Home » Зробити кілька фотографій на одному iPhone

Зробити кілька фотографій на одному iPhone

Колаж для Storsis

Одне з найпопулярніших місць для комбінованих фотографій. Instagram Storsis. Це зручний спосіб показати негайно кілька фотографій, зробити прекрасне та незвичайне зберігання, яке буде розглянуто.

Для Storsith краще використовувати спеціальні програми, де є негайно макети для декількох фотографій, а оригінальна рамка та навіть анімація. Є досить багато таких програм, ми будемо обговорювати кілька.

Історія виробника

Це моє улюблене додаток для колажу в Storsith Instagram. Прості, вражаючі макети і нічого зайвого. Як тільки ви відкриваєте торговець історії, ви негайно побачите такі варіанти:

 • Форми. Фото у формі кола, сердець, різні кадри
 • Анімаційні. анімовані макети (знімки виходять у свою чергу або в той же час)
 • Текст. різні сітки з текстом
 • Кілька. для великої кількості кадрів

Решта розділів на любителя, є платні моделі, але безкоштовний вміст достатньо, щоб диверсифікувати вашу стрічку.

StoryLab

На другому місці розповіді. Це редактор, з яким ви можете створити свою власну історію, фотокомпозицію або навіть шпалери. Має кілька сотень різних шаблонів, головним чином під встановленими форматами. Крім того, є наклейки, фони та фільтри.

Це варіант для тих, хто хоче відчувати себе як художник і малювати, створює, буквально створює зображення або історію з нуля. Інструменти дають повну свободу дій.

Апристрат

Ще більш твердий шторм, де все продумано до найменшої деталізації. Навіть шрифти становлять близько сотні, а готові макети для Storsith. не вважають. Відмінною рисою Appfortype полягає в тому, що є тематичні набори. встановлюється для реєстрації в одному стилі. Мінус. заявка сплачується, але вони працюють дизайнерів з різних країн, тому це варто. Крім того, ви можете придбати підвищений комплект один раз і більше не платити за інші функції.

See also  Як вимкнути iphone 11 pro max

Як об’єднати / підключити кілька фотографій на Android та iOS (iPhone та iPad)?

iOS 11 принесли деякі нові чудові функції для фотографій, але одна з функцій, які Apple не вводять можливість зробити скріншоти в прокрутці або комбінації / комбінації / підключення декількох фотографій. Давайте розглянемо простий спосіб об’єднати дві або більше фотографій на iPhone.

Поставити безкоштовне додаток від магазину App і працює як iPhone, так і iPad. Він також оптимізований для iPhone x і дозволяє шити кілька скріншотів у одному зображенні без проблем. Завантажте програму та дотримуйтесь наступних інструкцій.

Стійка Частка: Великий скріншот безкоштовний додаток для Android і працює на тому ж принципі, що кравець.

Колаж Fuzel

Fuzel Collage. Ця програма має велику кількість функцій, які допоможуть користувачеві створити чудовий постріл. Програма має багато оригінальних шаблонів, які можна налаштувати або виправити.

Різноманітні інструменти, нестандартні кадри, цікаві пензлі, різноманітні користувацькі фільтри допоможуть не тільки поєднувати фотографії, але й зробити колаж у унікальному. У програмі функція, яка дозволяє вам додавати музичний акомпанемент до фотографій. Заява безкоштовна, але для видалення рекламних та водних знаків, потрібно платити.

Pic stich

Дуже потужна програма для створення колагів. Pic Stich має найбільшу кількість шаблонів серед нашого нашого вибору.

Всі колажі відсортовані за кількістю учасників клітин. Програма має гнучкий інструментарій для обробки доданих зображень.

зробити, фотограф, один, iphone

Відлиття на вбудованих покупок Ви можете не тільки збільшити наявну кількість шаблонів, але також розблокувати інструменти для їх створення.

Створення колагів популярна серед усіх вікових груп, незалежно від того, чи є ви 7-річний підліток, який готується до шкільного завдання, 17-річний, демонструючи свої майбутні цілі, або 70-річний, відійшов подорож через пам’ять Allest. Крім того, це чудовий подарунок та публікація в соціальних мережах.

See also  iPhone 7 не бачить провідних навушників

Незважаючи на те, що iPhone все ще не похвалив таку функцію, ці програми для створення колагів можуть допомогти вам створити приголомшнє мистецтво ваших заповітних фотографій.

Отже, не втратимо другу більше і вивчити деякі з кращих додатків для створення колагів для iPhone та iPad.

 • Колаж зображень
 • Фото та відео редактор PicsArt
 • Полотно
 • PhotoRrodiD відео колаж
 • Колаж
 • Піз
 • Розгорнути: Творець історій і колагів
 • Творець фотоколог Picjointer

Керівництво-яблуко

Сьогодні наші iphones перетворилися на цілі фотостудії, в якій ми щось фотографуємо, а потім редагувати і так далі. Одним з найпопулярніших дій на iPhone. це колаж, давайте розглянемо, як це можна зробити.

Якщо хтось інший не знає, то колаж. це фото, яка складається з інших фотографій і виглядає все, як велика мозаїка.

зробити, фотограф, один, iphone

Ви не маєте значення хлопця, якого ви або дівчину, але якщо у вас є обліковий запис Instagram, ви рано чи пізно приїжджаєте до цієї проблеми. Так що давайте трохи розповімо про цей процес.

Серійна стрілянина на iPhone та iPad: Як фотографувати 10 кадрів в секунду і вибрати найкраще зображення

Серійна стрілянина (режим розриву). Спеціальний режим камери на пристроях IOS, коли потрібно 10 знімків на секунду на секунду. Це чудовий спосіб вийти на динамічну сцену. адже ви маєте набагато частіше, щоб отримати високоякісне зображення на виході.

зробити, фотограф, один, iphone

Перед появою iPhone 11 на смартфонах Apple було легко зробити цілу серію фотографій. Для цього він був необхідний у застосуванні “Камера”, щоб утримувати кнопку затвора.

Серійні фотографії дозволяють ефективно захопити деякі дії, а на групі зображення ви можете отримати ідеальну сцену, коли у кожного є око, і немає гримасу. Однак аналогічний ефект на останніх моделях iPhone (iPhone 11 і новіша). натискання та утримуючи кнопку затвора, призводить до зйомки короткого відеокліпання. На щастя, режим серійного зйомки не підуть нікуди. Він просто сховав за маловідомий жест.

See also  Як зробити другий монітор із планшета.

Як підключити дві фотографії по телефону до одного без комп’ютера на Android та iPhone? Робити колаж

Як і багато інших функцій iOS, дії кнопки затвора тепер прив’язані до жестів. Просто натиснувши це, ви можете отримати фото, що очікується. Але натискання та тримання цієї кнопки дозволяє знімати відео, поки не залишається палець. Аналогічно відбувається при запису голосового повідомлення в програмі “Повідомлення”.

Але є щось інше. Якщо ви натискаєте кнопку, а потім перемістіть його праворуч, ви можете миттєво перейти до запису відео.

Суміш

Заява повністю зосереджена на колажах. Існує рамка незвичайної форми скрізь, дивні макети (різьблені серця, деякі хмари, плаваючі в невагомості) та унікальні шаблони, з якими навіть початок може впоратися з. Треба лише вибрати комплект, який вам подобається, і тоді він залишиться, щоб додати фотографію, і ви можете подивитися на результат.

Не подобаються деякі візуальні елементи? Не проблема. макети можуть бути розтягнуті та зменшені, написи. вирізати та поворот фотографії, обробку або фарбу.