Home » Зателефонуйте на мобільний телефон з комп’ютера.

Зателефонуйте на мобільний телефон з комп’ютера.

Table of Contents

Зателефонуйте на мобільний телефон з комп‘ютера

Телефон вже досить довго став невід’ємним атрибутом будь-якої сучасної людини. Це дозволяє підтримувати зв’язок з членами сім’ї, знайомі, колегами на роботі, ділові партнери, друзі та т.D. Однак сьогодні далеко від усіх ситуацій телефон є найбільш зручним та вигідним засобом спілкування.

Наприклад, якщо вам потрібно зателефонувати людині, яка знаходиться в іншій країні, то ви повинні готувати достатньо вартості. Ось чому для багатьох справжніх альтернатив стали Skype та такі послуги, які дозволяють зателефонувати від комп’ютера безкоштовно до іншого комп‘ютера, підключеного до мережі. Однак закликають до телефонів за допомогою таких послуг, що значно обмежує можливості користувача. Сервісні дзвінки.Онлайн пропонує оптимальну альтернативу. З нашою допомогою будь-який користувач має можливість легко зателефонувати до комп’ютера в мережі майже будь-яким телефоном.

Популярні посланці

Ви можете здійснювати безкоштовний дзвінок по телефону через Інтернет майже через будь-який популярний Messenger. Вважайте, що найкращі з них (WhatsApp відсутня, оскільки вона не дозволяє зателефонувати з веб-версії).

Вітер

Viber. Справді фольклорна служба онлайн-телефонія. З ним ви можете здійснити безкоштовний дзвінок з комп’ютера на телефон.

Якщо Виклик абонента вже встановлено на телефоні, плата за розмову не буде плата за розмову. За дзвінки на будь.Які інші номери повинні будуть платити.

 • Щоб зателефонувати людині, з якої встановлено Viber на смартфоні (відображається значок Viber), виберіть контакт та натисніть на піктограму телефону.
 • Для дзвінків до номерів, які не пов’язані з Viber, повинні поповнити обліковий запис. Послуга автоматично запропонує це зробити.

Версія на робочому столі не можна використовувати, якщо програма раніше не встановлена ​​на смартфоні

Швидка реєстрація, безкоштовні дзвінки для користувачів Viber, хороша якість голосу. Дзвінки по всьому світу та номери Росії, які не використовують Viber, вам потрібно платити.

Zoom. Відома служба, за замовчуванням для спілкування з колегами, друзями та членами сім’ї. Випущений для всіх популярних платформ, безкоштовно для особистого користування. Підтримує відеодзвінки, дозволяє записувати зустрічі та провідні групові розмови.

Щоб здійснити дзвінки через масштабування на ПК, виконуйте таку послідовність дій: Відкрийте “Контакти”, виберіть потрібний користувач, натисніть кнопку “Конференція”. Можна назвати відео і без.

Популярний сервіс для спілкування з користувачами всередині мережі масштабування. Не стягує плату, не зв’язується з особистим номером мобільного.

Телеграма

Телеграма є одним з найпопулярніших посланців у світі. Майже все реалізується в ньому. Включаючи онлайн-дзвінки на мобільні телефони. Ви можете зателефонувати тільки з програми ПК. Онлайн-версія цієї функції ще не розміщена.

Щоб зателефонувати, просто перейдіть до бічного меню, відкрийте розділ “Контакти”, виберіть потрібний співрозмовник, а в чаті відкритий клік у значку дзвінка у верхньому меню.

Ви можете зателефонувати лише до користувачів Telegram (вони отримають сповіщення про дзвінок, якщо програма встановлюється на смартфон, а підключення до Інтернету активно підключено)

Швидка реєстрація, безкоштовні дзвінки до користувачів Telegram, висока якість комунікації. Ви не можете зателефонувати в номери незареєстрованими в Messenger.

