Home » Зробіть маску в Instagram з комп’ютера.

Зробіть маску в Instagram з комп’ютера.

Маски Instagram. Фільтри та ефекти реального часу

З появою масок у Instagram, вміст Storsith став набагато більш різноманітним і цікавішим. Все почалося з милих собак бісків і кілі, і перетворився на крутих ефектів і додаткову реальність (Ar).

Спочатку маски можуть додати лише затверджені старі бренди та творці, але сьогодні він став доступним для всіх користувачів. Будь-який користувач може створювати та додати власну маску, і вона буде видно для всіх користувачів у галереї соціальних ефектів.Мережа.

Шукайте галерею ефектів ефекту ефекту

Загальна галерея. Це великий каталог, в якому ви можете знайти будь-яку маску в Instagram за назвою. Якщо один з власників рахунку в соціальній мережі створює свій фільтр і проходить з нею, то він автоматично вводиться в загальну галерею.

Раніше каталог масок у Instagram можна знайти в розділі з зображенням смайлика, але тепер значок та його розташування змінилися.

Щоб перейти до загального каталогу, потрібно виконати кілька дій:

 • Відкрийте Instagram, перейдіть до режиму запису історій.
 • У нижній частині екрана з’являться набір з фільтрами, які вже зберігаються у профілі.
 • Щоб перейти до каталогу ефектів, вам потрібно чистити всі піктограми праворуч до останнього, на якому зображено лук та дві зірки

У меню перегляду ви можете знайти маску на ключові слова. Для цього вам потрібно вибрати значок збільшувального скла у верхньому правому куті. Наприклад, якщо ви вводите слово “cat”, то фільтри з котячими вухами, ефекти вуса, збірки для очей і т. D.

У галереї ефектів з’явилися різні категорії популярних масок: підписки, маски з розробників, самостійно та цілі тематичні розділи.

У каталозі Instagram ви можете знайти маску на будь-якій темі, і коли ви перейдете до нього, щоб зробити “фітингу” за допомогою передньої камери. Якщо їй сподобалося, ви можете зберегти його, натиснувши відповідну кнопку у нижній частині екрана (на ньому зображена стрілка вниз).

Перевірте свій фільтр з пристрою

Додавання матеріалу

Масштабна маска є її основою, на якій накладається малюнок.

Процес додавання матеріалу до створеної маски полягає в наступному:

 • У стовпчику параметра ліворуч виберіть депозит Ficemesh.
 • Натисніть значок плюс поруч із елементом матеріалу у правильному стовпчику параметрів програми.
 • Автоматично додайте за замовчуваннямматеріал0, а маска стане білим і сірим. Це означає, що матеріал додано.
 • І матеріал буде доданий до активів (панель Asset) у правому стовпчику.
 • Натисніть трикутник поблизу матеріалів і виберіть матеріал на вкладці. Його властивості відкриються.

Підбір типу матеріалу

Instagram має кілька типів матеріалу до маски. Щоб вибрати потрібну опцію, справа на панелі інструментів знайдіть розділ типу Shader та виберіть його лівою кнопкою миші. Список матеріалів буде виявлено.

Програма Spark AR Studio Характеристики кожного типу матеріалу відрізняються:

 • Квартира. Робить маску квартиру.
 • Стандарт. Створює глянсовий дизайн, який використовується за замовчуванням.
 • Фізично. Створює невелику шорсткість поверхні маски, відображає удари. Цей матеріал є актуальним для проектів, в яких переважають світлові ефекти.
 • Фарба. Ставить фарбу на маску, створюючи макіяж на прототипі.
 • Змішаний. Об’єднує кілька різних ефектів і текстур між собою.
 • Ретушування. Додає функцію згладжування, змінюючи елементи обличчя. Наприклад, ніс, губи, очі, повіки і т.D.
See also  Як зробити титульний лист на комп'ютері. Як зробити великі літери на маку?

У нашому випадку виберіть фарбу (малюнок на обличчі). Введіть встановлення. Текстура.

Додати фон

Перш ніж почати додавання фону, потрібно зробити шаблони для камери так, щоб вона знаходила обличчя і назад. Для цього натисніть на камеру у верхньому лівому куті та натисніть на вилучення текстури та сегментацію (розташована у правильному вікні).

Я вирішив покласти анімований фон, зробивши ті ж дії, що й для вогненних гіфів на чолі. Тепер вам потрібно покласти цей GIF у фоновому режимі. Для цього натисніть на камеру у верхньому правому блоці та додайте полотно, і це два прямокутника. Вони будуть виконувати роль фону та обличчя. Щоб не заплутатися, перейменувати їх у користувачеві і назад.

