Home » Зовнішня батарея для телефону, як вибрати

Зовнішня батарея для телефону, як вибрати

найкращих зовнішніх батарей

Хто-небудь, принаймні, колись у своєму житті, не закінчився, виписаний акумулятором терміново необхідного електронного пристрою, і багато хто з нас така неприємність регулярно обіймає. Спосіб вирішення проблеми є простою вартою лише придбати компактний зовнішній акумулятор, щоб своєчасно зарядити його і не забувайте вдома, спускаючись. Ми пропонуємо вам рейтинг найкращих зовнішніх акумуляторів 2021 року, складений за відгуками експертів та звичайних покупців.

Просто не забудьте вибрати найкращу зовнішню батарею, вам потрібно дійсно оцінити ваші потреби та вибрати оптимальний пристрій. У першому наближенні його вартість повинна бути вдвічі більшою, ніж відповідний індикатор батареї гаджета, який, як очікується, найчастіше заряджається.

Посібник покупця. Виберіть зовнішній акумулятор для смартфона або планшета

Я знову розряджений телефон. через пару годин у соціальних мережах, завантажуючи нові подкасти 400 Мб з мережею 3G, кілька фотографій. І акумулятор був моєю ручкою. На жаль, для багатьох людей цей сценарій стає реальністю щоденно. Іноді, розмовляючи з друзями, я чую скрипу, а потім розмова переривається. Вони називають від другого числа і кажуть Сакраменталь: “Телефонний CD”. Наявність зарядного пристрою на машині, на робочому місці. без будь-яких панацеї. Хтось, який ви використовували, з вами звинуваченням, і в ресторанах вибирає місця ближче до розеток. Як мій приятель жартує, телефони знову дріла, але тепер ми прив’язані до електричної розетки.

Одним з часткових рішень цієї проблеми є вибір зовнішнього зарядного пристрою, який можна носити з вами в сумці, взяти на поїздки та поїздки. Вартість таких пристроїв залежить від дуже широкого діапазону, кількість виробників велика, і часто очі входять від різних пропозицій. Цей посібник буде присвячений правильно вибрати зовнішній зарядний пристрій, але перш ніж перейти до цього питання, я дозволю собі звільнити вас.

Споживання електроенергії в сучасних смартфонах. як заощадити енергію

У коментарях до “Посібник покупця. Виберіть свій смартфон “Я натрапив на заяви, в яких люди стверджували, що нинішній час роботи для деяких пристроїв відрізняється від реального. Наприклад, стаття говорить, що пристрій легко працює повний день, а в коментаторі він сидить до обіду. Спроба зрозуміти це питання ретельно показано. багато людей не замислюються, що в їхньому смартфоні вже є всі інструменти для того, щоб без шкоди для продуктивності скоротити енергоспоживання та продовжити час роботи пристрою. Популярна була також точка зору. купівля дорогого телефону, я не збираюся налаштувати його або використовувати не сотні відсотків, я хочу, щоб він розробив кожен копій. Погодитись з подібним поглядом неможливо, так як у будь-якому технічному пристрої є режими роботи, налаштування, які зайві для багатьох споживачів, їх відключення ніяк не позначається на комфорті використання. Я впевнений, що для людей з такою життєвою позицією, купуючи зовнішню батарею, не потрібна, вони ще не вистачить протягом тривалого часу. Маркетинг часто замінює здоровий глузд. слухаючи, що люди не хочуть зменшити частоту процесора у своєму смартфоні, усвідомлюють, що вони не знають і навіть не здогадуються, що більшу частину часу процесор працює на дуже низькій частоті. Високі частоти потрібні з “важкими” обчислювальними завданнями, наприклад, тривимірною графікою в іграх, і в цьому випадку смартфон автоматично дає максимальну частоту, інакше застосування не будуть працювати.

Тому, можливо, вам не потрібна зовнішня батарея, але необхідно мати справу з споживанням потужності на смартфоні (для таблеток це не настільки критичне та важливе, хоча існують саме ті ж правила). І вже вичерпали всі можливості для відновлення часу роботи з повним робочим часом, варто вдаватися до зовнішньої батареї.