Скайп

Skype. Втрачаючи популярність, але все-таки широко використовується служба за дзвінки через Інтернет. Як і в попередніх випадках, дзвінки до користувачів Skype абсолютно безкоштовно. Ви також можете здійснювати дзвінки на мобільний телефон через Інтернет. Для цього, підписку купується або використовується постійним тарифікацією.

Щоб зателефонувати, дотримуйтесь наступних інструкцій:

 • Skype користувач. Перейдіть до “Контакти”, виберіть потрібну людину, натисніть кнопку виклику. Повідомлення до абонента прийде, якщо Skype відкритий.
 • До будь-якого іншого номера. Перейдіть до “дзвінків”, натисніть на “Новий виклик”, перейдіть до кінця списку “, виберіть опцію” Росія “. Якщо дзвінки не були зроблені раніше, вам не доведеться платити. Місяць користування вільним.

Дуже складна реєстрація, висока вартість дзвінків на мобільні номери. Клієнт для Windows відносно важких, матимуть відчутний вплив на швидкість слабких систем. Під час голосової передачі можна спостерігати затримки.

Агент

Агент. Колись популярний сервіс з наявною IP-телефонією, відсутній зараз. Підтримує можливість виконувати безкоштовні голосові дзвінки користувачам програми виключно в межах послуги. Заявка повинна бути встановлена ​​на смартфоні. Для дзвінків на сторонні номери, як у Skype, потрібно платити.

Щоб здійснити дзвінок з ПК, потрібно вибрати контакт у списку та натисніть значок дзвінка. Ви можете налаштувати обладнання в розділі “Налаштування” у вкладці “Голос та відео”.

Застарілий сервіс, який, після втрати IP-телефонії, став майже непридатним для здійснення дзвінків на стаціонарні та мобільні телефони.

Читати далі Статтю: 4 способи форматування приводу, якщо Windows не виконується для завершення форматування

Телеграма

Можливість побудови з іншими користувачами з’явилася в останніх версіях цього популярного месенджера. Щоб зателефонувати, потрібно натиснути на піктограму трубки в профілі користувача або в чаті.

 • Ви можете створити окрему вкладку для співзвуців;
 • Не потрібно буде додавати необхідних користувачів окремо, оскільки вся необхідна інформація береться з контактів, що зберігаються на смартфоні;
 • Під час дзвінка ви можете надсилати SNAP.Повідомлення користувачам;
 • Підтримується можливість проведення конференцій.

Google Voice

Працює на комп’ютерах та мобільних пристроях

See also  Як вимкнути режим енергозбереження на Samsung. Підготовка до включення екстремального режиму економії енергії на смартфоні

Ви можете перенаправити всі дзвінки на існуючий телефон

Легко підключається до існуючих телефонних контактів

Потрібен наявний номер телефону для стаціонарних дзвінків та інших номерів

Google Voice є одним з найкращих способів зробити безкоштовні Інтернет-дзвінки. За допомогою Google Voice ви можете здійснити безкоштовні дзвінки на фактичний номер телефону, дзвінки з ПК на ПК та безкоштовні дзвінки з ПК до телефону.

Google Voice набагато більше, ніж спосіб зробити безкоштовні телефонні дзвінки в Інтернеті. Google Voice. Це, перш за все, спосіб керування номерами телефонів у вашому житті, який можна використовувати для інтелектуальної маршрутизації вхідних дзвінків на ваш безкоштовний номер телефону, наданий Google Voice, на будь-якому іншому телефоні. За допомогою Google Voice ви також можете отримати безкоштовні SMS, зробити безкоштовні конференц-дзвінки та отримувати безкоштовні послуги голосової пошти.

Безкоштовні дзвінки, які ви робите за допомогою Google Voice, повинні виконуватися на номерах у США або Канаді.

Безкоштовні телефонні дзвінки за допомогою Google Voice обмежені трьома годинниками. Однак ви можете продовжувати здійснювати безкоштовні дзвінки до того ж номера знову і знову.