Також на вкладці “Шари” створіть два шари з однаковими іменами.

Тепер для нашого користувача та назад, потрібно налаштувати ширину та висоту, щоб він заповнив весь екран. Щоб зробити це, натисніть на ці елементи та у правильному вікні (зелене коло), що демонструє значення ширини заповнення та висоту заповнити, відповідно. Ви всі зникнуть на екрані попереднього перегляду, але не бійтеся, тому це необхідно!

маска, instagram, комп, ютера

Тепер створіть для кожного нових матеріалів. У налаштуваннях цих матеріалів вам доведеться підключити текстури, які ми створили раніше з камери. Це людина, що знаходятьсяmagnationMaskTexture0 та Cameratetexture0.

Відповідно, на задньому плані нам потрібно підключити текстуру Campertxture0, а для людини. Personegmentationamsctexture0.

маска, instagram, комп, ютера

Для того, щоб фон буде позаду людини, і обличчя виконується вперед, вам потрібно зробити альфа-канал. Для цього виберіть у нижньому лівому вікні активи, натисніть на користувача та праворуч, щоб натиснути Alpha. У ньому виберіть текстуру першої інформації. Отже, у вас є обличчя людини, щоб вийти на перший план, а на задній. Фон.

Готовий! Він залишається лише для завантаження зображення. Я використовував анімацію. Я розумію, що це може здатися складним, тому тут це відео, де ви показуєте, як працювати з фоном у іскри AR:

Програмування 3D-ефектів

Якщо ви потрапили до цього моменту, вітаємо! Загалом, можна зупинитися на другому кроці, але якщо ви тут, це означає, що він буде готовий до продовження. Давайте додати ефект, щоб з посмішкою у нас є сірі кулі. Для цього нам доведеться йти візуальне програмування. Це, звичайно, не є JavaScript, який використовується для створення ігор, але вже дуже близько.

Отже, спочатку додайте до системного трактора, це генератор того ж типу об’єктів. Це може з’явитися де завгодно, але для нас важливо поставити його під PhotetRaker0. Саме так, як на скріншоті нижче.

маска, instagram, комп, ютера

Зміна цього генератора, у вас буде велике вікно зліва з купою налаштувань. Я вирішив зробити сірі краплі. Для цього вибрати сферу встановлення форми та з’єднання матеріалу з сірим і металевим ефектом.

See also  Як підключити дротовий Інтернет до комп'ютера. Вибір інтернет-провайдера

Ну, і тепер ви можете спробувати зібрати найпростіший скрипт. Для цього відкрийте редактор відкрити / сховати патч.

маска, instagram, комп, ютера

Ми будемо працювати у вікні, що з’явилося нижче з головного. По-перше, нам потрібно запустити ініціалізацію. У нижній частині права знаходиться кнопка Додати патч, натисніть його та у відкритому вікні, знайдіть Face Finder та Face Select. Підключіть їх як у скріншоті нижче.

Тепер давайте зробимо простий логічний ланцюг. Якщо людина посміхається, то наш ефект з породженими сірими кульками повинен включати. Для цього ми шукаємо щасливого елемента обличчя в доданому патчі та додайте його до дошки. Тепер ми знаходимо наш ефект і в лівому вікні натисніть на стрілку біля видимого. Цей елемент перемістився до дошки. Ми з’єднуємо все разом.

маска, instagram, комп, ютера

Все готова, тепер маска може бути перевірена або негайно опублікована!

Як зроблені та модераційні маски

Для створення масок, програма Studio Spark AR (для MacOS та Windows 10).

Отже, маска зроблена. Тепер потрібно завантажити до свого облікового запису Instagram, щоб вони могли знайти інших користувачів. Маски доступні для будь-якого з трьох типів облікових записів: обліковий запис компанії, обліковий запис авторів та особистий рахунок.

На типу облікового запису залежить лише статус маски, який буде призначений для нього після модерації (фірмової та звичайної), а також місце, де він буде відображатися в Instagram: маски звичайних користувачів будуть доступні в галереї ефектів, і маски бізнес-рахунків та авторів досі залишаються та на сторінці профілю).

Якщо маска завантажується в бізнес-рахунок, то це за замовчуванням брендований бренд. Якщо завантажено в особистий обліковий запис або обліковий запис автора, то маска вважається звичайною. Під час модерації маски можуть змінити свій статус для фірмового, якщо:

 • У назві або описі облікового запису. Інформація, яку вона є брендом або продуктом.
 • Профіль являє собою групу людей, наприклад, музична група.