У двох наступних відео, я приносять поради щодо налаштування споживання енергії для Android, а також iOS. Ці поради універсальні, ви можете застосувати їх на різних пристроях, але слід пам’ятати, що всі налаштування та можливості не зовсім.

Зовнішня батарея. які типи є, звернути увагу на

При покупці зовнішньої батареї, то часто вибирає той, який буде торкнуться рукою, не звертаючи уваги на технічні деталі, що призводить до майбутнього розчарування. Я постараюся розповісти про всі підводні камені і почати з очевидного. розмір пристрою. На жаль, у світі немає чудес, а більша потужність акумулятора, тим більше місця потрібно. Вам потрібно вирішити, чому вам потрібна батарея. тільки для смартфона або ви все ще плануєте зарядити планшет. Психологічно ми хочемо вибрати універсальні рішення, і дуже часто ми купуємо за те, що ви заряджаєте не тільки смартфони, але й таблетки. На жаль, ці обіцянки дуже часто неправильні або вводять в оману. Щоб зарядити сучасні таблетки, вам потрібна батарея, видатна струм у 1А, а також місткістю від 12 000 до 16000 мАг, які заряджають планшет щонайменше половину. Такий пристрій важить близько 350-400 грамів або ще більше. Ви можете назвати його компактним з певною розтяжкою, хоча прості зовнішні батареї з місткістю 4000 мАх не можуть бути невеликими.

Розмір і вага. це перший параметр, щоб звернути увагу. Для себе, я прийшов до висновку, що мені потрібна зовнішня батарея тільки для смартфона, після всього, щоб поставити акумулятор на планшет, вам потрібен повний день і безперервна гра. Я допускаю чесно, що я заперечую швидше, ніж акумулятор у планшеті, просто втомився від гри, або дивитися фільми. Похід, де я хотів би працювати на планшеті в лісі, я також не йду, завжди є розетки та час, щоб перезаряджати планшет. Але можливо, що у вас інший сценарій використання і тоді вам потрібно дивитися універсальний пристрій або купувати два різні зовнішні акумулятори.

See also  Як встановити годинник по телефону

Для смартфона мені потрібен зовнішній блок живлення. Враховуючи мій спосіб життя, я шукав пристрій, який дозволить вам стягувати смартфон з акумулятором 1500-2100 мАг, або тому принаймні двічі протягом дня. Оскільки я збирався носити його як в моїх руках, так і в одязі, іноді в сумці, розмір пристрою став першим пріоритетом. У Гонконгу купив акумулятор на 6000 мах під назвою VTank, підкупив мені розмір і металевий корпус. Від мінусів я відзначу вагу пристрою, він витягує кишеню (приблизно 250 грамів).

Упевнений, що з розміром та вагою пристрою ви визначитеся на місцевості, виходячи з того, як переноситимете його. Навіть у жіночій сумці достатньо місця для такого акумулятора. Але є невеликий трюк, який ви повинні пам’ятати. при зарядку вашого смартфона, ви, швидше за все, хочете їх використовувати. Подивіться, як ці два пристрої поміщаються в руки в процесі заряджання (або уявіть, якщо немає можливості потіти).

Матеріали корпусу. Це ще один параметр, який не дуже важливий, але з естетичної точки зору, багато хто зігріває душу. Металевий або пластиковий корпус. що вибрати? Тут немає ніяких функцій, варто пам’ятати, що надійність їх приблизно однакова, але вага металу більше.

Потужність акумулятора та поточна потужність. два основних параметри, які будуть важливі для вас. Універсальне правило не існує, але необхідно вибрати акумулятор потужністю принаймні вдвічі більше, ніж ємність акумулятора на смартфоні (для таблетки, це правило з очевидних причин не застосовується, є акумулятори- Записники). В даний час найпоширеніші акумулятори потужністю 4000. 6000 мах, вони є стандартними. Вибирати акумулятори меншої ємності немає жодного сенсу, їх вартість не набагато нижча, а толку від них майже немає.

При виборі китайських батарей ризику через розбіжність між вказаними параметрами та реальними. Наприклад, вам буде сказано, що потужність акумулятора 12 000 маїв, і насправді це буде лише половина. З іншого боку, цей обман є невинним, оскільки додаткові гроші для “великого” контейнера не візьмуть вас. Як правило, продавець хоче зробити вас приємним і розповідає про більшу здатність переконати вас, що ви зробили успішну угоду. купив схил такий хороший акумулятор.

