Home » Збір переваг розумного дому. Як працює та працює система?

Збір переваг розумного дому. Як працює та працює система?

Що таке розумний дім: принцип експлуатації та будівництво проекту та поради щодо збору

Численні інженерні системи, зведені загальною назвою “Smart Home”, надають користувачам високий рівень комфорту, безпеки. Але є сотні сортів варіантів такого обладнання, і вирішальне значення є вирішальними.

Давайте спробуємо розібратися всі тонкощі разом і зрозуміти, що таке розумний будинок, а потім перейдемо до практичних кроків, що дозволяє збільшити комфорт життя. Оскільки дорогі компоненти не залишають місця для помилок.

Системи автоматизації

Smart House. Це обладнання для заміського будинку і в той же час ефективна система централізованого управління комунікаціями в квартирах та в будь.Яких інших кімнатах. Він включає багато датчиків, механізми управління та пристрої, що виконують завдання відповідно до встановлених параметрів під час налаштування.

Як людський організм, він ефективно працює з хорошою взаємодією всіх своїх органів, і будинок, в якому всі системи працюють гармонійно та без втручання, забезпечить найбільш комфортні умови життя для своїх мешканців.

На фотографії зображена централізована система автоматизації. Для того, щоб забезпечити довге та ефективне функціонування всіх посилань системи, варто зв’язатися з професіоналами, що спеціалізуються на встановленні конкретного обладнання. Це заощадить ваш час, гроші та нерви

Завдяки використанню розумного обладнання ви можете домовитись про всі системи підтримки життєвої підтримки, здійснити повний контроль та моніторинг будинку через Інтернет з ноутбука або мобільного телефону, програмуйте підключення всіх важливих домашніх систем.

Введення інтелектуальних систем у повсякденному житті дозволяє налаштувати зміну їх параметрів залежно від вашого бажання або від інших факторів. Наприклад, такі як день або ніч, рівень вологість повітря та в багатьох інших параметрах.

Однак на ринку є багато варіантів для систем Smart House. Для правильного вибору ви повинні знати, які різновиди систем існують, на що слід звернути увагу, перш за все, при покупці та які параметри повинні мати система.

Ви також повинні детально ознайомитись із перевагами та недоліками конкретних виробників.

Якщо ви ділова людина і часто відсутня у вашому домі чи квартирі, то вам слід подумати про встановлення системи розумного відеоспостереження. Це дозволить вам переглянути свою власність безпосередньо з мобільного телефону, планшета, ноутбука чи комп’ютера через Інтернет

Ми провели аналіз і готові говорити про загальні принципи систем систем та які системи можна автоматизувати. Також було проведено порівняльний огляд декількох систем популярних брендів.

Для успішної установки всіх компонентів системи Smart House спочатку необхідно виконати роботи над проектуванням. Як правило, це єдиний етап роботи, в якій необхідна пряма участь клієнта. Після правильної, повної масштабної конструкції та компіляції успішних комбінацій обладнання, встановлення повинно бути безпосередньо необхідним

Автоматизація та дистанційне керування, посилене майже всіма системами, які існують у домогосподарстві.

 • Регулювання системи нагріву;
 • Моніторинг доступу осіб до різних приміщень, управління системою безпеки та захисту від пожеж та пожеж;
 • Налаштування параметрів вентиляційних та кліматичних систем;
 • Запобігання наслідкам у випадку надзвичайних ситуацій, наприклад, прорив газової або водопровідної труби, порушення електропостачання; поза територією будинку, як на місці, так і на віддаленому шляху;
 • Контроль освітлення всередині будинку та на території володіння;
 • Централізоване управління та інтеграція потоків відео та аудіо;
 • Вибір температурного діапазону для нагрівальних підлог, зливових каналізаційних каналізацій;
 • Обмеження та розподіл навантажень на споживання енергії;
 • Управління додатковими енергетичними ресурсами: генератори, батареї;
 • Віддалене та адаптивне управління механізмами, що контролюються за допомогою електричного двигуна, t.Е. Насосні станції, автоматичні системи насаджень, бар’єрів, воріт, заклепки;
 • Управління та моніторинг усіх вищезазначених систем через Інтернет віддалено або з дому.

