонено, навіть якщо ви це пам’ятаєте.

Натисніть “Я приймаю”, щоб погодитися з політикою Google.

See also  Miui 11 не оновлюється Redmi Note

забули, обліковий, запис, google, робити

Натисніть “Прийняти”, щоб підтвердити збереження даних резервного копіювання на диску Google.

забули, обліковий, запис, google, робити

Обліковий запис Google з’явиться у списку всіх ваших облікових записів.

забули, обліковий, запис, google, робити

Забули логіну, як зробити?

Натисніть “Забули адресу електронної пошти”, а потім вкажіть прив’язаний телефон або електронну пошту. Якщо це не спрацювало, перевірте SMS та інші поштові скриньки. На одному з них, безумовно, буде повідомлення про реєстрацію облікового запису та сповіщень з інших служб Google.

Якщо немає повідомлення (ви можете його видалити), то просто введіть всі контакти. На відміну від пароля, тут спроби нескінченно (з’являється лише PIN-код).

Кожен раз, коли система буде вказувати всі прив’язані записи або надати повідомлення, що обліковий запис не знайдеться. Коли з’являється ваш вхід, виберіть його. Далі, дотримуйтесь інструкцій щодо відновлення пароля з розділу вище.

Об’єм облікового запису Google через “FastBoot

Fastboot корисний для швидкого оновлення вбудованого програмного забезпечення, не використовуючи режим відновлення. Якщо ваш пристрій Android підтримує FastBoot, ви можете спробувати скинути FRP через це.

 • Комп’ютер
 • Встановлені драйвери Android
 • Завантажте FastBoot для пристрою
 • Покладіть пристрій у режим bootlader
 • Після цього можна ввести наступні команди: FastBoot OEM CHEAT_FRP або виконуйте таку FastBoot Erase Persistent Command, FastBoot Erase FRP, FastBoot Erase Config

Як відновити обліковий запис Google після скидання налаштувань

Ви скинули всі налаштування, але що далі. Як було сказано, простий скидання не видаляє дані, тому ви можете легко повернутися до них.

2020 FRP Google Account Android 8 9 Як видалити Google FRP Обліковий запис C Благодійний обхід

При включенні, питання буде запитано про відновлення інформації з резервної копії. Це буде працювати, якщо ви знаходитесь у налаштуваннях, не відключили бронювання. Однак за замовчуванням всі контакти, фотографії, документи зберігаються на сервері. Фактично, при встановленні відповідних програм від Google ви негайно отримаєте доступ до них. Така ж інформація можна переглянути з ПК. Один момент: Якщо ви забули пароль з облікового запису, вам доведеться пройти систему відновлення пароля.

Frp Bypass APK, якщо система вимагає входу в обліковий запис Google

Інший ефективний спосіб вирішення проблеми полягає в тому, щоб використовувати файл APK FRP. Безпосередньо призначений для обходу Google блокування після скидання смартфона. Для цього методу вам знадобиться USB OTG-кабель.

Виконати наступне:

 • Завантажити FRP Bypass APK з зручного сайту, а якщо він знаходиться в архіві. Розпакуйте його;
 • Скопіюйте завантажений файл до USB-накопичувача;
 • Відкрийте свій телефон та перейдіть до перевірки облікового запису Google;
 • Підключіть OTG-кабель до пристрою USB та Android;
 • Функція провідника файлу відкриється на телефоні Android. Це папка USB;
 • Знайдіть APK File FRP BUPASS, використовуючи файловий менеджер і поставив цю програму;
 • Після завершення установки запустіть програму;
 • Якщо з’являється блокування екрана, натисніть кнопку Налаштування;
 • Активуйте опцію установки з невідомих джерел зі списку налаштувань;
 • Повернути назад і встановіть програму;
 • Після запуску програми натисніть кнопку одночасно, і виберіть Увійти, щоб браузер (браузер-вхід);
 • З’являється вхід до облікового запису Google. Це може бути будь-який рахунок, навіть новий. Увійдіть у нього;
 • Далі натисніть та утримуйте клавішу живлення, щоб перезапустити телефон;
 • Після перезавантаження, розпочнеться алгоритм налаштування телефону;
 • Екран Google обмеження буде відсутнім.
See also  Скільки бездротових навушників потрібно заряджати. Не стягувати плату!

Таким чином, ви можете пропустити необхідність ввести Google і отримати доступ до пристрою.

Щоб повністю вимкнути захист заводських скидання / FRP

Для того, щоб відключити захист швидкості / FRP (захист заводських скидання / FRP) вам доведеться перейти до “Налаштування” Android. “Облікові записи / облікові записи” та видалення облікового запису Google.

Активуйте “Режим розробника / (USB налагодження)” та увімкніть “OEM розблокування”.

Если после сброса Andoid не принимает пароль

Если вы после сброса настроек Android пытаетесь ввести аккаунт Google, но пройти дальше не получается, то скорей всего вы не так давно сбрасывали пароль, если это так, то подождите 24-72 часа, после чего повторите попытки.

Вариант 11 сброс FRP. Для Xiaomi

У вас остались еще дополнительные вопросы? Пишите их в комментариях, о том что у вас получилось или наоборот!

От і все! Оставайтесь вместе с сайтом Android 1, дальше будет еще интересней! Больше статей и инструкций читайте в разделе Статьи и Хаки Android.