Додаток Google Voice працює як в Інтернеті, так і на пристроях iPhone, iPad та Android.

Як викликає служби.В Інтернеті.

Сервісні дзвінки.Онлайн пропонує можливість здійснювати дзвінки безпосередньо з нашого сайту. Вам не потрібно завантажувати спеціальне програмне забезпечення та виконувати його, щоб встановити на вашому комп’ютері, вам також не потрібно реєструватися. Щоб здійснити дзвінок через Інтернет, просто введіть номер телефону абонента, з яким потрібно зв’язатися з міжнародним форматом. Єдина вимога для комп’ютера є наявність мікрофона, навушників або динаміків та мережевого з’єднання.

Наша послуга дозволяє вам здійснювати дзвінки на будь-який телефон через інтернет-мешканців Росії, країн СНД та інших країн світу. Перелік доступних напрямків постійно розширюється, що дозволяє покрити найбільш велику географію. Основна перевага полягає в тому, що зателефонуючи через Інтернет на телефоні з нашою допомогою, може бути повністю вільним. Поточні межі тривалості та кількість доступних дзвінків на день постійно збільшуються у міру зростання активності користувачів на сайті.

Особливості програм для дзвінків з комп’ютера або ноутбука

Ви можете безкоштовно телефонувати за будь.Яким типом телефону за допомогою спеціалізованих програм. Це невеликі додатки, які потребують попередньої установки. Програми є багато, але лише кілька заслужених популярності.

Viber. Безкоштовно дзвінки з комп’ютера на мобільний телефон

Одне з найпопулярніших програм, що використовуються для здійснення безкоштовних дзвінків. Це Weiber. Це забезпечує можливість спілкування за допомогою голосового та текстового повідомлення. Програма дозволяє синхронізувати всі контакти всіх пристроїв абонентів. Також дозволяється перенаправляти дзвінки. Viber доступний для всіх пристроїв. Від мобільного телефону до планшета

До ВІДОМА! Однією з відмінних ознак можна вважати наявністю версії для всіх популярних операційних систем, включаючи не тільки мобільний, але і Windows та Linux. Програма не означає обов’язкову реєстрацію та повністю розподіляється. Єдине, щоб почати використовувати процедуру автентифікації за номером телефону. Якщо порівнювати тарифи на міжнародне спілкування, то Wiber пропонує найбільш демократичні ціни. Whatsapp дозволяє безкоштовними дзвінками лише серед користувачів, які мають додаток, встановлену на пристроях

Whatsapp є одним з лідерів для безкоштовних дзвінків з комп‘ютера онлайн онлайн

Також, серед лідерів серед застосувань для здійснення дзвінків з ПК до телефону, є ще один добре-відомий посланник. Заява доступна для мобільних платформ та власників комп’ютерів під Windows та Macos. Інша функція. Наявність онлайн-версії, яку можна використовувати без необхідності попередньої установки. Програма також стосується ліцензії Freeware.

До ВІДОМА! Популярність цієї програми має більше мільярдів користувачів по всьому світу. Явна перевага заявки можна вважати дотриманням повної конфіденційності дзвінків, що забезпечується за допомогою системи шифрування шифрування.

Одним з недоліків версії “Desktop”. Відсутність здатності здійснювати дзвінки на стаціонарні телефони. Програма підтримує дзвінки виключно на мобільних абонентів, що мають WhatsApp.

Skype. Продукт із програмного гіганта, щоб зателефонувати з комп’ютера до телефону безкоштовно

Ще один відомий та популярний продукт, який часто використовується власниками ПК для реалізації VoIP-телефонії. Це програма від MicrosoftPod Name Skype. Програма працює на комп’ютерах з Windows, MacOS або Linux. Основна перевага програми полягає у підтримці відеодзвінка у форматі HD. Крім того, програма пропонує можливість обміну файлами, створювати групові чати та демонструвати власний екран.