Для більш чіткого представлення основні системи, які автоматизовані, слід описати їх функції та переваги.

Опалення за допомогою системи Smart House

Більшість власників не створюють незалежно та встановлюють систему опалення. Найчастіше котли, насоси та інше необхідне нагрівальне обладнання знаходяться в підвалі або в котельній кімнаті, спеціально розробленій для цих цілей.

Опалювальні пристрої привертають увагу до себе:

 • При встановленні;
 • При необхідності провести технічне обслуговування;
 • Для будь.Яких несправностей;
 • При зміні сезону, коли вам потрібно вручну встановити правильну температуру та інші параметри.

Кожен раз, необхідно проводити час, нерви, а в деяких випадках називати фахівцям вдома та платити за ремонт та обслуговування пристойної суми.

Система Smart House відрізняється від ручного управління та конфігурації з можливістю автоматичного регулювання температури приміщення залежно від запрограмованих параметрів кривої нагріву, що значно зменшує потребу в участі людини в процесах управління.

Саме нагрівання. Це перша галузь, в якій інженери почали вводити принципи “розумного дому”. Через те, що витрати на опалення займають більшість витрат, пов’язаних з експлуатацією приміщень, стало необхідним оптимізувати рівень споживання енергії та споживання енергії максимально. Завдяки дистанційному контролю, власники мають можливість встановити бажаний режим температури заздалегідь

У цьому випадку спостерігається мінімальний режим споживання енергії. Вартість обладнання та його встановлення порівняно невелика, також встановлення на існуючій системі не є проблемами для досвідчених майстрів.

Розумна система опалення працює завдяки термостатичним головам та клапанам, датчиках температури, термостатам, радіаторам та програмістам. Кожен елемент виконує власну функцію. Відповідно до найбільш загальних розрахунків, економічні варіанти складання зменшують витрати на опалення приблизно на 20%.

Топ-50 найкращих пристроїв для системи Smart House

Топ-50 найкращих пристроїв для системи Smart House включає продукти таких компаній, як Samsung, Xiaomi, Apple, Phillips, Redmond, розумні.

: Розумний центри сім’ї Samsung Samsung

Сімейний центр “Smart”. Наступний внесок Samsung у інтелектуалізацію будинків. Ви можете керувати ним через Wi-Fi. На правій верхній двері розташований великий сенсорний екран з орієнтацією на портрет.

Через дисплей передавайте повідомлення один одному, нагадування про важливі питання, робіть замітки. Ви також можете переглянути відео, фотографії, слухати музику через вбудовані динаміки.

See also  ipad mini не працює блокуючи кнопки.

Де б не був власник холодильника, він зможе контролювати його вміст через смартфон. Це можливо завдяки трьом камерам всередині сімейного центру. Кожне закриття дверей їх активує, і вони фотографують

Постійно контролюючи наявність продуктів у холодильнику, ви можете поповнити його запаси, повертаючись додому.

Компанія представила нову розумну модель у 2017 році. Сімейний центр 2.0 оснащений побудованим віртуальним помічником Біксбі. Він здатний проаналізувати неодноразові дії господарів та адаптуватися до них.

Присутність Біксбі з його алгоритмом глибокого навчання дозволяє вам давати команди голосом. Цей помічник дозволяє швидко відтворювати зображення з камер, знайти потрібний рецепт, слухати музику, виконувати інші голосові команди користувача.

Модель сімейного центру 2.0 має функцію підтримки відеороликів. Як результат, якщо вони зателефонують у двері, камера відображатиме зображення на дисплеї холодильника.

: пральна машина Samsung Quickdrive ww8800m

Машина WW8800M, як і інші з цієї серії, оснащена модулем Wi-Fi. Це дозволяє віддалено підтримувати управління.