Немає сенсу шукати акумулятори невідомих компаній ні, є багато речень на ринку різних виробників, ціни приблизно однакові (я не говорю про роздрібну торгівлю, скоріше про Інтернет).

Оптимальний вибір стає акумулятором на 6000 мАх (це золота середня, яка організовує більшість людей), або вибір акумулятора на 12 000 мАг і вище. Слід мати на увазі, що зовнішні батареї мають випускний струм, залежно від дизайну, виробника, він може бути дуже різним.

Внутрішні батареї, акумулятори часто використовуються в 3.7 b, а вихід вимагає напруги в 5 В. Зростаюча схема не є ідеальною і їсть більшу частину потужності зовнішнього акумулятора, тому вважаючи, скільки разів ви можете стягувати свій телефон, варто розглянути цей параметр. Багато зовнішніх батарей потужністю 4000 мах можуть лише дати 2000 мАг, тобто витрачати одну заряду телефону за допомогою акумулятора 1 500. 2000 мАг.

Інший важливий момент. Це сила струму, що батарея виробляє. Щоб зарядити більшість смартфонів.5 А, це мінімальний струм у таких пристроях. Часто для заряджання таблеток та ряд смартфонів вимагають поточного від 1 a, варто звернути увагу на цей параметр. Якщо акумулятор має декілька виходів, плагін може варіюватися в діапазоні 1-3 a. Для того, щоб визначити, який поточний струм, який вам потрібно, подивіться на маркування пристрою заряджання з вашого планшета або смартфона.

Зарядка акумулятора. Інший не очевидний момент, на якому вони не звертають уваги, і марно. Загалом, всі зовнішні батареї можна розділити на два великі класи. ці зарядки лише з USB-роз’єму комп’ютера, а також ті, які можуть бути заряджені в мережі змінного струму. У другому випадку використовуйте стандартний мінууса, роз’єм MicroUSB або зарядний пристрій, який входить до комплекту. Обговорення першого типу пристроїв не має сенсу, вони майже зникли і не представляють ніяких інтересів.

Немає зарядки від звичайної мережі. Це серйозний мінус, як у цьому випадку ви повинні перезаряджати акумулятор тільки з комп’ютера, і це займе набагато більше часу, і ви не зможете заряджати його на повний контейнер (USB-порт випускає недостатню силу струму). Потрібно, щоб зовнішня батарея здатна заряджати з звичайного USB-роз’єму, але також знав, як використовувати та звичайний відділення.

Індикатори заряджання пристрою. зазвичай три, іноді чотири світлодіоди, які показують заряд акумулятора. На жаль, вони дають дуже приблизне розуміння того, скільки коштує акумулятор. У випадку акумулятора, який був використаний приблизно на рік, можна забути про останню поділ і взагалі, як правило, показник починає брехати, а заряд вже відсутній. Є зовнішні батареї з цифровими показниками, вони набагато чіткіші та чіткішими, але їм доведеться платити за 20-30 відсотків більше, ніж аналогічні батареї без таких показів. Доповнення приємне, але чи варто своїх грошей вирішувати вам.

Кількість роз’ємів USB на пристрої. цей параметр є необов’язковим, але він також варто враховувати. Багато пристроїв мають два, а іноді чотири, або навіть п’ять USB-портів. Це дозволяє підключити кілька пристроїв для заряджання відразу. На мій погляд, для очей достатньо двох портів USB, а потім їх одночасне використання. Дуже рідкісний випадок. На моїй практиці це скоріше виняток, пару разів так загнав пристроїв ваших колег, але не застосовувалося.

Кнопка увімкнення/вимкнення – повинна бути втоплена в корпус, щоб уникнути випадкового натискання в кишенях та наступної розрядки акумулятора. У більшості моделей цей параметр не дає ніякого значення, сумний.