До ВІДОМА! При здійсненні дзвінка через Skype доступна функція перекладу мови. Практично всі міжнародні дзвінки вимагають оплати оплати, залежно від встановлених тарифів, заявка передбачає наявність певних викликів для дзвінків, вона стосується міжнародної комунікації. Існують зручні тарифні плани, які дозволяють першому місяці зробити необмежену кількість дзвінків абсолютно безкоштовно.

Агент. Російська розробка за дзвінками за мінімальними витратами

Серед засобів здійснювати дзвінки з комп’ютера через Інтернет, відбувається розвиток російських компаній. Це програма, яка дозволяє вам надсилати голосові або текстові повідомлення. Щоб мати можливість зателефонувати на мобільний телефон, вам доведеться заплатити невелику суму.

Загальна вартість тарифних планів вказана на офіційному веб-сайті. Відмінною особливістю є низька вартість дзвінків у порівнянні з найбільш подібними програмами. Агент дає доступ до всіх контактів з електронної пошти, щоб почати використовувати, слід завантажувати програму до компютера. Існує також онлайн-версія служби, яка дозволяє встановлювати.

До ВІДОМА! Один з апаратів є обов’язковим з рахунком “мій світ” від. Що дозволяє перевірити пошту та отримувати сповіщення про дні народження контактів.

Sippoint. Не найвідоміша, але дуже зручна заявка

Інша програма, за допомогою якої ви можете здійснювати телефонні дзвінки з комп’ютера до мобільного безкоштовно. Крім того, інструменти програми можуть бути записані розмови та спілкуватися у формі чату. Щоб почати використовувати, потрібно перейти через легку процедуру реєстрації на сайті та завантажте файл встановлення.

До ВІДОМА! Міжнародні дзвінки здійснюються за плату. Всі тарифи наведені на офіційному ресурсі. Sippoint має легку версію, яку можна встановити навіть не найпотужнішим пристроєм

See also  Що робити, якщо телефон Redmi висіває

Інтернет-послуги для дзвінків

Кожен користувач мережі може використовувати послуги IP-телефонії. Багато хто з них надають лише платні послуги. Але є винятки. Деякі послуги надають безкоштовні протоколи розмов до будь-яких країн. В основному це відбувається за певних умов і з важкими обмеженнями. Але ви все ще можете знайти зручний сервіс, щоб швидко впоратися з здоров’ям родичів за кордоном, не витрачаючи гроші на міжміські дзвінки.

Задарма

Інтернет-перемішування дозволяє зателефонувати з комп’ютера до будь-якої частини світу до мобільного або стаціонарного телефону. Що потрібно для цього:

Останній елемент є необов’язковим для виконання, ви можете зателефонувати з сайту. Для цього потрібно:

Після реєстрації на сайті користувач отримує 20 хвилин для безкоштовних дзвінків на будь-яку з 40 доступних країн світу, для цього вам потрібно підтвердити свій номер телефону. Автоматичне обслуговування визначає “стандартний” тариф, але пізніше ви можете перейти до більш вигідного тарифу.

Jaxtr

Сервіс для дзвінків та відправлення SMS через Інтернет Jaxtr. Адресат не повинен бути користувачем цього сайту або встановити програму. Але, щоб зробити безкоштовний дзвінок, є умова. Абонент повинен бути в мережі вільного з’єднання через Wi-Fi.

Щоб зателефонувати, вам потрібно зареєструватися на сайті. Рахунок додається до віртуального номера телефону. Користувач відкриє додаткові реєстраційні форми. Вони повинні бути заповнені.

Ви можете надсилати SMS лише через мобільну програму. Решта функцій служби можуть бути використані в вікні браузера.

Кишеньковий

Після реєстрації на веб-сайті Pokeetalk, дзвінки до будь-якої частини світу доступні. Для цього вам потрібна програма для смартфона. За місяць користувач отримує 50 дзвінків. Їх тривалість не може перевищувати 10 хвилин.