Завантаживши додаток Samsung Connect, ви можете керувати миттям із смартфона. У той же час, не потрібно вивчати всі тонкощі функціонування шайби. Після закриття режиму залишається лише дати команді почати

У машині вбудований інтелектуальний помічник Q-rador, який реалізує 3 нові функції:

 • Планувальник пральні. Налаштування часу завершення процесу.
 • Рецепт прання. Рекомендує оптимальні цикли промивання.
 • Майстер догляду. Процес віддалено контролює та надсилає повідомлення про передбачувані проблеми та спосіб їх вирішення.

Модель WW8800M встановлена ​​датчиком управління інструментом промивання. Якщо це закінчиться, до смартфона прийде сигнал. Пральна машина може бути підключена Wi-Fi системою Smart House і планувати різні схеми, наприклад, включення автомобіля вчасно.

: робот. Пилосос Samsung Vr7000m

Вакуумний робот Samsung VR7000M контролюється віддалено через мобільний додаток, t.Е. Це IoT-SROWN. Використовуючи мобільний пристрій, його можна активувати або зупинити, встановити час.

Якщо потрібно, ви можете побачити історію прибирання. Вакуумний очищувач роботів сумісний із розумним стовпцем Amazonecho, тому можна контролювати голосування за допомогою команд.

Оскільки ця пензлик має форму прямокутника з стороною 29 см у цьому вакуумному чистоті, він дуже добре видаляє сміття з куточків. Висота пристрою. 9,7 см

Вакуумний очищувач пилососа має потужність 0,3 літра. Пристрій рухається зі швидкістю 32 см/с. Використовується потужність. 80 Вт.

Пристрій оснащений набором мікродаторів FullView Sensor 2.0, щоб він міг автоматично створити карту кімнати. Це робить прибирання швидше.

Колеса Samsung Vr7000m розташовані таким чином, щоб вони були перераховані під час подолання перешкод. Акумулятор дозволяє забезпечити функціонування пилососного очищувача протягом півгодини або години, що залежить від вибраного режиму.

Камера Skycam RG-C1S

Цей гаджет для відеоспостереження, розробленого Редмондом. Skycam також може стати відео.

У наборі немає джерела живлення, тому USB.Кабель повинен буде підключити блок або до відповідного комп’ютерного порту. Skycam потребуватиме маршрутизатора Wi-Fi, а також назва та пароль домашньої мережі

У той час як більшість цих пристроїв просто зафіксують картину на картці пам’яті, а потім її мовлення на спеціальному екрані, Skycam передає зображення в режимі реального часу на смартфон. Вбудований мікрофон дає можливість не тільки бачити, але й почути, що відбувається.

Інфрачервоний фільтр дозволяє видалити повністю помітне зображення в темряві в діапазоні 5,5 м.

: Skykitchen CB391s

Цей “розумний” пристрій. Це інноваційна розробка Редмонда. Візуально пристрій нагадує класичний мультикулер. Але трубчасте обігрівач.

Когда Нагревательнхент. З опущеним трубчастим нагрівачем, в мисці відбувається приготування їжі

Потужність мультила. 1000 Вт, об’єм. 5 літрів. Пристрій оснащений 21 програмою. Доступ до можливостей пристрою можна отримати як безпосередньо з панелі управління, так і через смартфон або планшет. Для дистанційного керування вам потрібно безкоштовно завантажити програму «Готовий до Sky».

Збір переваг розумного дому

Щоб зрозуміти, чи необхідно чи не використовувати систему Smart House у котеджі вашої країни, спочатку слід вивчити можливості, запропоновані цією системою. Пов’язайте переваги та недоліки, а також розгляньте сорти та альтернативи розумного дому, які пропонують сучасні розробники.

Компетентна організація життя в заміському будинку не має аналогії, використовуючи такі системи в міських квартирах. Тут все набагато складніше та багатофункціонально. Наприклад, система Smart House, найчастіше призначена для житла, розташованого за межами лінії міста, може взяти на себе “обов’язки” для контролю роботи та справності, наприклад, домогосподарських приладів або інженерних систем.