Типи масок AR на Instagram

Маска. Інструмент Instagram, який допомагає диверсифікувати історії користувача, додавши анімацію, колір, об’єкти тощо. П.

Розглянемо основні види масок для стерирів:

Фільтри маски. Вони можуть бути образно називаються “пресетами”. При створенні такої маски користувачі можуть повторити улюблені налаштування Lightroom, VSCO та ін.

маска, instagram, комп, ютера

Маски, пов’язані з обличчям користувача. Це може включати маски краси (згладжування шкіри, збільшення губ, очей, зменшення носа та овалу обличчя), додавши написи, вуха, літаючі частинки, які реагують на вирази обличчя та руху.

маска, instagram, комп, ютера

Об’єкти, що дозволяють додавати будь-який елемент на екрані, при створенні почуття реальної присутності.

маска, instagram, комп, ютера

маска, instagram, комп, ютера

Маски ігри. В основному це складна 3D-маска, створення якої може працювати команда професійних розробників. Ігри включають маски прогнозування, тестування та т. D.

маска, instagram, комп, ютера

Крок. Як у програвачі Spark AR Переглянути всі налаштування для себе

Для того, щоб перевірити всі налаштування на обличчі, яке буде видно в Instagram, вам знадобиться програма для смартфона Spark Ar Player. Якщо ви не завантажили його, а не встановлено, то тепер.

 • Введення програми з iPhone, ви повинні дозволити доступ до мікрофона та камери, інакше він не буде працювати.
 • Android трохи складніше для бізнесу, потрібно перейти до режиму розробника та вказати необхідні налаштування.

Переконайтеся, що смартфон знаходиться в режимі передачі даних, а не для заряджання.

 • Ми підключаємо смартфон до ПК за допомогою кабелю USB.
 • Перейдіть до програми Spark Ar Player.
 • У програмі Spark AR у верхньому лівому куті натисніть на знак телефону, після натискання кнопки Надіслати (2).
See also  Як видалити історію завантаження на Android. Як видалити вірус з Android

Ви також можете змінити всі налаштування та переглядати зміни, не видаляючи телефон з USB. Для цього, робить будь-яке налаштування, натисніть кнопку Надіслати, яка на зображенні вказано на номер 2. Програма буде оновлювати нові налаштування.

Spark Ar Studio вимагає ресурсів, тому щоб не перевантажувати ПК, щоб перетворити проект. Коли ви переконалися в правильності вибраних налаштувань, ви залишите програму, перш ніж зберегти проект. Для цього натисніть правий кут до хреста, а в спливаючому вікні під час збереження та виберіть місце для збереження.

Я не порушую жодного правила, але маска все ще не пішла помірність

Іноді маски, які відповідають всім вимогам платформи, відхиляються модераторами без чіткого пояснення причин. На жаль, ніхто не застрахований. Тут існує навіть людський фактор. Один модератор розгляне ефект непристойного і страшного, а інший буде пропустити його з легкістю.

На Spark Ar Studio опублікував записку з описом ситуацій, в яких маска може бути відхилена:

Причина: оброблений демо-ролик. Модератор оцінює не тільки маску, але й відео презентацію та значок.

Коли інші користувачі бачать демонстрацію за допомогою маски, важливо, щоб вони отримали той самий ефект, як на цьому відео.

І навіть більше так неможливо записати його за допомогою іншої маски (навіть згладжування шкіри). Найкраще записати відео на камеру в Instagram, а не змінюватися.

Причина: Текст не інтегрований у сцену. До тексту в масках модератори дуже критичні. Він повинен бути:

Важливо, щоб він рухався разом з маскою, а не стояв на місці, була частиною. Загалом, за запитом FB не використовувати написи та текстову інформацію. Якщо немає потреби (як під час підрахунку окулярів у грі, або анкету), залишаючи користувачів можливість додати свою напис.

Причина: Складна інструкція. Маска повинна бути простою. У інструкціях ви можете вказати:

Але складні дії, здається, “втричі підстрибні та натисніть на мову носа” не будуть затверджені.

Ar-SACKS вже захопили Instagram. З їх допомогою ви можете зробити історії динамічними, яскравими пам’ятними. Користувачі активно використовуються, а бренди та блогери звертаються до авторів, щоб створити найкращі ефекти.

Instagram вказує на посилання на інститури творців масків, і це круто допомагає сприяти обліковому запису. Статистичні маски будуть доступні в Spark Ar Studio. Ви дізнаєтесь: скільки разів це використовувало, як часто викладено в Storsith. Але найголовніше. Створити маску не важко. Досить мати фантазію та мати справу з простим функціональним можливостями Spark AR.

Як створити маску в Instagram без компютера /