Ця послуга не має великої популярності в Росії, хоча вона має свої переваги:

 • Зручна взаємодія.
 • Підтримка російської мови.
 • Ви можете зателефонувати з комп’ютера та за допомогою програми на мобільний телефон.
 • Дзвінки до будь-якої країни.
 • Велика межа для безкоштовних дзвінків.

У разі вичерпання межі, дзвінки стають плаченими. Тарифування залежить від країни, щоб зателефонувати.

Дзвінки в Інтернеті

Служба IP-телефонії “Дзвінки в Інтернеті” пропонує користувачів зателефонувати безкоштовно для клітинних та міських номерів без реєстрації. Виклики зроблені з сайту, вам не потрібно завантажувати спеціальну програму. Щоб зателефонувати, вам просто потрібно ввести номер абонента у міжнародному форматі.

Ви можете зателефонувати жителям Росії, СНД та країнам далекого за кордоном. Їх список постійно розширюється. Зареєструйтесь на Сайті та зателефонуйте до мегафона або кількості інших операторів. За тривалістю вільних дзвінків є обмеження, але вони поступово зменшуються при регулярному використанні послуги.

Фрікал

Користувачі Freecall можуть зателефонувати з комп’ютера безкоштовно в Інтернеті на будь.Який куточок землі. Але для цього на комп’ютер потрібно встановити програму. Він надається безкоштовно на веб.Сайті служби. Є можливість для безкоштовних дзвінків. 300 хвилин на тиждень. Але щоб зробити безкоштовний дзвінок, рахунок повинен бути щонайменше 10 євро. Візові картки приймаються на оплату.

Сама програма схожа на Skype. Ви можете приймати відеодзвінки та створювати конференції, надсилати повідомлення. Спілкування нижчої якості. Є проблеми з технічною підтримкою.

Flash2voip

Для сервісу Flash2Voip не потрібні додаткові програми. Після входу на сайт, абонент негайно бачить віртуальний телефон. Інструкції для нього лише англійською мовою. Але це легко зрозуміти, і без порад. Це просто і зрозуміло. Його можна відкрити в окремому вікні, якщо це зручніше.

Як зателефонувати з комп’ютера до телефону? Дзвінки онлайн безкоштовно!

Дзвінки доступні в 30 напрямках. Для вільної розмови дається 5 хвилин. Щоб отримати можливість спілкуватися без обмежень, потрібно оплатити щомісячну плату. 5 доларів на місяць.

Служба не передбачає зв’язку абонента з технічною підтримкою.

Icall

Програма ICALL дозволяє вам зателефонувати безкоштовно в США та Канаді. Всі інші напрямки оплачуються. Тривалість дзвінка. До 5 хвилин. На день наведено 12 безкоштовних дзвінків. Якість відео та голосових дзвінків на високих рівнях.

У службі є конференція для 10 осіб. Ви можете надсилати повідомлення (текст та голос) та надсилати файли.

Недоліків Inteeis. Немає російської мови.

Дзвінки на мобільний з ПК за невелику плату

У цьому списку будуть представлені послуги та постачальники, які не надають можливостей здійснювати безкоштовні дзвінки з персональних комп‘ютерів до мобільних телефонів. Однак їхні тарифні плани роблять відносно дешево телефонувати до стільникового світу у всьому світі.

Назва Дзвінок Власний клієнт Наявність відеопосилання
Call2friends 66 Копеек / хв Не вимагається Не
Скайп Підписка 7 доларів Так Так
Вітер Підписка на 5, 9, 14 доларів залежно від тарифу Так Так

Call2friends.Com

Служба іноземних дзвінків, яку можна використовувати безпосередньо з браузера персонального комп’ютера. Зателефонуйте до компенсації таріляції, поки ціни в доларах. Дзвінки до міських номерів доступні за 0,01 долара (один цент), що за поточним обмінним курсом рубла становить 66 копеків на хвилину розмови.