Як працює реалізована система, навіть школярі знають. Все засноване на роботі операційної програми, розташованої в пристрої. Інтелектуальні мережі додаються до нього, що дозволяє системі не тільки здійснювати всебічне управління будинком, але й повністю контролювати всі інженерні процеси, що існують у ньому. Наприклад, автоматизація гаражних воріт та закриття шаблів на вікнах. Насправді система справді “розумніша” середня людина, але не розумніша за її Творця. Кожен, хто цінує максимальний рівень зручностей, буде заслужено оцінити переваги “розумного дому”.

збір, переваг, розумного, працює

Говорячи про ключові переваги описаної системи, ви повинні звернути увагу на її багатозадачність. Він вирішується завдяки програмі, запропонованій потенційним покупцем, функціональним набором характеристик. Наприклад, розумний дім:

 • Задовольняє примхи вимогливих жителів;
 • Бере на себе зобов’язання підтримувати інструменти та комунікації;
 • Сприяє роботі сучасних побутових приладів;
 • Контролює роботу освітлювальних пристроїв та встановлення часу їх автоматичного відключення або ввімкнення, якщо це необхідно;
 • Підтримує комфортну температуру та вологість у приміщенні;
 • Контролює системи опалення;
 • Контролює системи безпеки;
 • Запобігає виникненню небезпечних витоків в інженерних системах будинку;
 • Керує автоматичними воротами, жалюзі та іншими функціональними можливостями;
 • Він має властивість кон’югації з мобільними пристроями, що дозволяє керувати системою на відстані.

Ці критерії створюють спокусливу перспективу для придбання системи, яка полегшить життя більшості власників країн.Будинків, що проживають у них.

Невеликий будинок для заміського будинку: короткий огляд

Багато людей все більше цікавляться, скільки коштує розумний будинок під ключ. І це не дивно, тому що комфорт, що надається цією технологією, досить важко порівняти з чим.Небудь. Це можливість автоматизації освітлення, нагрівання, а також будь.Яких даних управління відео. Єдиний протокол розумного будинку може включати такі функції:

 • Вентиляція та управління освітленням;
 • Контроль аудіо- та відео обладнання;
 • Система управління пожежною сигналізацією та відео;
 • Управління приводами, датчиками та запобіганням надзвичайних ситуацій.

Це цікаво! Більшість людей навіть не припускають, скільки щоденних випадків можна доручити автоматизованій системі. Наприклад, під час від’їзду ви можете дати завдання водним рослинам або домашніми тваринами.

See also  Клавіатура перестала працювати на комп'ютері. Якщо не клавіатура не працює через розлита рідина

Крім того, можна виконати кондиціонер у спеку або нагріванні в холодну погоду. Через кліматичний контроль, який налаштований відповідно до бажань людини, ви можете не лише жити в зручних умовах, але й підтримувати їх під час її відсутності. Особливо це стосується, якщо є тварини або рослини, які потребують особливого догляду.

Система Smart House може контролювати будівлю всередині та зовні

Система Smart House забезпечить можливість контролювати ті об’єкти, які користувачі вказують. Увімкніть ванну до моменту прибуття, наповніть басейн водою, кип’ятіть чайник перед пробудженням, увімкніть тостер. Все це не вигадка, але дуже реальні речі, які знаходяться в силі сучасної технології.

У той же час є контроль над усією технікою. У разі проблем він просто не вмикатиметься, і система направить “сигнал катастрофи” власнику за допомогою дзвінка чи повідомлення. Таким чином, що стосується системи розумного будинку, ціни на готові системи повністю виправдані їх найширшою та корисною функціональністю.

Особливо важливими є параметри автоматизації у випадку незаконного проникнення в будинок або на його територію. Контролери негайно повідуть, що стороння людина потрапила в будинок. Програма може повідомити власника, сфотографувати злочинця, зателефонувати в поліцію, заблокувати двері та виконати всі команди, які раніше викладені. Крім того, функція управління відео допоможе виправити злодіїв.

Зверніть увагу! Аналогічна картина спостерігається у випадку витоку води або газу, а також пожежі. Датчики сприятимуть блокування водопостачання, щоб запобігти затопленню. Крім того, вони автоматично зателефонують у відповідну службу та повідомлятимуть власника про проблеми, яка виникла.