See also  Як увімкнути дзвінок на iPhone se

Я сподіваюся, що, пам’ятаючи, що звернути увагу, ви не побачите, вибираючи зовнішній акумулятор для вашого смартфона або планшета, хоча другий сценарій використання має сумніви. Але без рекомендацій, що звернути увагу та як купувати такі акумулятори, цей посібник буде неповним.

Де і як купити зовнішній акумулятор. підготувати Sani влітку

На жаль, моя робота над вибором ідеального зовнішнього акумулятора ускладнюється тим, що є величезний набір з них і описує все неможливо. У вашому місті можуть бути представлені моделі одного виробника, а в наступному. Повністю інший, універсальний рецепт не існує.

Більшість батарей, що продаються в Росії, потужністю 4000 МАГ стоїть у діапазоні від 2 до 3 тис., Акумулятор потужністю 8000 мАг становить від 3500 і вище, іноді досягають 5-6 тисяч. На мій погляд, немає сенсу купувати такі дорогі акумулятори, оскільки ви переплачуєте, принаймні два, і навіть три рази від реальної вартості таких пристроїв. Розумна покупка виглядає як порядок акумулятора з Китаю або з сайтів, що продають електроніку, то його вартість доставки буде значно менше. Про те, як купувати за кордоном, у нас є окремий “Гід покупця”.

Щоб шукати різні моделі зовнішніх батарей, ви можете скористатися фокальним веб-сайтом (шляхом посилання на результат пошуку таких пристроїв). Досить широкий вибір подібних батарей на eBay. Або ви можете побачити такі батареї тут.

Якщо з якоїсь причини ви не хочете звертатися до пошти, ви можете шукати батареї в російських інтернет-магазинах, пропозиція різноманітна, але ціна вище.

Я сподіваюся, що в цьому матеріалі я докладно описав всі підводні камені та принципи вибору зовнішніх батарей. За рік використання ємність акумуляторів скорочується до 80 відсотків від початкового номіналу. Також варто лікувати акумулятори (як зовнішні, так і вбудовані телефони), як витратний матеріал. Раз декількох років вони повинні бути замінені, вони, на жаль, не є вічними.

Якщо хтось від виробників зовнішніх батарей хоче, щоб відгуки про їхні пристрої з’являються з нами, то напишіть, ми порадимо їх з задоволенням.

Як вибрати енергетичний банк (зовнішня батарея)

Багато сучасних гаджетів не можуть жити і день без заправки. Спеціальна неприємність характеризується смартфонами, які виконують ряд корисних функцій. від голосових дзвінків на навігацію. А що робити у ситуації, коли під рукою не передбачається розетки? У цьому випадку зовнішні батареї приходять до порятунку, головною перевагою якої є мобільність, а головне завдання. оперативна зарядка гаджетів у полі. Цей матеріал допоможе визначити ключові критерії для вибору енергетичного банку.

Як вибрати зовнішній акумулятор. Поради з ноу-хау.

Зовнішня батарея. це кілька батарей певного контейнера, укладеного в корпус з виходом для зарядних гаджетів. Серед швидкості корпусу пласт переважає, рідше. метал, але є також сталевий енергетичний банк.

Тип батарей

Елементи енергетичних банків побудовані на основі однієї з двох технологій, які знаходяться на ринку приблизно такими ж пропорціями:

1) Li-Ion (літій-іонні батареї). мають хороше співвідношення “розмірів” і практично не впливає “ефект пам’яті” (він присутній, але не має негативного впливу на процес заряджання акумулятора);

2) Li-Pol (літій-полімерні батареї). покращена версія літій-іонних батарей, які відрізняються ще більш компактними розмірами у подібному контейнері та загальну відсутність “ефекту пам’яті”; У той же час цей тип більш чутливий до холоду.

Порти та кабелі

Пристрої підключені до PowerBank через USB-порти за допомогою повних кабелів та адаптерів. Ще раз подивіться на ваші пристрої та відповідайте на два питання:

  • По-перше, скільки пристроїв одночасно ви хочете зарядити? Як і багато портів, ідеально, повинні бути на зовнішній акумуляторі.
  • По-друге, які ваші пристрої? Якщо у вас є iPhone, то має бути роз’єм блискавки на Powerbank, якщо старий “iPhone”. знадобиться адаптер з Apple 30-Pin на USB. Щоб підключити інші пристрої до зовнішньої батареї, вам може знадобитися адаптерні кабелі з USB на MicroUSB, USB-тип-C або DC-DC-кабель (для ноутбука).