Дзвінки на мобільні номери ще дорожчі і складають приблизно 2 на 1 хвилину розмови. Таким чином, послуга виявляється досить дорогою, хоча вона має свої відчутні переваги у вигляді швидкої роботи та хорошої підтримки розробників.

Мінусів для жителів Росії, особливо Сибіру та Далекого Сходу. Відчутна затримка при здійсненні дзвінків. Для багатьох мінус це може бути те, що call2friends.Com. Повністю англійською та російською локалізацією. Користувачі деяких браузерів можуть використовувати автоматичний перекладач для сторінок.

Реєстрація в сервісі доступна за допомогою традиційної електронної пошти або уповноваженої через популярні соціальні мережі: та Google. Незважаючи на те, що сайт явно не спрямований на використання російськомовної аудиторії, що підтримується за допомогою соціальної мережі

Поповнення балансу доступне за допомогою майже всіх популярних послуг, включаючи банківські картки з системами Visa та MasterCard, через платіжну платіжну платіжну Wall та Yandex.Гроші.

Скайп

Skype. Протягом багатьох років, є одним з найпопулярніших голосів та відео, щоб спілкуватися через Інтернет. Він заслужив свою популярність через безкоштовне спілкування між будь-якими пристроями, використовуючи свій власний клієнт, включаючи підтримку вільних відеодзвінків.

See also  Як пройти на iPhone музику з комп'ютера

З самого початку це також дозволяє здійснювати дзвінки на стаціонарні та мобільні номери. На даний момент Skype працює над системою підписки, коли користувачі за 7 доларів на місяць можуть майже необмежені для стаціонарних номерів (підписка включає 2000 хвилин розмови, що відповідає 33 години).

Дзвінки на мобільні телефони можуть бути виконані лише за допомогою платежу Surf. ). У той же час він додатково заряджається за кожне з’єднання. 9 центів для кожного набору чисел. Подібне тарифування є корисним лише при здійсненні дзвінків на мобільні телефони з персонального комп’ютера до іноземних номерів.

Щоб поговорити всередині країни, краще використовувати внутрішні альтернативи, включаючи службу Задарма.

В останні роки Skype втратив свою позицію на ринку IP-телефонії, а також для спілкування через Інтернет він повністю дав “Palm” Viber. Це пов’язано з середньою якістю та високою затримкою, оскільки Skype використовує застарілі алгоритми передачі даних. Якість клієнтів для комп’ютерних та мобільних пристроїв також страждає також. Програми важкі, довгий час включені і не підходять для старих пристроїв.

Вітер

Viber-Перший, посланник з можливістю здійснення дзвінків через IP-телефонію. Найбільш оптимальним сценарієм використання є здійснення дзвінків з одного клієнта до іншого, використовуючи Viber Server. У цьому випадку дзвінки, включаючи відео, будуть вільними.

Крім усього іншого, Viber надає всі функції зручні для використання месенджера: групові чати, голосові повідомлення, емоджи та багато іншого, що є типовим для таких програм. Крім того, Viber використовує подвійне шифрування, яке забезпечує безпеку дзвінків та обміну повідомленнями.

Щоб здійснити дзвінки від клієнта Viber до мобільних номерів доступний варіант Viber Out. Це щомісячна підписка, яка включає необмежені дзвінки до телефонів понад 50 країн Європи та світу, включаючи Росію. Вартість підписки становить 8,99 без “підводних каменів”.

Особливо для дзвінків на виключно російські номери мобільних телефонів Viber підтримує спеціальні тарифні плани:

 • Тариф “Універсальний”, який дозволяє спілкуватися на 72 хвилини за 5 доларів.
 • Тариф “Росія” за ті ж 5 доларів, що включає в себе 100 хвилин лише в межах російської мобільної мережі.
 • І найдорожчий тариф. 300 хвилин за 14.