У сучасному заміському будинку система стане незамінним помічником

Домашня автоматизація. Це не лише гарантія престижу та зручності. Цій системі можна доручити багатьом незначним справам, які можна просто забути: годувати рибу, перевірити ступінь вологості в саду, поливати газон, провітрюйте кімнату. І, звичайно, це забезпечить найвищий рівень безпеки, який навряд чи можна досягти, не встановлюючи відповідного обладнання. Завдяки освітленню садових доріжок під час руху, включення освітлення під час входу в будинок та здатність контролювати ступінь освітлення на сайті, ви можете значно врятувати сімейний бюджет.

На сьогоднішній день можливості представленої технології близькі до нескінченних. Це пов’язано з появою все більш досконалими технічними засобами, які готові допомогти власникам будинку, щоб забезпечити всі необхідні зручності для них та комфорт.

Розумний будинок для квартири: інноваційні стандарти комфорту

Особливість розумного будинку в квартирі полягає в тому, що це не лише контроль та взаємозв’язок усіх комунікацій та пристроїв. Це своєрідний механізм, який здатний незалежно визнати певні ситуації та реагувати на них відповідно до заздалегідь визначеного алгоритму. Можливості розумного будинку справді широкі, головне. Правильно їх використовувати.

Якщо ми говоримо про порівняння системи розумного дому для приватних володінь та квартир, варто зазначити, що тут є певні відмінності. Наприклад, якщо в будинках функції автоматизованої системи спрямовані на характерні точки, наприклад, контроль над освітленням саду, безпекою периметра, зрошенням газону та регулюванням закритих гаражних воріт, то для квартир цей список обмежений найбільшим Популярні функції. До них відносяться:

Для зручності ви можете повністю автоматизувати вентиляційні та освітлювальні системи в квартирі

Налаштування функціонування вентиляторів, кондиціонерів, тепла підлога відбувається таким чином, щоб у кожній кімнаті ви могли встановити певний режим температури та підтримувати його за замовчуванням. Процес увімкнення та вимкнення обладнання проводиться відповідно до розкладу (залежно від ступеня вологи та показників датчиків присутності). Система управління пристроєм для нагрівальної води також надається тут.

Зверніть увагу! Завдяки написаним сценаріям (ранок, вечір, офіс, кіно), світильники об’єднані в незалежних групах робітників.

Абсолютно всі джерела, як центральні, так і локальні, а також додаткові освітлювальні пристрої, розумний будинок у квартирі управління з одного пристрою у віддаленому режимі.

Кілька функцій дозволяє керувати аудіо- та відеосистемами з будь.Якого куточка квартири

Можливість дистанційного контролю над станом замків на вхідних дверях є однією з найважливіших переваг системи системи Smart House. Огляди власників служать безперечним підтвердженням. Завдяки їй, вам не доведеться повертатися поспіхом або цілий день, щоб страждати від того, закрита квартира чи ні.

Кілька системи надає можливість насолодитися улюбленими треками в будь.Якій точці квартири. З будь.Якої кімнати ви можете дати команду команді щодо включення, відключення, налаштувань гучності, а також вибору композицій. Те саме стосується телевізійних сигналів та цифрових потоків. Наприклад, дзвінок та зображення, що надходять з домофонного, можна відтворити на будь.Якому з пристроїв у квартирі.

Домашнє кіно. Це комплекс перекладачів, доповідачів, динаміків, приймачів, а також проекторів з управлінням в автоматичному режимі.

Розумний будинок у квартирі: індивідуальний набір функцій

Якщо раніше мова йшла про функції, які віддають перевагу більшість власників квартир із системою Smart House, то більше індивідуальних характеристик буде описано далі. Їх присутність пов’язана з особистими уподобаннями власників.

Система Smart House має величезний спектр можливостей

Завдяки датчиком руху, на які реагує освітлення, світло може увімкнутись у кімнаті під час присутності людей і вимикати в той момент, коли людина виходить.

Це цікаво! Це людина, яка виступає цільовим об’єктом у датчиках присутності. Рух тварин ігнорується програмою, щоб врятувати електроенергію.