Кабелі можуть постачатися з Powerbank, але при необхідності, ви можете, звичайно, можуть бути придбані окремо. Крім того, є зовнішні акумулятори з прикріпленими наборами адаптерів, у тому числі на своєрідних роз’ємах, такі як те саме Apple 30-контактний.

Чіп рекомендує: Powerbank з набором адаптера

Швидка підтримка зарядки

Припустимо, ви знайшли зовнішню батарею з підходящим поточним виходом, але повна вилка все ще заряджає смартфон швидше. В чому справа? Швидше за все, ваш смартфон підтримує будь-які прискорені технології заряджання, як швидкий заряд 3.0, швидкий заряд 4.0 Будь-який варіант із власним ім’ям від конкретного виробника (наприклад, Meizu Marker). Шукайте Powerbank, який дружній з технологією швидкого заряджання, який використовується у вашому смартфоні.

Вхідний струм

Проблеми банківських платежів MicroUSB / USB-з’єднувачі типу. Поповнення енергетичного фонду залежить від напруги та поточної потужності при підключенні до мережі. У свою чергу, для поточної сили, поточні показники, надані зарядним пристроєм та поточними показниками, споживаними Deliban.

Щоб зарядити пристрій, рекомендується придбати мережеві зарядні пристрої з поточними 1-2 ампер. Цього достатньо для повної регенерації енергії делібанку. Парабея повинна бути придбана, з огляду на те, що батареї мають різний максимальний струм.

зовнішня, батарея, телефон, вибрати

Тепер поточна покупка може бути зовнішньою акумулятором з поточною силою введення в 2 а тощо, а також з функцією швидкого заряду.

See also  Як розібрати телефон ZTE. Як отримати SIM-картку з телефону ZTE?

Як вибрати портативний зарядний пристрій (Power Bank)

Портативний зарядний пристрій (це енергетичний банк або Павебанк). незамінний аксесуар для тих, хто часто використовує смартфон. Звинувачення багатьох телефонів, іноді лише 4-5 годин активного використання. Це надзвичайно малий, якщо ви знаходитесь на дорозі. Зовнішня батарея дозволить не так сильно залежати від наявності виходу. І як вибрати це, ми скажемо нижче.

Потужність енергетики

Це основна характеристика, на якій слід вибрати портативний зарядний пристрій. Чим більше батарея, тим краще.

Потужність вимірюється в AMPS-годин (MAH). Щоб краще переміщатися у пошуку потрібної моделі, перегляньте позначення на акумуляторі вашого телефону. Ємність “портативного” повинна бути принаймні вдвічі більшою, ніж ємність акумулятора смартфона.

Але тут вам потрібно розглянути той факт, що ефективність будь-якої зовнішньої батареї завжди менше 100%. Це означає, що втрати енергії неминучі. Виберіть модель Power Bank з резервом.

Якщо батарея вашого телефону становить 2000 мАх, візьміть портативний зарядний пристрій щонайменше 5000 мАг, або навіть 6000. Цього достатньо, щоб поповнити телефон двічі.

Якщо для планшета або ноутбука потрібна для планшета або ноутбука, його ємність повинна бути не менше 10-12 тисяч. Мах. Але пам’ятайте, чим вище цей показник, зменшується і важче буде Павебанк.

Чим більше зовнішня батарея, тим довше вона накопичить заряд. Наприклад, ром до 20 мАх буде стояти на зарядці приблизно 10 годин, а модель 5000. лише 2 години.

Яка сила струму

Сила струму опосередковано впливає на швидкість заряджання. Що це більше, швидше смартфон або планшет буде стягуватися. Більшість з’єднувачів потужності банку мають поточну силу в 2А. Це достатньо для зручної зарядки.

Деякі моделі позначені як швидкий заряд. Це означає, що вони швидко заряджають телефон. Виберіть такий пристрій, якщо ви не можете довго тривалий час.

Кількість роз’ємів USB

Багато моделей мають лише один USB-роз’єм. Якщо вам потрібно зарядити лише один телефон, єдиним виходом буде достатньо.