Використання Viber як щоденного способу спілкування з комп’ютера до мобільного телефону коштує досить дорого фінансово, набагато дешевше користуватися послугами з компенсованою виставкою.

З мінусів Viber, ви можете виділити складність у встановленні персональних комп’ютерів. Він доступний лише після встановлення програми на своєму мобільному телефоні та авторизації в ньому за допомогою власного числа. Тоді ви можете синхронізувати програми за допомогою QR-коду на моніторі ПК.

Як зателефонувати до комп’ютера на свій телефон безкоштовно за допомогою додатків?

Розглянемо верхню частину утиліти як відмінних способів здійснення дзвінків на телефон в Інтернеті.

Скайп

Належить до найпопулярніших продуктів IP-телефонії сьогодні. Він поширюється у версіях для персонального комп’ютера та мобільних пристроїв. Дозволяє зробити міжнародні дзвінки, обмінюватися файлами різних форматів, зберігати відеочат та надсилати текстові повідомлення. Ознайомитись із функціями, перейдіть на сторінку завантаження з установчого файлу.

Після встановлення Skype ви можете негайно ввести номери абонентів та додати їх до аркуша PIN. Також дані можуть бути синхронізовані за допомогою мобільної версії програми. Ви завжди можете відкрити чат з певним адресатом, у правій верхній частині Intey відображає кнопочки дзвінка через голосові або відео-посилання.

Soft забезпечує повну конфіденційність при спілкуванні з співрозмовником. Щоб зателефонувати до стаціонарних телефонів, вам потрібно буде зробити плату за підписку, але перший місяць телефонії до мобільного телефону абсолютно безкоштовно.

Вітер

Messenger підтримує різноманітність. Неймовірно популярний у всьому світі, через його потужну та корисну функціональність. Ви можете завантажити його звідси.

Утиліта дозволяє здійснювати голосові та відеодзвінки. Дзвінок здійснюється дуже швидко. Ви можете дистанційно спілкуватися з співрозмовником з будь-якої точки світу. Доступний з різними смайликами, GIFS та наклейками. Є багато додаткових наборів з смайликами, деякі з них поширюються як бонуси.

Whatsapp

Програма регулярно оновлюється та вдосконалюється розробниками. Пропонує користувачів мережі, щоб відбутися голосові повідомлення, мультимедійні файли та дзвонити один одному безкоштовно. Можна створювати групові чати. Підтримується інформаційний бюлетень Mass SMS.

Існує розроблений інструмент для шифрування процесу зв’язку. Основними перевагами є відсутність випробувального періоду та необмежених дзвінків, які не повинні бути сплачені. Ви можете дізнатись більше про програму та завантажити його тут.

Icq

Старий хороший “ICQ” встановив себе як надійний і зручний інструмент для спілкування з людьми по всьому світу. Надає можливість зателефонувати та відправити SMS з ПК та портативними гаджетами. Інтегрується в системний лоток і повідомляє користувача про будь-які події за допомогою миттєвих повідомлень. Більш детальна інформація про програму тут.

Агент

Надає відео та аудіо спілкування з будь-яким користувачем, зареєстрованим у сервісі. Знає, як автоматично перевірити пошту. Здійснювати дзвінки до мобільних телефонів операторів Beeline, Megafon, МТС, доведеться заплатити гроші, але тариф досить дешевий порівняно з вартістю ідентичних послуг з конкуруючих програм. Тут ви можете завантажити агент пошти.Ро.

Qip

Простий, високоякісний та інтуїтивно зрозумілий Messenger, працює з аудіо та відеозаписом, дозволяє відправляти SMS. Знає, як синхронізувати список контактів з вашими профілями в різних соціальних мережах та відображення новин з подіями від ваших друзів. Для вільного використання достатньо запустити програму, перейдіть до пункту створення облікового запису та введіть інформацію про себе.