Функція контролю голосу забезпечує можливість увімкнути кавоварку, освітлення, електричний чайник, стереосистему, а також запускати пральну машину або закрити жалюзі через голосову команду.

Завдяки спеціальному режиму під назвою «відпустка», можна значно зменшити споживання електроенергії. У той же час система безпеки. Це розумний будинок, який забезпечує наслідування присутності власників. Він полягає в тому, що в кімнатах, відповідно до заданої програми, є включення та поза лампами.

За бажанням кожен член сім’ї може налаштувати систему для себе

У рейтингу найкращих систем розумний будинок. Це почесне місце. Це функція годування членів сім’ї, що годують, та зрошення рослин. Власники можуть сформулювати сценарії, згідно з якими в певний час або залежно від ступеня вологи в ґрунті буде працювати. Крім того, відповідно до щоденного розкладу, корм буде наданий до акваріума для риби або до годівниці кішки. Цей варіант неймовірно зручний, особливо у випадку частої та тривалої відсутності квартир.

Режим “Хто є додому” за допомогою ідентифікатора коду ключа або ідентифікатора смартфона може визнати, хто з членів сім’ї прийшов додому. У той же час для певної людини активується особистий сценарій, наприклад, кавоварка, котел у ванній або телевізор на своєму улюбленому каналі відбувається.

See also  Грати на ринку Huawei не працює. Неправильна дата

Система Smart House в квартирах надає можливість налаштувати пріоритет навантажень, вимкніть нерелевантні навантаження в програмному режимі у разі перевищення ліміту споживання електроенергії.

Що стосується системного розумного будинку для квартири, то ціна на її встановлення досить швидка. Справа в тому, що в середньому сума в квитанції для комунальних послуг для «розумної» кімнати, порівняно з неавтоматизованим житлом, менше кількох разів.

Чому це взагалі потрібно

Все очевидно: зробити своє життя простішим і кращим. Smart House. Це Stihl і значні заощадження.

Почнемо з спокою. Якщо ви про ціле у світі для вас загальна річ для вас, розумний будинок допоможе позбутися хоча б тих тривог, які пов’язані з вашою квартирою. Вони не вимкнули праску? Не має значення, надсилайте команду розумної розетки, воно яскраво дізнайться. Боїться, що пральна машина, запущена перед виходом з дому, вийшла з ладу і влаштувала аквапарк до сусідів знизу? Нічого страшного. Якщо це дійсно протікає, датчик витоку миттєво повідомляє вас про це.

Що врешті-решт: ви менше переживаєте за неіснуючі проблеми та звільняєте мозок з непотрібних думок. Перевірте, як вдома, ви можете в будь.Який час за допомогою смартфона.

Тепер про збереження. Ця перевага розумного дому, мабуть, здасться сумнівною. Скажіть, які інші заощадження, коли вам потрібно придбати кілька датчиків, торгових точок та відеокамери? Повірте, відчутне. Візьміть ту саму розумну розетку. Він знає, як відстежувати, скільки енергії споживає пристрій, підключений до нього. Як результат, ви можете обчислити найбільш обжарні пристрої і пристойно заощадити на оплаті рахунків. І скільки грошей ви заощадите, якщо датчик витоку звітує вчасно про початковий повінь, і це важко уявити.

Взагалі, розумний будинок. Це підприємство, яке повністю виправдовує себе. Життя без зайвих тривог набагато дорожче, ніж кілька датчиків та торгових точок.

Як зібрати розумний дім

Виберіть контролер

На ринку доступні десятки різних систем розумного дому, які відрізняються один від одного за ціною, екосистемами та можливостями масштабування. Виберіть на основі цих параметрів.

Найпопулярнішими є рішення з доступною ціною, велика база підтримуваних пристроїв та дружня спільнота. У Росії між усіма іншими визначаються наступні системи.

Xiaomi

Відомий китайський бренд має кілька центрів у вигляді розетків, окремих пристроїв, а також спеціальних версій із підтримкою певних платформ, таких як Apple Homekit.

Основними перевагами розумного будинку Xiaomi є найбільша екосистема пристроїв та найкраще співвідношення цін та якість. Серед мінусів. Прив’язка до китайської мови та послуг.