Енергетичний банк для двох виходів більш функціональний. Підходить для тих, хто подорожує компанією або якщо підзарядки потребують відразу два гаджети: не тільки телефон, а й планшет, фітнес-браслет або бездротові навушники.

Комплект поставки

Більшість Power Bank постачаються з microUSB-перехідником. Він підходить для більшості смартфонів і таблеток. Якщо у вас є найновіша модель Apple, вам потрібен бродячий адаптер.

Деякі портативки мають перехідник на старий роз’єм Apple та miniUSB. Останній призначений для старих телефонів та гравців.

зовнішня, батарея, телефон, вибрати

Кадр

Це останнє, щоб звернути увагу. Корпус може бути пластиком або металом. Колір. найчастіше сріблястий, білий, чорний або червоний.

Деякі вибирають дизайн пристрою під кольором телефону. Але це питання смаку. Матеріал корпусу відіграє роль, якщо пристрій буде використовуватися в жорстких умовах. Тут захист не зашкодить, тому отримайте модель в струборі.

Додаткові параметри

При виборі Powerbank, зверніть увагу на наступні пункти:

Маючи індикатор заряду: з цим ви зрозумієте, що пристрій працює або вимагає підзарядки.

Наявність ліхтарика: корисний варіант, якщо влада банк потрібний у походах або в лісі.

Вага: важкий портативний пристрій створює деякі незручності, якщо він повинен постійно носити в сумці. Але тут ви повинні шукати компроміс: або великий контейнер або легкий випадок. Оптимально, якщо зовнішня батарея буде важить до 250 гр.

Шокостійкий випадок: потрібно, якщо зовнішнє фізичне навантаження може вплинути на пристрій.

Як вибрати Power Bank: висновки

Отже, хороша зовнішня батарея:

Модель не менше ніж на 6000 mAh для смартфонів та на 10000 mAh для планшетів.

Хороші портативні зарядні пристрої випуску каньйону, Сяомі, Samsung, Sony. Їхні продукти оптимальні у співвідношенні якісного ціни, тому його можна безпечно набути.

Вам потрібно допомогти вибрати енергетичний банк? Зателефонуйте, і ми підберемо відповідну модель для вас.

Як вибрати портативний акумулятор

Отже, яка зовнішня батарея буде ідеально підходить для сучасного гаджета? Щоб і в ігри пограти, і фільм подивитися, і не залишитися без зв’язку протягом кількох днів

зовнішня, батарея, телефон, вибрати
  • Потужність: 6000 мах для смартфона та від 12 000 мАг для планшета;
  • Сила струму: один роз’єм на 1А, або два роз’єми на 1А та 2А;
  • Вага не більше 250 грамів (але якщо ви сильний дядько бородатий, то це не так важливо);
  • Необхідні варіанти: індикатор заряду та кнопка живлення вбудована в корпус.

Все інше. це ваш вибір, різноманітні дизайнерські рішення та цікаві варіанти. маса.

Відповідальний виробник вказує на дві індикатор потужності акумулятора

Багато виробників, таких як Сяоми, зазвичай вказують на дві індикатори батареї. Перша. прекрасна кругла цифра і надрукована більше в маркетингових цілях, а другий показує справжній контейнер, який виявляється, щоб вичавити з гаджета.

Як перевірити: ретельно вивчіть корпус акумулятора та нанесення маркування. Два танки повинні бути вказані: номінальні та реальні.

Так заявлені 20 000 мАг. це ніщо інше, як сумарна ємність вбудованих в Power Bank акумуляторів. Батареї мають напругу 3,7 В, що підвищується до 5 В, виданих через USB-порт.

Цей процес обов’язково супроводжується втратою, що разом з нагріванням акумулятора, розряд знижує ефективність на 10-30%. В результаті виявляється, що з номінального 20 000 мах можна отримати від 14 до 17 тисяч. Мах.

Останній результат безпосередньо залежить від перетворювача як в енергетичному банку, так і на смартфоні. З кожним роком девайси отримують все більш сучасні елементи, але отримати понад 80-90% номінальної ємності з Power Bank не вдасться.