Рубітка

Відносно доступний внутрішній розвиток з не дуже великою родиною розумних пристроїв. Останнє частково компенсується можливістю масштабування через компоненти, що працюють над загальним протоколом Z-Wave.

Переваги Рубетека включають не офіційну, а інтеграцію з Apple Homekit безпосередньо з коробки, а також російська підтримка.

Яндекс

Версія розумного дому російського Інтернет.Гіганта не може похвалитися великою кількістю фірмових пристроїв. Окрім стовпця, є лише лампочка, розетка та пульт дистанційного керування. Але рішення Yandex має підтримку для третього стороннього датчика та пристроїв, включаючи Xiaomi, Rubetek, Samsung, Redmond та Philips.

Неперепровідні переваги системи є чудовим голосовим контролем російською.Станції “, але також будь.Який гаджет з Алісою. Наприклад, смартфон із додатком Yandex. Правда, нічого не буде працювати без Інтернету.

Raspberry Pi

Більш складний, але гнучко налаштований та доступний варіант, який передбачає розгортання платформи Majordomo або іншого програмного центру на основі одноразового комп’ютера Raspberry Pi.

Завдяки встановленню плагінів та фізичних модулів розширення «Малінки», це дозволяє додавати підтримку майже для будь.Яких протоколів зв’язку та пристроїв. Однак вам потрібно заглибитися в командний рядок, шукати документацію і, можливо, навіть написати кілька рядків коду.

Вирішіть на наборі датчиків

Щоб зробити ваш будинок розумнішим, вам знадобляться розетки, світильники, різні датчики та інші пристрої. Краще почати з невеликих. Основних компонентів, які продаються з концентратором. Такі поставки є найбільш вигідними за ціною, і більшість виробників мають.

Якщо розуміння вимог до розумного будинку розробило на етапі впровадження, ви можете негайно придбати всі необхідні датчики та пристрої для автоматизації. Однак це взагалі не потрібно, оскільки будь.Які платформи легко ошпарювати з екосистемою, якщо це необхідно.

Встановіть та увімкніть компоненти

Усі сучасні системи працюють через канали бездротового зв’язку.

Більшість елементів не потребують підключення до мережі та роботи з батарейних батарей Lithium Tabbell, яких достатньо близько року. Невеликі модулі кріпиться до двосторонньої клейової стрічки, більші пристрої залишаються в виході або встановлені на стіні гвинтами.

Процедура надзвичайно проста і займає пару хвилин. Все, що вам потрібно зробити. Це дотримуватися інструкцій. У деяких випадках, перед тим, як закріпити компоненти, необхідно сканувати QR.Код на звороті за допомогою корпоративного додатку.

Встановіть систему

Як правило, всі налаштування проводяться через мобільний додаток, який завантажується через QR.Код. Щоб додати концентратор та інші компоненти, дотримуйтесь підказок. Зазвичай вам потрібно затиснути кнопку на пристрої та вибрати її у програмі зі списку.

Після з’єднання виберіть мережу Wi-Fi та вкажіть розташування поточного пристрою в будинку.

Додайте сценарії автоматизації

Тільки вмикання та відключення розетків або ламп не цікаво. Для того, щоб система дійсно виправдовувала назву SMART, необхідно налаштувати сценарії дій, які будуть запущені в заданих умовах.

Для цього в додатку зазвичай є спеціальна вкладка “автоматизація” або окремий елемент у меню кожного пристрою. Усі сценарії працюють за принципом простої логіки: якщо (умова) → тоді (дія). Може бути кілька умов. Наприклад, коли кімната темна і датчик руху працює, нічне світло вмикається.

Інженер.Механік, я добре розумію технології та технології. Я використовую MAC та iPhone більше 10 років, я знаю все про екосистему та продукти Apple. Я не тільки пишу, але й здатний і люблю працювати руками. 3 роки відпрацював як автомобільний механік, я лише сам читав машину. Розроблений і побудував будинок своїми руками з нуля, накопичивши багато досвіду по ходу. Я люблю старі відеоігри та комікси, я граю на гітарі.